Opinie

  1. Natalia ★★★★★

    Bardzo miła atmosfera i wyrozumiałe podejście do klienta Można tu się odprężyć a zarazem wysmuklić sylwetkę Bardzo polecam ☺️

  2. weronika pastuszak ★★★★★

    Już jakiś czas nie byłam na zabiegu kosmetycznym, gdyż zazwyczaj spotykałam się z manualnym usuwaniem niedoskonałości. Natomiast tutaj, przed podjęciem decyzji, jaki zabieg będzie wykonywany, przeprowadzony został wywiad, dzięki czemu pielęgnacja była dostosowana do potrzeb mojej cery. Nie było żadnego usuwania manualnego, a buzia wygląda na o wiele bardziej oczyszczoną. Bardzo miło spędziłam czas podczas wizyty. Na pewno będę polecać wszystkim.

  3. martyna pastuszak ★★★★★

    Bardzo długo zwlekałam, żeby ponownie zaufać komuś pod kątem zabiegów kosmetycznych. Przychodząc do tego salonu od razu poczułam się zaopiekowana. Pani przeprowadza długi wywiad, dzięki czemu czuć chęć pomocy. Aktualnie jestem po pierwszym zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu kto się waha, każdemu kto poprzednio zaufał nieodpowiedniej osobie.

  1. Michał Warszawiak ★★★★★

    Szukałem jakiegoś salonu dla małżonki na prezent - trafiłem tutaj. Obsługa bardzo miła, profesjonalna, dużo wiedzy i czasu poświęconego. Żona super zadowolona, mówi, że to najlepszy prezent od paru lat, ja też prawdę mówiąc widzę już u niej efekty i wspólnie zaczynamy trochę bardziej o siebie dbać (czasem trzeba...), także nie pozostaje mi nic innego jak zostawić dobrą opinię. I polecam naprawdę szczerze, bo rzadko kiedy trafia się na osoby i miejsce gdzie nie czujesz, że chcą Twoich pieniędzy, a coś realnie dla Ciebie zrobić i na tym im zależy

  2. Małgorzata ★★★★★

    Byłam w centrum Medestetica na zabiegach kriolipolizy oraz oczyszczania wodorowego połączonego z maseczkami oczyszczającymi, odżywczymi i nawilżającymi. W dwie godziny Pani Kosmetolog zadbała o mnie jak jeszcze nikt w żadnym innym gabinecie. Obsługa staranna, dokładna, delikatna i profesjonalna, higiena na najwyższym poziomie. Pani Barbara przeprowadziła dokładny wywiad, obejrzała moją skórę i sama zaproponowała najkorzystniejsze dla mnie zabiegi. Będę wracać z przyjemnością. Serdecznie polecam!

  3. Agnieszka Szczygieł ★★★★★

    Najlepsza kriolipoliza w Rzeszowie. Efekty widzę widzę już po kilku tygodniach. Miałam wykonane też oczyszczanie wodorowe i efekty widziałam już od razu po zabiegu. W innych salonach zwykle słyszałam, że efekty mogą się nie pojawić, ale skóra na pewno będzie bardziej odzywiona.... tutaj jakoś za każdym razem działa, wystarczy użyć trochę więcej preparatu, mieć lepszy sprzęt i poświęcić więcej czasu :) Pani Kosmetolog bardzo profesjonalna, odpowie na wszystkie pytania, poświęca zawsze bardzo dużo czasu, a atmosfera jest przemiła. Z dodatkowych plusów: bardzo wygodny fotel, piękny gabinet i duży parking. Przed przyjściem czytałam opinie, które skłoniły mnie do wybrania tego miejsca i nie zawiodłam się. Gdybym mogła dać 6 gwiazdek, to dałabym 6. Polecam z całego serca, oby na mapie Rzeszowa byli tylko tacy fachowcy.

  1. Jola Michalska ★★★★★

    Bardzo polecam Panią Kosmetolog. W mojej opinii Medestetica to zdecydowanie najlepszy salon kosmetyczny w Rzeszowie. Miałam wykonany zabieg kriolipolizy trzy razy i efekty są ogromne, przerosły moje oczekiwania. Podejście do klienta jest bardzo profesjonalne i nie jest nastawione na zyski, tylko na potrzeby klienta. Byłam też na zabiegu mezoterapii igłowej i również zauważyłam zmiany w mojej skórze, jest ona o wiele bardziej odżywiona i gładsza. W środku jest też pięknie, mogłam kupić kosmetyki dobrane do mojej skóry. Polecam wszystkim, bo byłam już u wielu kosmetologów, ale pierwszy raz u kogoś, kto naprawdę rozumie moje potrzeby i zna się na tym co robi w 100%. Nie mogę się doczekać aż tutaj wrócę.

  2. Wiktoria ★★★★★

    Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Najlepszy salon kosmetyczny w jakim byłam. Miałam dziś robione oczyszczanie wodorowe z kwasami i kriolipolizę. Kriolipoliza przyjemna, czułam jak pracują głowice i po wszystkim zostało jedynie zaczerwienienie, które zniknęło po godzinie (a szkoda, bo chciałam zrobić zdjęcie na pamiątkę). Dostałam też naprawdę kompleksowe porady dotyczące pielęgnacji w najbliższych dniach. A co do terapii kwasami, to też ogromne wow - myślałam, że efektów mogę spodziewać się najwcześniej po kilku dniach, a już po wizycie widziałam duże zmiany na mojej twarzy. Cera stała się o wiele jaśniejsza niż była, błyszcząca i odżywiona. Nie pamiętam też kiedy ostatni raz miałam tak gładką i deliktatną skórę. Po oczyszczaniu wodorowym na nosku zniknęły mi wszystkie zaskórniki i efekty było widać od razu. Pani Basia nie oszczędzała na mnie czasu, wszystko mi dokładnie tłumaczyła i nakładała też rozpulchniające maseczki na miejsca, które trudniej było oczyścić (mimo że nie było to przewidziane w pakiecie). Widać, że to miejsce jest prowadzone z pasji i na pewno tutaj wrócę na inne zabiegi, jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, to NAPRAWDĘ POLECAM.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Medestetica Rzeszów?

Medestetica Rzeszów znajduje się przy Jana Pawła II 94, Dębina, 35-317 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Medestetica Rzeszów?

Można skontaktować się z Medestetica Rzeszów pod numerem +48 510 598 600

Jak można dotrzeć do Medestetica Rzeszów?

Do Medestetica Rzeszów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements