Opinie

  1. Ilona Kondak-Gąsiorek ★★★★★

    Bardzo miła i pomocna obsługa. Jedzenie wyśmienite. Polecam serdecznie! Z checią wracam tu z całą rodziną.

  2. Andrzej Galgan ★☆☆☆☆

    Dzisiaj mieliśmy nieprzyjemność zjeść w nocnym marku gdzie o godzinie 16.00 na zamówienie czeka się 40 min. Placek po węgiersku z wołowiną na ostro to 3 małe placki ziemniaczane z rzadką zupą na zwaną sosem, w którym można znaleźć 4 kawałki wołowiny. Mini marchewka dla dzieci twarda, a porcja za 24zł mikroskopijna. Pod porcją frytek znalazłam jakieś kiełki, których nie zamawiałam. Na plus jedynie miła obsługa.

  3. ALEKSANDRA SŁABY ★★★★★

    Przemiła obsługa, jedzenie jak i kawa pycha, świetne, klimatyczne miejsce na chwilę oddechu w trasie.

  1. shailenne ★★★★★

    Cudowne miejsce, klimat nie z tej ziemi. Przepiękny wystrój. O obsłudze nie da się powiedzieć złego słowa. Panie kelnerki to złote kobiety, zawsze uśmiechnięte i życzliwe, wszystkie bez wyjątku!!! Pracownicy kuchni też im nie ustępują. Cały zespół jest cudem, oby takich więcej. Jedzonko piękne, pyszne i widać, że robione z miłością. Polecam każdemu to miejsce, bo naprawdę warto, jak nie dla jedzenia, to dla samych osób tam pracujących, bo tak miłego personelu nigdzie nie widziałam. Jestem stałą bywalczynią praktycznie od podstawówki i mam same dobre wspomnienia z tym miejscem. Jak na jedzenie, to tylko tam. Całe moje serduszko jest za tą restauracją. Kocham mocno i pozdrawiam cały zespół!!!

  2. Barbara Goralik ★☆☆☆☆

    Dzisiaj miałam nieprzyjemność zjeść obiad w Nocnym Marku zamówiliśmy placek z gulaszem wołowym pikantnym, nie polecam, placek był smażony chyba na starym tłuszczu bo smakował starym śledziem a gulasz jak to można nazwać gulaszem?! 5 kawałeczków wołowiny bez smaku o przyprawach i soli można zapomnieć nie wspomnę o braku surówki która powinna być dodana do dania które kosztuje 35 zł jedyne co można dodac na plus to kawa i kelnerka która była bardzo miła ale to za mało na restauracje.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Osteria - Czaniec Kuchnia Polsko Włoska?

Osteria - Czaniec Kuchnia Polsko Włoska znajduje się przy Kęcka 50, 43-354 Czaniec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Osteria - Czaniec Kuchnia Polsko Włoska?

Można skontaktować się z Osteria - Czaniec Kuchnia Polsko Włoska pod numerem +48 338 109 862

Jak można dotrzeć do Osteria - Czaniec Kuchnia Polsko Włoska?

Do Osteria - Czaniec Kuchnia Polsko Włoska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements