Opinie

  1. Zbigniew ★★★★★

    Od paru lat korzystam z usług tej firmy i jestem zadowolony.

  2. 4kDriver ★★★★★

    Pełne zadowolenie. Bardzo korzystne ceny w porównaniu do konkurencji. Gorąco polecam

  3. Sara S ★☆☆☆☆

    Firma oszukuje klientów. Zapewniają o załatwieniu sprawy po czym po miesiącu okazuje się, że nic nie zostało zrobione co wiąże się z utrata pieniędzy. Ponadto oferty ubezpieczeń sa zawyżone a konsultanci nie przedstawiają pełnej oferty.

  1. Karolina Klesta ★☆☆☆☆

    Tą pseudo-firmę można określić jednym słowem -TOTALNY BRAK PROFESJONALIZMU. Przez ich niedopatrzenie zmuszeni byliśmy ponieść kilkaset złotych kosztów podwójnego ubezpieczenia. Wstyd i totalna żenada, nie polecam, trzymajcie się od nich jak najdalej się da!!

  2. Mariusz Latka ★☆☆☆☆

    Witam wszystkich, Wypożyczyłem samochód dostawczy Citroen Jumper, wykonując telefon dodzwoniłam się do właściciela firmy którego również przy wypożyczeniu poznałem, poinformował mnie ze samochód na zimnym ciężko odpala, auto było sprawne lecz nie miało klimatyzacji, limit na dzień to 200km, ja musiałem przejechać z Bialobrzeg (gdzie odebrałem auto) do Mielca, doszła mi jednak trasa na Kraków i zadzwoniłem na ten sam numer koło godziny 14 i uprzejmie poinformowałem ze zejdzie mi dłużej i będę z oddaniem auta miedzy 18-20 (godziny szczytu w Krakowie), poinformował mnie ze zakład jest otwarty do 17 wiec sam przyjedzie odebrać auto. Koło 19:40 dzwoniąc kilka razy na numer z niepowodzeniem, przypomniałem sobie ze na ramce rejestracji jest inny numer niż ten na który dzwoniłem. Odebrała kobieta która okazała się być żona właściciela, poinformowałem ją ze mam wynajęte od nich auto które chce oddać a nie mogę się dzodzonic na wcześniejszy numer i ze jestem w drodze i będę na 21, usłyszałem wtedy ze ona SPECJALNIE nie będzie do mnie przyjeżdżać i nie będzie pracować 24h na dobę i ze zadzwonić do męża i mi oddzwoni. Po kilku minutach oddzwoniła informując mnie ze mąż jest na wyjeździe i żebym przyjechał jutro o 8 rano jak otworzą zakład. Odstawiłem wypożyczony samochód na plac na którym wynająłem samochodu i odjeżdżając moim autem zauważyłem ze owy właściciel gra w tenisa na korcie który ma na terenie zakładu i nie mógł mnie nie wiedzieć, nie zareagował a ja uznałem ze nie będę przeszkadzał skoro nie odbieral i nie oddzwaniał do mnie. Rano dnia następnego przyjechałem i zdałem samochód. Cenna jaka zapłaciłem była z wyższej półki a dostałem usługę jak z podłogi. Przykre ze ludzie rozwijają jakiś biznes i nie szanują ani klienta ani tego co maja.

  3. Maciej S. ★★★★★

    Ubezpieczam tam dwa samochody od kilku lat i bardzo sobie chwalę. Panie (w większości miłe ;)) zawsze doradzają co w danym roku się najbardziej opłaca. Mają spory wybór firm co daje możliwość ubezpieczenia w rozsądnej cenie. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Marlo. Ubezpieczenia. Czyrek Marcin?

Marlo. Ubezpieczenia. Czyrek Marcin znajduje się przy plac Sobieskiego 20, 37-100 Łańcut, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Marlo. Ubezpieczenia. Czyrek Marcin?

Można skontaktować się z Marlo. Ubezpieczenia. Czyrek Marcin pod numerem +48 172 255 214

Jak można dotrzeć do Marlo. Ubezpieczenia. Czyrek Marcin?

Do Marlo. Ubezpieczenia. Czyrek Marcin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements