Opinie

  1. Marcelina ★☆☆☆☆

    Długo leczyłam zęby u tej Pani, aż jeden z nich się posypał a ona odmówiła mi wizyty. Zmuszona byłam pilnie szukać innego stomatologa i cóż się okazało próchnica była niedokładnie usunięta i na to założona plomba, o tym jak zniszczyła mi zęba robiąc go kanałowo już nie wspomnę. Kilka tysięcy kosztowało mnie naprawienie "leczenia" w tym gabinecie.

  2. Karol Bereźnicki ★★★★★

    Ponad rok temu leczyłem tutaj kanałowo siódemkę. Nie mam za bardzo porównania, bo to był moja pierwsza kanałówka w życiu ale do tej pory jest dobrze. Na pewno czego nie można odmówić Pani stomatolog to empatii do pacjenta.

  3. Patrycja Anna ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam! Pani doktor zepusła mi zęba, a na recepcji jest niekompetentna pani ,która miesza i myli terminy, gubi notatki z informacjami o kolejnej wizycie i raz dzwoni z przypomnieniem o zblizającej się wizycie ,a raz nie....

  1. Michał Wosik ★★★★★

    Do Pani doktor Beaty trafiłem z bólem ósemki. Pani doktor natychmiast stwierdziła przyczynę bólu, dokładnie wytłumaczyła co jest jego powodem a także zaproponowała dalsze kroki. Wizyta przebiegła w niezwykle miłej atmosferze a towarzyszący mi wcześniej ból zniknął natychmiastowo. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią doktor Beatę Kudowską, która oprócz profesjonalnej wiedzy stomatologicznej, okazała się empatycznym lekarzem i po prostu bardzo miłym człowiekiem. Polecam w 100%!

  2. Karolina Staniek ★★★★★

    Pani Beata najlepsza . Nigdy nie myślałam , ze do stomatologa będę chodzić z przyjemnością i bez obaw . Polecam :)

  3. Henryk ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z efektow leczenia. Pani doktor miła i uprzejma co sprawia, że wizyta bezstresowa. Zdecydowanie polecam.

  1. halina jablonska ★★★★★

    Byłam dzisiaj pierwszy raz pełna obaw,strachu ale i nadziei. Pani doktor cudowna,leczenie bezbolesne Moje żeby uratowane

  2. Alicja K. ★★★★★

    Bardzo polecam Panią doktor , super podejście do dzieci i dobre leczenie .Korzystamy całą rodziną to przyjemność leczyć żeby w tym gabinecie.Zasluzone 5 z plusem

  3. Jesioł Show ★★★★★

    Ta Pani doktor nie dość, że wyleczyła mi sporo zębów to i przy okazji strach przed wizytami u stomatologa. Wieloletni zadowolony pacjent, polecam z czystym sumieniem, pełen profesjonalizm.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet stomatologiczny Beata Kudowska?

Gabinet stomatologiczny Beata Kudowska znajduje się przy Mieszka I 10, 35-308 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet stomatologiczny Beata Kudowska?

Można skontaktować się z Gabinet stomatologiczny Beata Kudowska pod numerem +48 178 626 658

Jak można dotrzeć do Gabinet stomatologiczny Beata Kudowska?

Do Gabinet stomatologiczny Beata Kudowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements