W kwietniu rejestrowałam dzieci na przegląd na NFZ. Miesiąc później udaliśmy się na wizytę. Po przeglądzie umówiłam syna na leczenie i piaskowanie. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po piaskowaniu kazano mi zapłacić 200zl za wykonaną usługę. Zapytałam dlaczego mam płacić skoro piaskowanie raz do roku w ramach NFZ jest darmowe, na co pani powiedziała, że to nie była wizyta na NFZ, o czym niestety nie poinformowano mnie ani podczas zapisu na miejscu ani podczas wizyty. Pani rejestratorka powiedziała, że mogłam zapytać. Uważam, że to w gestii rejestratorki leży po pierwsze zapytanie, a po drugie poinformowanie pacjenta, że zapisuje go na higienizacje prywatnie, zważywszy na to, że już podczas pierwszej rejestracji zaznaczałam, że chce chodzić z dziećmi na NFZ. Czuje się oszukana i niestety była to nasza ostatnia wizyta w tym miejscu, a szkoda bo pani od higienizacji była bardzo miła i kompetentna. P.s. uważam, że Klinika dentystyczna, czy jakiekolwiek miejsce świadczące usługi medyczne to nie jest odpowiednie miejsce dla biegającego samopas pieska pracownika.
Zdjęcia
Opinie
-
Ann Eagle ★☆☆☆☆
-
Ma Ke ★☆☆☆☆
Najgorsza klinika , żona była umówiona na wizytę godz 12 a okazało się że godzinę musiała czekać , lekarz powiedział że nie zrobi zeba bo ma opóźnienie i kazał się umówić na wizytę w innym terminie . Omijać z daleka
-
Ola Kasza ★☆☆☆☆
Zacznijmy od umawiania wizyt, po 5 min spóźnieniu , nikt nie odebrał telefonu w tym czasie , lekarz wychodzi , jesteś umówiony na 18:30 po 20 min zapytania co z wizytą , pani w recepcji zdziwiona ze wogole ktoś czeka , zdecydowanie nie polecam !!
-
Katarzyna ★★★★★
Zdecydowanie polecam. Wytłumaczą zabiegi jakie będą wykonywać. Miałam wyrywane zęby u nich i byłam trochę przestraszona jednak nie potrzebnie nic nie bolało, cały zabieg przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Jeśli chodzi o leczenie zębów to również taka sama sytuacja. Więc jeśli jeszcze ktoś się zastanawia to zdecydowanie polecam :)
-
Magdalena Soliszewska ★★★★★
Bardzo profesjonalna obsługa. Umawiając się na określoną godzinę, wchodzę do gabinetu o tej konkretnej godzinie, nie muszę czekać dodatkowo w kolejce na swoją wizytę. Możliwość skorzystania z NFZ. Dr. Piasecka robi szybko i dokładnie zęby. Duży plus za nowy sprzęt w gabinetach.
-
WIOLETA BASARA ★★★★★
"Wyglada na to, że po wielu wizytach w różnych gabinetach stomatologicznych w końcu trafiłam w odpowiednie ręce! Podoba mi się podejście Pani Doktor Monika Szablewska do leczenia i okreslony plan tego co należy wykonać. Proces leczenia jest dokładny i bez pośpiechu. Profesjonalne podejście, miła atmosfera, czysty i świeży gabinet. Polecam!!!!!!!!!!!!!! ❤
-
Anna Skóra ★★★★★
Rewelacja !!! Polecam z całego serducha jestem tylko zła na siebie że tak późno !!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Euro Dental Clinic?
Euro Dental Clinic znajduje się przy Karola Lewakowskiego 10, 35-119 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Euro Dental Clinic?
Można skontaktować się z Euro Dental Clinic pod numerem +48 669 380 380
Jak można dotrzeć do Euro Dental Clinic?
Do Euro Dental Clinic można dotrzeć, korzystając z poniższego linku