Opinie

  1. Marta Bobińska ★★★☆☆

    Oceniam salę zabaw na 3/5. Same zabawki i atrakcje są naprawdę fajne – dzieci bawiły się świetnie i były bardzo zadowolone. Natomiast duży minus za obsługę w kawiarence. Zamówiłam kawę, a dostałam coś, co smakowało jak woda z fusami. Zwróciłam uwagę, a Pani z obsługi odpowiedziała, cytuję: „taka ma być” i nie zaproponowała wymiany. Trochę to popsuło ogólne wrażenie.

  2. Hanna Husak ★★★☆☆

    Nawet okej jest te sala zabaw jednak większość to automaty nie które z nich oszukują m.in. automat z lizakami ponieważ pod jedna z cyfer znajduje sie 0 które można zobaczyć kiedy się świecą. Trampoliny są okej jednak pianki są podziurawione i poniszczone co zostawia na ubraniach ślad. Tak zwany "małpi gaj" jest chyba najlepszą z atrakcji tego miejsca. Kącik z klockami do budowania i sala dla maluchów to nie zbyt moja bajka więc to zostawię. Jeżeli chodzi o obsługę to na wejściu stoi pani więc to na plus nie trzeba czekać jednak gdy wejdziesz już sobie idzie więc przy barku nie ma kto zabardzo Cię obsłużyć. Ceny z kosmosu no ale o tym nie będę mówić. Miejsce fajne na zabawę jednak te uwagi które wymieniłam może zostaną wzięte pod uwagę. Miłego dnia

  3. Grzegorz ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce do zabawy dla dzieci. Duże sale urodzinowe oraz dobrze wyposażony bufet. Polecam!

  1. Grz Syl ★★★★☆

    Plac zabaw z trampolinami, małpim gajem oraz automatami (dodatkowo płatne). Na miejscu możliwość zakupu napojów, kawy i przekąsek w rozsądnych cenach. Dodatkowe sale na organizację imprez urodzinowych. 4 gwiazdki ponieważ mięliśmy okazje być na podobnych salach zabaw w innych miastach i tam na podobnych powierzchniach było jednak więcej atrakcji dla dzieci niż tu. Jest spory potencjał aby dobić beż problemu do 5 gwiazdek.

  2. Adam R ★★★★★

    Brak negatywnych opinii to najlepsza recenzja. Byliśmy tu 18.07.2023 w ciągu dnia. Pierwszy raz nie doceniłem porady od obsługi. Pani zachęcała mnie do zakupu biletu open na 2 godziny a niestety kupiłem na godzinę. Dziecko - 4 lata naprawdę mocno wybawione. Trampoliny super, basen z gąbkami ekstra !!! Ściana wspinaczkowa, klub malucha, zabawki, małpi gaj. Troche automatów. Zaplecze kuchenne tez godne polecenia i na koniec koszty w porównaniu do warszawskich cen to bardzo tanio. Przy najbliższej okazji meldujemy się ponownie.

  3. Łukasz A. ★★★★☆

    Świetne miejsce dla dzieciaków, dużo atrakcji i różnego rodzaju zabawek dla maluchów jak i dla starszych. Ceny w kawiarni przystepne. Wejście też w dobrej cenie. Jedyne co mogłoby być to karnet z full pakietem gdzie również te wszystkie dodatkowe automaty na "zlotoweczki" byłyby w cenie. Ogólnie polecam. Jak będziemy w pobliżu to myślę że podjedziemy jeszcze raz.

  1. Łukasz Wagner ★★★★★

    Mega fajne miejsce dla dzieci, bardzo dobrze wykonane elementy konstrukcji. Bardzo miła obsługa polecam serdecznie

  2. Ewelina Brzózka ★★★★★

    Super miejsce. Z myślą o każdym, dla najmłodszych i starszych rodzice też maja miejsce do wytchnienia. Bardzo pomocny i przemiły personel. Czyściutko ! Polecamy razem z 7-letnim synem

  3. Patrycja M ★★★★★

    Tak fajowo, że nie chce się wychodzić! Duża przestrzeń, czyściutko, personel uśmiechnięty, chętny do pomocy, zabawy dla małych jak i dla tych większych :) polecamy i do Was wracamy :))))

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FAN Fabryka Animacji Novum?

FAN Fabryka Animacji Novum znajduje się przy Bolesława Chrobrego 1, 12-100 Szczytno, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FAN Fabryka Animacji Novum?

Można skontaktować się z FAN Fabryka Animacji Novum pod numerem +48 504 439 158

Jak można dotrzeć do FAN Fabryka Animacji Novum?

Do FAN Fabryka Animacji Novum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements