Opinie

  1. Patryk Kopeć ★★★☆☆

    Miałem okazję odwiedzić to miejsce i mam mocno mieszane odczucia. Ceny moim zdaniem mocno wygórowane, jak np za pizzę. A cena za dodatki na pizzę to jest jakiś kosmos! 7 zł za dodanie cebuli! W samym lokalu bardzo gorąco, niby jest klimatyzacja, natomiast nie była włączona. Osobiście w ogródku nie chciałbym spędzić czasu, ponieważ jest zaraz obok drogi i słychać samochody. W lokalu moim zdaniem stoliki są małe i siedząc w 4 osoby, przy 4 osobowym stoliku zwyczajnie nie było miejsca, szczególnie, gdy jedna osoba zamówiła rosół i golonkę i dostała golonkę podczas jedzenia rosołu! Nie wiem jak działa kuchnia w tym miejscu, natomiast moim zdaniem jest to na zasadzie zamówił to, to i to i robimy po kolei, a jak nie zdąży zjeść to jego problem. Na przyszłość polecam podawać dania główne po zupach, a nie w trakcie ich jedzenia. Przechodząc do kuchni. Jest ona dobra, szczególnie Polska. Osoby, które zamówią sałatki, zupy, czy kuchnię Polską, będą zadowolone. Ja natomiast zamówiłem pizze. NIe powiem, że jest zła, bo było by to mocno krzywdzące, natomiast wybitna też nie jest. Ciasto raczej jest robione tego samego dnia (patrz ranty). Pizza jak wiele w naszym kraju. Największe uwagi był przy makaronie, gdzie jesteśmy przyzwyczajeni do al dente, tu natomiast miałem wrażenie jakby był lekko rozgotowany. Ogólnie jedzenie ok. Reszta moim zdaniem do poprawy i te ceny szok!

  2. Joanna Połać ★★★★★

    Miejsce warte odwiedzenia! Przepyszna pizza, bardzo dobry makaron. Ceny przystępne, porcje spore. Obsługa bardzo miła i pomocna. Wystrój lokalu przyjemny.

  3. Ewa Gwiazda ★★★★★

    Miejsce, które bije włoskim klimatem - wystrój, muzyka i przede wszystkim produkty. Pizza cienka, wypieczona, pyszna baza pomidorowa i bogato dodane składniki. Jedynie do czego mogę się przyczepić, to lekko zwiędła rukola. Na przystawkę, gratis do posiłku dostaliśmy włoskie paluchy. Wino bardzo smaczne, białe, podane idealnie schłodzone. Wspaniały postój na zakończenie spaceru po górkach.

  1. Karolina Her ★★★★★

    Wspaniale odkrycie w tej okolicy! Prawdziwie włoskie smaki, urozmaicone menu zawierające także kilka pozycji kuchni rodzimej. Spróbowałam i polecam pyszne ravioli, obłedny rosół z bażanta, pyszny krem z pomidora, ciekawą i obfitą sałatkę Finezję i na prawdę dobrą pizze na delikatnym cienkim cieście. Makarony, natomiast były przesolone, mam nadzieję, że to pojedyńczy wypadek przy pracy... Bardzo miła obsługa, choć nie dostaliśmy naszych dań równocześnie - jedni zdążyli już zjeść zanim pozostali doczekali się swoich zamówień, ale włoskie melodie z glosników umilały nam czas. Lokal przyjazny czworonogom - duży atut, aczkolwiek wnętrze nieprzytulne. Generalnie odnieśliśmy pozytywne wrażenie i zjedliśmy smacznie. Polecam i z pewnością jeszcze wrócimy.

  2. Karolina He ★★★★★

    Wspaniale odkrycie w tej okolicy! Prawdziwie włoskie smaki, urozmaicone menu zawierające także kilka pozycji kuchni rodzimej. Spróbowałam i polecam pyszne ravioli, obłedny rosół z bażanta, pyszny krem z pomidora, ciekawą i obfitą sałatkę Finezję i na prawdę dobrą pizze na delikatnym cienkim cieście. Makarony, natomiast były przesolone, mam nadzieję, że to pojedyńczy wypadek przy pracy... Bardzo miła obsługa, choć nie dostaliśmy naszych dań równocześnie - jedni zdążyli już zjeść zanim pozostali doczekali się swoich zamówień, ale włoskie melodie z glosników umilały nam czas. Lokal przyjazny czworonogom - duży atut, aczkolwiek wnętrze nieprzytulne. Generalnie odnieśliśmy pozytywne wrażenie i zjedliśmy smacznie. Polecam i z pewnością jeszcze wrócimy.

  3. Katolina Wrocławska ★★☆☆☆

    Mimo pozytywnych opinii na google ja jestem wizytą rozczarowana. Pizza baaaardzo średnia, niedopieczona,, carpaccio z ośmiornicy wprawdzie smaczne, ale cena nieadekwatna, drogie wino- karafka 0,25l za 28zł. I generalnie uważam że ceny są bardzo wysokie jak na to miejsce i standard.

  1. Krzysztof K ★★★★★

    Jeśli jesteście w okolicy Żywca, Miedzybrodzia Bialskiego lub Żywieckiego i macie ochotę na coś naprawdę dobrego polecam pizzerie Kacper. Z zewnątrz wyglada niepozornie- jadąc samochodem można nawet jej nie zauważyć ale warto tam wstąpić. Przepyszne jedzenie miła uśmiechnięta, wręcz doskonała obsługa. Dania przygotowują przed podaniem wiec czas oczekiwania minimum 20 minut. Jednak warto chwile poczekać. Na przystawkę zamówiłem melona w szynce parmeńskiej. Później tortellacci w borowikach a żona tagiatelle z groszkiem. Dania pięknie podane i ten smak. W Gliwicach skąd pochodzę nie znajdziecie lokalu w którym tak dobrze gotują. Polecam Krzysztof z Gliwic. Sierpień 2018.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TRATTORIA PIZZERIA CZERNICHÓW Kacper. Pizzeria?

TRATTORIA PIZZERIA CZERNICHÓW Kacper. Pizzeria znajduje się przy Żywiecka 21, 34-311 Czernichów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do TRATTORIA PIZZERIA CZERNICHÓW Kacper. Pizzeria?

Można skontaktować się z TRATTORIA PIZZERIA CZERNICHÓW Kacper. Pizzeria pod numerem +48 727 377 970

Jak można dotrzeć do TRATTORIA PIZZERIA CZERNICHÓW Kacper. Pizzeria?

Do TRATTORIA PIZZERIA CZERNICHÓW Kacper. Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements