Opinie

  1. Maja Sokołowska ★☆☆☆☆

    Zgrywają pozory rybka bardzo szybko zdechła miała super zaopatrzenie ptaszki w małych klatkach biedactwa drogo

  2. Wiktoria Turek ★☆☆☆☆

    Kupiliśmy chomika by dziecko było szczęśliwe i jak panu poniżej także po nim chodziły czerwone krwiożercze robaczki. To samo jeśli chodzi o świnki morskie. Jedną miałam zakupioną od ludzi nie od zoologicznego i była cala i zdrowa! Miała ponad rok i kupiłam młodziutką świnkę z zoologicznego po czym zmarła w mniej niż miesiąc przez chorobę i zaraziła drugą po czym poniosłam dwie straty. Nie polecam i omijać szerokim łukiem!!!

  3. User 123 ★☆☆☆☆

    Tak jak osoba ponizej z komentarzy,kupilam 2 chomiki po sobie z tego sklepu,a obydwa mialy robale i NIKT nas o tym nie poinformowal,obydwa chomiki znalazlam martwe w klatce,a oczywiście sklep nic nie robi z tym,że ich chomiki mają pasożyty i sprzedaje chore zwierzęta. Kupiłam tam również 2 króliki, obydwa zmarły po miesiącu,jeden na padaczke a drugi z okropnego stanu zdrowia. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM JEŚLI NIE CHCECIE BYĆ OSZUKANYM!

  1. Klaudia Dudek ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Kupiłam w sklepie dwie welonki na drugi dzień rybki zdechły. Kupując rybki, Kupiłam również roślinkę po powrocie do domu zauważałam, ze w roślince jest martwa rybka...

  2. Dominika ★☆☆☆☆

    Właściciel pracuje jak za karę, zapytany o coś przewraca oczami. Zwierzeta żyjące w tragicznych warunkach, króliki po 5 sztuk w małych akwariach, nie mają nawet miejsca aby się położyć

  3. Kacper Świeca ★★★★☆

    Super sklep, obsługa też super ceny jak na te czasy. Dużo różnorodnych artykułów dla zwierząt wysokiej jakości. Polecam serdecznie :))

  1. julek ★☆☆☆☆

    To co tam sie dzieje to istna tragedia, szczegolnie w miejscach gdzie sa gryzonie. Myszki sa trzymane w tak wielkiej ilosci w bardzo malej przsstrzeni, tak samo spore swinki morskie. Ptaki sa trzymane w strasznie malych klatkach. Jestem przerazony, wszedlem tam wczoraj tylko z ciekowosci z moim kuzynem, a co tam mnie zastalo po prostu jest straszne. :(

  2. lubie jaja ★★★☆☆

    Kupiłem gekona lamparciego tam na zamówienie (ponad rok temu)wszystko z nim dobrze ale jeśli chodzi o owady karmowe to często można spotkać że są pół martwe kupuje tylko w nagłych wypadkach jak mi zabraknie a muszę nakarmić ptaszniki skorpiona i gekona Obsługa miła ale z małą wiedzą

  3. Joanna Majewska ★★☆☆☆

    Zwierząt co prawda jest wybór ale za jaką cenę?? Kupiliśmy 2 koszatniczki jedna zdechła po kilku dniach. Pozapytaniu czy nie byly chore czy jakiś problemów-oczywiście wszystko ok. No chyba jednak nie skoro zdechła. Była próbować ratowania u weta, zastrzyki itd. Niestety się nie udało. Więcej zwierzaka tam nie zakupimy. Owady do gadów też liche. Z całego opakowania kilka żyło. Do tego sprzedawca średnio uprzejmy. Dziewczyna nadrabia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zoo-Art?

Zoo-Art znajduje się przy Komisji Edukacji Narodowej 13, 37-450 Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zoo-Art?

Można skontaktować się z Zoo-Art pod numerem +48 158 441 880

Jak można dotrzeć do Zoo-Art?

Do Zoo-Art można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements