Opinie

  1. Age Steel ★★☆☆☆

    Proszę o sprawdzenie pracownika stacji kontroli pojazdów. Przyjechałem w sobotę o 14:20, czyli około 40 minut przed zamknięciem. Poprosiłem o sprawdzenie zawieszenia, ponieważ w aucie było słychać mocne stukanie. Starszy pracownik stacji powiedział, że „nie da rady”. Na moje pytanie dlaczego, skoro do zamknięcia zostało jeszcze 40 minut, odpowiedział, że system do przeglądów nie działa. Powiedziałem ponownie, że nie przyjechałem na przegląd, tylko na sprawdzenie zawieszenia. Usłyszałem jednak, że dzisiaj się nie da. Czuć było od niego alkohol i niestety całkowicie mnie zignorował. Szkoda, bo bardzo lubię tę stację i regularnie tu tankuję, ale ten pracownik stacji kontroli zachował się fatalnie.

  2. Artur ★★☆☆☆

    Stacja diagnostyczna porażka kiedyś robiłem przegląd co roku zmienił się diagnosta i więcej tam nie pojadę, gość czepia się dosłownie wszystkiego jesli nie masz auta z salonu odradzam robić tam przegląd , ciekawe jakim autem on jeździ że tak łatwo przychodzi mu utrudnianie życia innym?

  3. siewierro ★☆☆☆☆

    Paliwo ok, stację diagnostyczną omijać SZEROKIM ŁUKIEM!!!! Kiedyś był fajny starszy pan, elegancko wytłumaczyl co do poprawki i git. Teraz przyjęli jakiegoś ambitnego młodzika, kasę weźmie i po minucie patrzenia na auto wypad ze stacji, bo on sie pod tym nie podpisze. Zdecydowanie NIE POLECAM

  1. Łukasz Bryk ★☆☆☆☆

    Stacji kontroli pojazdów zdecydowanie nie polecam, tak gburowatego pana z obsługi to ze świecą próżno znaleźć. Omijać szerokim łukiem

  2. arkadio ★☆☆☆☆

    Tankujesz paliwo na dystrybutorze za 60,00 zł, a przy kasie masz do zapłaty 60,05 zł. To chyba jakieś ukryte "opłaty"

  3. Jan Kowalski ★★★★☆

    Dobra obsługa, tanie paliwo zwłaszcza LPG

  1. Magdalena ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej stacji pan w okularach jest bardzo arogancki i nie miły próbuje to zgłosić do kierowniczki nikt nie odbiera. Takie osoby nie powinny pracować z klientem. Większość negatywnych opinii się zgadza pani która również tam pracuje jest też nie miła , takie osoby nie powinny pracować Przy obsłudze klienta . Z kierownikiem kontaktu brak. Czwórka ma lepszy standardy obsługi niż wy.

  2. Mariusz Piotrowski ★☆☆☆☆

    ZDECYDOWANIE ODRADZAM. W sobotę 28 stycznia skusiła mnie promocja weekendowa na ON "Premium" po 7.52 PLN. Już po 100km żałowałem tej decyzji, widząc zmianę w spalaniu. Każdego miesiąca pokonuję trasę do Gorzowa Wlkp., czyli ponad 700km A4 + S3 utrzymując na tempomacie 130km/h. W zależności od warunków atmosferycznych i natężenia ruchu Peugeot 308sw 1.6 bluehdi 120 spala 5.0-5.2 l na 100km. Tym razem po dotarciu do celu i tankowaniu do pełna osiągnąłem 5.76 !!!, spodziewałem się wyniku poniżej 5.0 ze względu na niewielki ruch i niemal bezwietrzną pogodę.

  3. Paweł Geniusz ★★★☆☆

    Byłem stałym klientem tej stacji ale przez starsza panią w okularach która śpi zamiast obsługiwać i dodatkowo zawsze zamyka stację już tu coraz mniej tankuje jak tylko widzę że jest w pracy to odjeżdżam na inną stację chyba całkiem przestanę tu przyjazdzac

  1. Sebastian Janusz ★★★★★

    Najlepszej jakości paliwa w dobrej cenie, dużo lepsze niż na sieciówkach i innych stacjach. Tankuję tylko tutaj i zero problemów od lat. Polecam serdecznie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Źródełko. Stacja paliw?

Źródełko. Stacja paliw znajduje się przy Aleja Batalionów Chłopskich 4, 35-038 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Źródełko. Stacja paliw?

Można skontaktować się z Źródełko. Stacja paliw pod numerem +48 519 516 830

Jak można dotrzeć do Źródełko. Stacja paliw?

Do Źródełko. Stacja paliw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements