Leczyłam zęby u Pani "Doktor" w Niebylcu.W innych gabinetach stomatolog zakłada rękawiczki,tu nie.Tak samo w innych gabinetach przy mnie był dawany nowy kubek do płukania jamy ustnej,tu kubek już był i tylko wodę dolano.Leczenie kanałowe,no cóż jak się okazało u innego stomatologa kanały były nie doczyszczone i nie całkowicie wypełnione.Oczywiście trzeba było jeszcze raz go robić.Pani "Doktor" po sprawdzeniu zęba stwierdziła że nie ma tam nic do roboty (informowałam o bólu pojawiającym się przy jedzeniu słodkiego itp).Umówiłam wizytę w innym gabinecie, okazało się że jest bardzo mała dziurka i nie dużo już brakowało do kolejnego leczenia kanałowego.
Opinie
-
misia11111111 ★☆☆☆☆
-
Sławomir Król ★★★★★
Bardzo polecam Panią doktor.Po wczorajszej wizycie jestem bardzo zadowolony.ze względu na czas musiałem wyleczyć na jednej wizycie trzy zeby. Cała wizyta przebiegła profesjonalnie,bez bólu i co najważniejsze skutecznie. Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko jak będzie przebiegać dalsze leczenie. Naprawdę polecam Panią doktor.
-
Kamila Rędziniak ★★★★★
Jak najbardziej polecam. Godziny wizyt z szerokim wachlarzem, konsultacje szczegółowe i przede wszystkim bezbolesny proces leczenia.
-
Krystyna Redziniak ★★★★★
Polecam. Wizyty bez bólu w miłej atmosferze i przede wszystkim cały proces leczenia przebiegał z szybki terminami wizyt.
-
Dominik Dobrzanski ★☆☆☆☆
Zalecam skorzystać z usług innego dentysty. P.s W dzisiejszych czasach normą jest zakładanie rękawiczek jednorazowych przez dentystów podczas pracy "w ustach" pacjenta i polecam się do tego stosować.
-
Yarnification ★★★★★
Super dentysta! Nawet jeżeli ktoś posiadał jakieś strachy z dzieciństwa to z Panią Bernadettą o nich zapomni. Wszystko bezproblemowo można dogadać, zabiegi wykonywane profesjonalnie. POLECAM!
-
Anna ★☆☆☆☆
Nie polecam Pani doktor. Brak rzetelnej porady, brak chęci poświęcenia pacjentowi nawet dodatkowych kilku minut. "Pacjent ma brawo do informacji o stanie zdrowia" - od Pani stomatolog Hart - Zeid nie otrzymałam takiej wiadomości pomimo moich pytań. Pani była bardzo nie miła, wręcz krzyczała, tak na pewno nie powinien postępować pracownik służby zdrowia. Postawa Pani doktor typu, jak śmiała Pani przyjść, zawracać mi głowę i się o coś pytać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hart-Zeid Bernadetta, lek. stomatolog?
Hart-Zeid Bernadetta, lek. stomatolog znajduje się przy 700-lecia Strzyżowa 4, 38-100 Strzyżów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hart-Zeid Bernadetta, lek. stomatolog?
Można skontaktować się z Hart-Zeid Bernadetta, lek. stomatolog pod numerem +48 602 596 444
Jak można dotrzeć do Hart-Zeid Bernadetta, lek. stomatolog?
Do Hart-Zeid Bernadetta, lek. stomatolog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku