Opinie

  1. Marta Siwiecka ★★★★★

    Salon fryzjerski to cudowne miejsce z cudownymi Kobietami. Do zespołu tych Pań dołączyła Kasia, która otworzyła wewnątrz Unruly Studio. Kreuje tutaj piękne proporcje twarzy poprzez makijaż permanentny i naturalny. Z całego serca polecam laminację rzęs i regulację brwi wraz z henną i botoksem.Zabieg został wykonany na najwyższym poziomie, z ogromną starannością i dbałością o każdy detal. Pani Kasia zadbała nie tylko o piękny efekt, ale też o komfort i pełną sterylność – wszystko było czyste, profesjonalne i dopracowane. Czułam się naprawdę zaopiekowana i zrelaksowana. Na pewno wrócę!

  2. Kamila Lis ★☆☆☆☆

    Zacznijmy od tego ze przyszłam punktualnie na wizytę a panie fryzjerki urządzały sobie pogaduszki i musiałam czekać 30 minut niczym pani mnie łaskawie przyjmie po czym Pani fryzjerka zamiast farby nałożyła mi toner na włosy mówiąc ze jest to farba i koloryzacja sombre , który zmył się po 2 tygodniach i dodatkowo włosy były zielone na końcach a przy nasadzie chciałam zmniejszyć odrost i pani mi go przedłużyła , moje włosy o które dbam zostały mocno potargane szczotką i paznokciami pani fryzjerki Ogółem nie polecam tego salonu

  3. Jolanta Chmiel ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Poprosiłam Panią fryzjerkę o podcięcie końcówek i lekkie pocieniowanie na długości aby nadać włosom świeżości. PANI FRYZJERKA Ewelina zaczęła od umycia głowy następnie przeszła do suszenia i tu zaczął się cyrk: suszarka na full gorące powietrze i tak blisko głowy ze momentami miałam wrażenie ze zostanie mi poparzona skóra, kolejno przeszła do wyczesywania na szczotkę-żadna fryzjerka do tej pory nie potargała mnie tak przy czesaniu, pomijam fakt że niedosuszone włosy zaczęła PANI prostować! A strzyżenie które w ofercie powinno trwać godzinę skończyło się na jednym machnięciu maszynką na prosto. Bardzo nie polecam!

  1. Aska L ★★★★★

    Z usług salonu korzystam ponad 10 lat! sam fakt korzystania z usług tak długo, o czymś świadczy! Zawsze wychodzę zadowolona, nawet gdy nie wiem, jaką koloryzację wybrać, Ewelina wie! Zna dobrze swoje stałe klientki. Pełen profesjonalizm! Obsługa na wysokim poziomie!

  2. Sylwia Socha ★☆☆☆☆

    Do umówienia się na wizytę zachęciły mnie pozytywne opinie i przystępna cena. Salon wewnątrz wygląda stylowo, obsługa bardzo miła... I to by było na tyle pozytywów. Poprosiłam Panią fryzjerkę o podcięcie zniszczonych końcówek i delikatne wycieniowanie włosów aby podkreślić ich naturalny skręt i nadać fryzurze lekkości - z naciskiem aby cieniowanie nie przypominało schodów, włosy miałam praktycznie jednej długości. Oddałam się w ręce fryzjera - a skoro fryzjer (i to z niemal samymi pozytywnymi opiniami) to zapewne profesjonalista. W salonie nie zauważyłam potwornych schodów jakie powstały na moich włosach, dwóch totalnie różnych długości i asymetrii... Pani kończąc fryzurę zrobiła mi piękne fale, które skutecznie zamaskowany nieudane cięcie... Dopiero w domu, gdy poddałam włosy codziennej pielęgnacji zauważyłam co zaszło na mojej głowie... Cóż, łzy nabiegły mi do oczu ponieważ moje długie włosy, które chciałam po prostu odświeżyć wyglądały dramatycznie. Pozostaje ścięcie ich na równo i ponowne zapuszczanie... Osobiście nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ladys D & E s.c?

Ladys D & E s.c znajduje się przy Kazimierza Pułaskiego 3, 35-011 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ladys D & E s.c?

Można skontaktować się z Ladys D & E s.c pod numerem +48 177 807 360

Jak można dotrzeć do Ladys D & E s.c?

Do Ladys D & E s.c można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements