Opinie

  1. roobooooo ★★★★★

    Pani Gabriela to pełen profesjonalizm w swoim fachu i podejsciu do pacjenta Polecam!!!

  2. Marika Frankiewicz-Małek ★★★★★

    Gabinety dentystyczne są nowocześnie wyposażone, a atmosfera jest bardzo przyjazna i komfortowa. Ostatnio miałam wykonywaną ekstrakcję zęba u pana Barnata i wszystko przebiegło sprawnie oraz bezboleśnie, nawet nie potrzebowałam środków przeciwbólowych kiedy zeszło znieczulenie :) 5 gwiazdek za profesjonalne podejście i troskę o pacjenta. Polecam z całego serca!

  3. K ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam tego miejsca, pani Barnat zmarnowała mi pół roku (do tego co miesiąc musiałam dopraszać się o jej decyzję co do leczenia ortodontycznego, mimo, że sama miała się odezwać - przy moim ostatnim telefonie stwierdziła że się jednak nie podejmie). Wśród osób, które korzystały tam z usług jeszcze nie słyszałam dobrej opinii :)

  1. Stachu Dżons ★☆☆☆☆

    Nie polecam , dużo pieniędzy tzw " wyrzucone" -w błoto . Kanałowo szczerze odradzam ! Nie mając pojęcia pan wykonuje wypełnienia z którymi nie ma pojęcia i bierze konkretne pieniądze no i później trzeba robić za drugie tyle pod mikroskopem

  2. Oskar Kozak ★☆☆☆☆

    Byłem dzisiaj tam pierwszy raz i jestem stanowczo niezadowolony. Wizyta umówiona na 12:20, mimo, że na fotelu usiadłem punktualnie, to na doktora czekałem 10 minut. Po tym jak dostałem znieczulenie, i mieliśmy po 10 minutach zacząć, zaczęliśmy po 25 minutach. Opatrunek na zęba, zrobiony "na odpierdol" dwie godziny po wizycie część opatrunku wypadła.

  3. Monika Miszczuk ★★★★★

    Jestem stałą klientką i jestem pod wrażeniem profesjonalnego podejścia personelu tej kliniki. Panuje w niej sympatyczna atmosfera. Profesjonalne podejście załogi oraz ogromna wiedza dentystyczna prowadzącego sprawia, że czuję się komfortowo. Polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy kiedykolwiek w przeszłości znajdując się na fotelu u lekarza dentysty doświadczyli uczucia, że tak naprawdę to nie ma dla ciebie czasu, bo o czeka kolejny pacjent.

  1. grzegorz róg ★★★★★

    profesjonalna i miła obsługa, robiłem już tam kilka zębów i jestem bardzo zadowolony

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia Estetyczna Sildent?

Stomatologia Estetyczna Sildent znajduje się przy Mielecka 23, 36-100 Kolbuszowa, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Estetyczna Sildent?

Można skontaktować się z Stomatologia Estetyczna Sildent pod numerem +48 172 270 314

Jak można dotrzeć do Stomatologia Estetyczna Sildent?

Do Stomatologia Estetyczna Sildent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements