Opinie

  1. Jan Ślęzak ★★★★★

    Usługi stomatologiczne zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie. Lekarz wykazał się profesjonalizmem, rzetelnością oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Przebieg leczenia został szczegółowo wyjaśniony, a sama wizyta odbyła się w spokojnej i komfortowej atmosferze. Gabinet spełnia wysokie standardy, dlatego z pełnym przekonaniem mogę go polecić.

  2. Justyna Szuba ★★★★★

    Z całego serca polecam gabinet dentystyczny Pana Rafała! Indywidualne podejście do pacjenta jest tutaj na najwyższym poziomie, a pacjent traktowany z ogromnym szacunkiem i troską. Profesjonalizm Dr. Rafała nie pozostawia wątpliwości – wszystkie zabiegi są przeprowadzane z niezwykłą precyzją i dbałością o każdy detal. Dodatkowo, po zakończeniu wizyty, Pan Doktor zawsze szczegółowo tłumaczy, co zostało wykonane, co pomaga lepiej zrozumieć cały proces i daje poczucie bezpieczeństwa. Jestem naprawdę zadowolona z każdej wizyty i mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy gabinet, w którym byłam. Dziękuję bardzo za tak wysoką jakość usług i przyjazną atmosferę!

  3. Ma Łuk ★★★★★

    Do tej pory odbyłem już kilka wizyt w Gabinecie MODEL SMILE. Moje doświadczenia z Panem Doktorem i personelem Gabinetu są jak najbardziej pozytywne, wręcz zachwycające. Dlaczego? Przez lata korzystałem z usług stomatologicznych różnych podmiotów, w MODEL SMILE spotkałem się z najwyższą jakością usług i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pan Doktor korzystając z mikroskopu był w stanie rozpoznać u mnie istotną zdrowotną przypadłość, która mogła rzutować w przyszłości na mój stan zdrowotny i to nie tylko samej jamy ustnej. W żadnym innym Gabinecie nikt nie był w stanie tego rozpoznać. Ze wszystkich przeprowadzonych dotąd zabiegów jestem bardzo zadowolony, przebieg jest bezbolesny, z zachowaniem wysokich standardów higieny, za każdym razem jesteśmy dokładnie informowani o przebiegu usługi, po jej wykonaniu zawsze następuje omówienie i przedstawienie pacjentowi przebiegu zabiegu wespół z omówieniem różnic przed i po. Duża dbałość o detale i podejście nie nastawione na wyzysk pacjenta. Podsumowując - polecam! Jak to mówią: jakość zawsze sama się obroni...

  1. Justyna Anna ★★★★★

    Pan doktor, z którym miałam przyjemność współpracować został mi polecony przez męża i potwierdziło się, że jest niesamowicie dokładny i profesjonalny. Od pierwszej wizyty czułam się komfortowo i pewnie, dzięki jego empatii i trosce o pacjenta. Każdy etap leczenia był przeprowadzony z najwyższą precyzją, co sprawiło że zaufałam mu całkowicie. Wykorzystywany przez Pana doktora w gabinecie mikroskop powoduje, że leczenie odbywa się na najwyższym poziomie. Podawane zupełnie bezboleśnie znieczulenie sprawia,że wizyta przebiega całkowicie bezstresowo. Polecam każdemu, komu zależy na precyzji wykonania i jakości wykonanej usługi.

  2. Grzegorz C. ★★★★★

    Serdecznie polecam. Po kilku nieudanych próbach znalezienia dobrego dentysty trafiłem tutaj i już od 4 lat leczę zęby w tym gabinecie. Profesjonalne podejście do pacjenta, poświęcony czas na wytłumaczenie i każdy ząb leczony z bardzo wysoką starannością, jakością i uwagą na zęby przy nim, aby nic nie uszkodzić itd. Nawet osoby które nie lubią chodzić do dentysty tutaj zmienią swoje zdanie. Nigdy nie czuć bólu a atmosfera zawsze przyjazna. Polecam!!!

  3. Tomasz Gie ★★★★★

    Zdecydowanie najlepszy dentysta na jakiego można trafić. Ogromna wiedza i super podejście do pacjenta. Pan Rafał ciągle szkoli się pod okiem najlepszych specjalistów na świecie wystarczy rzucić okiem na jego Instagram i zerknąć, że to nie jego praca a pasja. Gorąco polecam bo obecnie rzadko się to zdarza, że za ceną idzie odpowiednia jakość a tutaj nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.

  1. Kaja Suchecka ★★★★★

    Serdecznie polecam Kaja. Stomatolog jest najlepszy w mieście Rzeszów przy ul. Marszałkowska 9/3. Byłam tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog MODEL SMILE Rafał Wróblewski - Dentysta Rzeszów Warszawa. Doświadczenie i indywidualne podejście do Klienta.

  2. Łukasz Garbacki ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, dokładność, przyjazna atmosfera cechuje każda wizytę u Doktora. Zęby wyleczone 8 lat temu w dalszym ciągu szczelne, nic złego się nie dzieje, wszystko działa jak należy. Polecam każdemu komu zależy na dokładności i trwałym efekcie.

  3. Diendris ★☆☆☆☆

    Gdy przy rejestracji usłyszałem, że cena samego przeglądu wynosi 250 zł + 50 zł za każde zdjęcie RTG pomyślałem, że musi to być super wypasiona klinika. Nie lubię oszczędzać na zdrowiu więc przystałem na warunki. W dniu wizyty przywitał mnie wygląd obskurnej kamienicy cuchnącej wewnątrz stęchlizną. Idąc w głąb nie było żadnego pomieszczenia gdzie mógłbym wygodnie poczekać na wizytę tylko jedno krzesło ustawione przed gabinetem jak w gestapowskiej piwnicy. Nie tak wyobrażałem sobie najdroższego stomatologa w mieście jednak stwierdziłem, że nie będę oceniał książki po okładce bo oczywiście liczy się jakość usługi. Przywitała mnie urocza i bardzo miła Pani asystentka. Wręczyła plik kartek do wypełnienia, które musiałem wypełnić. Znajdowały się tam oczywiście treści związane z covidem oraz klasyczny, bardzo wyczerpujący wywiad z pacjentem co jest normalne i jak najbardziej na plus. Ku mojemu zdziwieniu była tam kartka gdzie miałem podać między innymi swój adres zamieszkania, PESEL, datę urodzeni. Jestem człowiekiem, który bardzo ceni swoją prywatność z racji branży, którą się zajmuję i stwierdziłem, że bez przesady, nie będę podawał takich informacji. U żadnego lekarza/dentysty w prywatnym gabinecie nigdy nie byłem zmuszony do takiej czynności. Poinformowałem Panią asystentkę , że tych informacji nie podam, są to informacje kompletnie nieistotne w kontekście stanu mojego uzębienia. Następnie przywitał mnie prezes całego zamieszania, mówiąc, że te informacje TRZEBA podać bo takie są zasady co oczywiście było nieprawdą bo to jest jedynie kogoś widzimisię. Poraz kolejny odmówiłem, usłyszałem odpowiedzieć, że przecież to jest normalne i wszędzie się stosuje taką praktykę. Kolejną próbą przekonana mnie był argument, jakoby on (prezes) sam tego nie wymyślił. Jasne stało się dla mnie, że skoro nie jest to jego wymysł to musi to być "ankieta" innej firmy i tak w istocie było. Znalazłem na tej kartce logo firmy, której prawdopodobnie (bo jaki jest inny powód) sam prezes sprzedawał/podarowywał dokładne dane swoich pacjentów. Jest to ta sama strategia, którą wykorzystują hipermarkety przy okazji tych wszystkich kart stałego klienta a potem zostajemy nachodzeni oraz wydzwaniają do nas ludzie wciskający garnki lub spotkania promocyjne. Oczywiście dalej odmawiałem wypełnienia tych informacji po czym dostałem bardzo wymowną informacje od prezesa "jeśli mi pan nie ufa to wizyty nie będzie". Panie prezesie winszuje. Ważniejsze dla Pana było przekazanie jakiejś firmie moich danych zamiast świadczyć lekarską pomoc. Oczywiście chciałem odzyskać kartki, które uprzednio wypełniłem ponieważ zostawiłem tam numery telefonu, e-maile, imię nazwisko itp. Proszę sobie wyobrazić, że władca kliniki odmówił tłumacząc się, że to NIE JEGO KARTKI i nie może mi ich oddać. Parsknalem śmiechem. Widząc, że argument nie zadziałał, właściciel odrzekł, że zgoda odda mi te kartki ale najpierw zrobi sobie KSERO. Farsa? Groteska? Nazywajcie to jak chcecie. Zaśmiałem się jeszcze bardziej i ostatnim pomysłem Pana prezesa był pomysł zniszczenia dokumentów! Zgodziłem się, była to jedyna logiczna wypowiedź jaką usłyszałem przy okazji tego spotkania jednak hola hola! Plik kartek został w ekwilibrystyczny sposób rozerwany na 4 części przez Pana doktora. Byłem czujny i pozostała jeszcze kwestia wywalczenia zniszczonych dokumentów więc zaoferowałem, że wyrzucę je do zbiornika komunalnego, wybranego przeze mnie. Na szczęście przynajmniej w tej kwestii nie było problemu. Sytuacja kuriozalna. Jeśli rzeczywiście posiada Pan umiejętności, które chwalą pańscy pacjenci to sugeruję zmianę podejścia, może jakiś menadżer? Biznesmen to z pana gorszy niż mój poprzedni dentysta. Pozdrawiam serdecznie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MODEL SMILE Rafał Wróblewski - Dentysta Rzeszów Warszawa?

MODEL SMILE Rafał Wróblewski - Dentysta Rzeszów Warszawa znajduje się przy Marszałkowska 9, 35-215 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MODEL SMILE Rafał Wróblewski - Dentysta Rzeszów Warszawa?

Można skontaktować się z MODEL SMILE Rafał Wróblewski - Dentysta Rzeszów Warszawa pod numerem +48 512 472 500

Jak można dotrzeć do MODEL SMILE Rafał Wróblewski - Dentysta Rzeszów Warszawa?

Do MODEL SMILE Rafał Wróblewski - Dentysta Rzeszów Warszawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements