Chciałem podziękować za szybkie przyjęcie z bolącym zębem do usunięcia, mimo, że wcześniej leczyłem się gdzie indziej. W szczególności dziękuję Pani dr Julii, która bardzo sprawnie, trzema ruchami wyrwała mi "ósemkę". Słynny przeworski chirurg szczękowy M.T. kazał mi przyjść z bolącym zębem w następnym miesiącu, a tu załatwiłem sprawę w 5 minut, w tym samym dniu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i gorąco polecam! Robert B.
Zdjęcia
Opinie
-
Breku Breku ★★★★★
-
Bernadetta Kiper ★★★★★
Profesjonalizm na najwyższym poziomie, zarówno wizyty dotyczące leczenia zębów,stomatologii estetycznej jak i higienizacji.Wspaniały zespół lekarzy pełnych empatii.Bylam świadkiem jak pacjent przyszedł do rejestracji z bolącym zębem i od razu został przyjęty.Ogromna wiedza pana dr Tomasza uchroniła mnie od problemu z koronami .
-
Radosław Kroczek ★☆☆☆☆
Długo myślałem czy napisać opinie ale jednak się zdecydowałem, kiedyś leczyłem u was zęby i wszystko było w porządku, jednakże po kilku latach przyjechałem osobiście, ponieważ narzeczoną bardzo bolał ząb i chciałem zapytać po prostu o jakiś wolny najszybszy termin, Pani z recepcji poprosiła abym poczekał na lekarza i tak też zrobiłem, po jakimś czasie zaprosił mnie do siebie, zaczął wypytywać czy mam zdjęcia zęba, których oczywiście nie miałem i powiedziałem to przy 1 zapytaniu, nie było by w tym nic dziwnego gdyby Pan Tomasz nie zapytał jeszcze 2-3 razy czy mam te zdjęcia i żebym mu je dał, już dość niemiłym tonem. Szale goryczy przelało to, ze zapraszając mnie do gabinetu pokazał mi swój grafik na komputerze i powiedział abym wskazał osobę, którą ma wyrzucić z grafiku na „moje” miejsce. Super że ma Pan zapełniony grafik na miesiące do przodu ale takie zachowanie było całkowicie nie na miejscu i pokazało brak profesjonalizmu, mimo pełnego grafiku z oburzeniem znalazł Pan godzinę na konkretny dzień kosztem swojej przerwy aby tylko zatruć zęba co doceniam jednak po tej sytuacji z grafikiem za taką łaskę podziękuję, odmówiłem w ten sam dzień tą rezerwację. Nie kwestionuje umiejętności Pana Tomasza, tylko i wyłącznie zachowanie z jakim zostałem potraktowany, każdy może mieć gorszy dzień ale wypadało by zachować kulturę wypowiedzi i ton głosu bo dał mi Pan do zrozumienia, że to ja jestem tu problemem a nie z nim przychodzę. Przez te parę lat od mojej ostatniej wizyty was polecałem, teraz omijam szerokim łukiem
-
Kornelia Strus ★★★★★
Jestem świeżo po zabiegu higienizacji. Pani wykonująca zabieg wszystko dokładnie opowiedziała i opisała każdy z etapów. Podczas wykonywania zabiegu była bardzo delikatna. Dostałam również zalecenia oraz produkty do stosowania po zabiegu. Efekt oszałamiający. Zęby są o ton jaśniejsze i bardzo dokładnie oczyszczone z kamienia. Pani Beata z rejestracji również bardzo uprzejma i pomocna. Serdecznie polecam!!
-
Barbara Lewczyk ★★★★★
Byłam na kilku wizytach u Pana Tomasza, jestem pod wielkim wrażeniem jego podejścia do pacjenta, fachowości niesamowitego profesjonalizmu oraz kultury osobistej. Indywidualne podejście do problemu pacjenta, rzeczowe wyjaśnienie wszelkich zagadnień i tematów, sprawiają, że pacjent czuje się w tym gabinecie wręcz komfortowo. Pani w rejestracji bardzo miła i kompetentna, wszystkim polecam.
-
Marcin Marcin ★★★★☆
Dentysta jak kazdy inny, usluga profesjonalna, cena kosmiczna. Sa inni ktorzy tez robia bardzo dobrze i maja nizsze ceny, tutaj ceny sa wysokie. Czy warto?
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres T.B. Stomatologia Tomasz Baj?
T.B. Stomatologia Tomasz Baj znajduje się przy Węgierska 27b, 37-200 Przeworsk, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do T.B. Stomatologia Tomasz Baj?
Można skontaktować się z T.B. Stomatologia Tomasz Baj pod numerem +48 882 065 677
Jak można dotrzeć do T.B. Stomatologia Tomasz Baj?
Do T.B. Stomatologia Tomasz Baj można dotrzeć, korzystając z poniższego linku