Opinie

  1. Robert Krzewicki ★★★★☆

    Fajne miejsce, akwaria zadbane, rybki wydają się być zdrowe. Małe zróżnicowanie gatunkowe, ale warto zaglądać. Ceny mieszane, ale nie przesadnie wygórowane. Dość szeroki asortyment na każdym dziale, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Sklep czysty i zadbany, ogólnie sprawia miłe i przyjazne wrażenie, więc polecam.

  2. Oliwia Kubis ★☆☆☆☆

    Niestety. W marcu tego roku kupilismy swinke morska, umarła tydzień temu. Miala wszystkie mozliwe choroby, chore płuca, nerki wątrobe i górne drogi oddechowe. Od pierwdzego dnia miala juz katar. Nie polecam brać gryzoni z tego miejsca.

  3. Bartosz ★★★★★

    profesjonalna obsługa, dużo rzeczy do wyboru, panie miłe i chętne by doradzić - chodzę tam od dawna i za każdym razem wychodzę zadowolony

  1. druidmg ★★★★★

    Krewetki niebieskie wszystkie przeżyły, to już tydzień, tak samo helmety. Dobre ceny zwierzątka zdrowe, poleca.

  2. ja kon ★★★★★

    Wybór bardzo duży, ceny przyzwoite, ryby i zwierzaki zadbane, fachowa pomoc. Gwiazdka mniej za lokal na piętrze, po schodach, zostawiłem max ze względu na obsługę. Polecam

  3. InDyK :D ★☆☆☆☆

    Kolejny raz po zakupie rybek spotykam się z sytuacją gdzie i te zakupione i stare które już miałem nagle umierają zaczęło się od jednej świeżo kupionej z zwykłej molinezji zrobiła się boją myślę sobie no cóż ale na drugi dzień sprawdzam w internecie bo dziwna sprawa żeby rybka nagle była tak napompowana doczytałem że to choroba tylko już było za późno na reakcję bo kolejne rybki wyglądały już tak samo za pierwszym razem przymrozylem oczy mówiąc zdarza się ale teraz to już kolejny raz jak mam przyniesiona chorobę do akwarium z tego sklepu żenada i bardzo irytujące zarazem bo ktoś dba o to troszczy się to cała praca na marne bo panią w sklepie nie chce się doglądać tych rybek omijajcie szerokim łukiem jeśli chodzi o rybki to polecam sklep na krakowskiej tam zawsze jest wszystko ok a tu no sorry ja już u państwa nie kupie podziękuję za rybki które padają po jednym dniu i są chore weźcie się do roboty a nie wieczne pogaduszki

  1. Monika Stańczykiewicz ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! 23 stycznia zakupiłam tam królika. Miał być to samiec, a okazało się, że to samica w dodatku ciężarna! Dowiedziałam się o tym dziś w nocy gdy przy moim "samcu" znalazłam dwa martwe świeżo urodzone króliki..

  2. Matt Mexico ★☆☆☆☆

    Sklep bardzo słaby, produkty bardzo drogie akwarystyka to w ogóle śmieszna, ryby które kosztują po 7 zł u konkurencji tam kosztują 20 zł szt. Rosliny pogniłe z masa glonów, zwierzęta trzymane w tragicznych warunkach a sama obsługa nie zainteresowana klientem, aby tylko skasować i wypad

  3. Customer Service ★★☆☆☆

    obsługa średnia, ma się wrażenie, że rady sprzedawcy są średnio szczere, i sprzedawca mówi tylko to co jest konieczne, żeby opchnąć produkt. produkty są na pewno droższe w sklepie stacjonarnym niż w sprzedaży online na allegro. Te same krople które na allegro kosztują 35 zł (3 ampułki), w tym sklepie jedna ampułka kosztuje 20 zł. (a więc 2 razy drożej), sklep ma sporą przebitkę, i jeśli coś nie jest potrzebne na już to lepiej sobie zamówić przez internet bo wyjdzie po prostu taniej.

  1. Dagmara Jaworska ★★★★★

    Bardzo dużo zróżnicowanego asortymentu, dla każdego miłośnika zwierząt! Na początku myślalam że to małe pomieszczenie, ale po wejściu dopiero można zauważyć jak twgo dużo :) polecam mają praktycznie wszystko

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zoologia Szczeniak s.c. E . R. Wróbel?

Zoologia Szczeniak s.c. E . R. Wróbel znajduje się przy Słoneczna 37, 33-100 Tarnów, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zoologia Szczeniak s.c. E . R. Wróbel?

Można skontaktować się z Zoologia Szczeniak s.c. E . R. Wróbel pod numerem +48 146 214 213

Jak można dotrzeć do Zoologia Szczeniak s.c. E . R. Wróbel?

Do Zoologia Szczeniak s.c. E . R. Wróbel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements