Od konsultacji, higienizacji, po usunięcie chirurgiczne ósemki. Mimo stereotypów, złych doświadczeń z dentystami, w tej klinice zaufacie Państwo lekarzą od pierwszej wizyty. - konsultacja, wykonana zgodnie ze sztuką lekarska, profesjonalnie 10/10 -Higienizacja, wielokrotnie usuwałem kamień nazębny, tutaj usunięcie go Państwo z dokładnością, gwarantuje, nic na zębach nie zostanie 10/10 - najgorsze co może być.. chirurgiczne usunięcie ósemki, dla nich to nie problem. Bez bólu, bez stresu, bez komplikacji. (Bólu ani dyskomfortu nie doświadczyłem w żadnym z dni rekonwalescencji) 11/10 Polecam, wracam tutaj z chęcią!
Zdjęcia
Opinie
-
Krystian Tendelski ★★★★★
-
Pawel Lubiński ★★★★★
Pani Natalia Chorzępa to wysoce kompetentna i otwarta na pacjenta higienistka. Zabiegi wykonywane są z dużą starannością, dokładnością oraz dbałością o komfort pacjenta. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, a profesjonalizm Pani Natalii budzi pełne zaufanie. Zdecydowanie polecam korzystanie z jej usług!
-
Adam Domin ★★★★★
Od 2 lat leczę się w Abidencie i jestem zadowolony z usług dentystycznych. Miła i sympatyczna atmosfera, prawie bezbolesne leczenie po niemal nieodczuwalnym znieczuleniu (jedynie przy leczeniu kanałowym trochę poczułem), znakomite podejście do pacjenta. Najlepsza para to dr Paulina i asystentka Edyta - ich humor i ciągły uśmiech sprawiają, że zapomina się o przykrej czynności, jaką jest wiercenie w zębach.
-
Mariola Charysz ★★★★★
Leczenie całkowicie bezbolesne, bezbolesne również podanie znieczulenia i to co mnie bardzo miło zaskoczyło to fakt, ze za każdym razem znieczulenie „puszczało” do maksymalnie 30 minut od wyjścia z gabinetu. Wizyty w bardzo miłej atmosferze. Również na plus dobry dojazd i duży parking pod gabinetem. Szczerze polecam wizyty u dr Darłowskiej oraz zabiegi higienizacji jamy ustnej (jeszcze nigdy nie miałam wykonanego zabiegu tak dokładnie).
-
Anika Dct ★★★☆☆
Pani doktor Darłowska miła sympatyczna i punktualna. Mam kilka zębów do zrobienia wiec poprosiłam aby wybrała najbardziej zepsuty do zrobienia a wybrała ten który nie spełnia miesiąc wcześniej zrobił mi inny lekarz więc był już w porządku i zainkasowała za to 400 zł. Nie polecam
-
noico ★★★★★
Od 5 lat korzystam właśnie z gabinetu abident, 3 różne lokalizacje były w międzyczasie, jednak zaufanie do dentystki Diany powoduje, że nie szukam zmiany. W pełni zadowolony.
-
Paweł Charysz ★★★★★
Zdecydowanie Polecam! Profesjonalna obsługa i bardzo miła atmosfera. Po różnych doświadczeniach z dentystami cieszę się, że w końcu trafiłem do Abident. Profesjonalizm w każdym aspekcie. Pozdrawiam.
-
Karolina Bejster ★★★★★
Bardzo polecam panią Darłowską. Profesjonalna i sympatyczna lekarka, wizyta przebiegła w miłej, bezstresowej atmosferze. Lekarz wyjaśnia wszystkie działania, jakie podejmuje. Kontakt z gabinetem jak najbardziej na plus, umawianie wizyt również.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres abident komfortowa stomatologia?
abident komfortowa stomatologia znajduje się przy Jana Welca 7, 35-233 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do abident komfortowa stomatologia?
Można skontaktować się z abident komfortowa stomatologia pod numerem +48 886 131 830
Jak można dotrzeć do abident komfortowa stomatologia?
Do abident komfortowa stomatologia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku