Wszystko tak jak być powinno. Praca wykonana rzetelnie, zawsze zgodnie z terminem. Właściciel uprzejmy i zawsze z poczuciem humoru. Mega polecam! :)
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz B ★★★★★
-
Michał “Zspakoo” Wo ★☆☆☆☆
No niestety mimo poleceń i miłej niespotykanie obsługi rezygnuje z usług i przestrzegam. Robiłem kilka napraw w Auto-Tech i niestety auto nie zostało naprawione ale to nawet nie jest problemem. Problem to to że auto został popsute. Głupia wymiana tulei wahacza przerosła warsztat. W innym mechanicy łapali się za głowę jak zobaczyli pracę poprzednika. Nie dość że zostały założone tuleje nie takie jak wychodzi po VIN (bez kołnierza) to zostały wprasowane krzywo. Po tej wymianie w Auto-Techu pytałem czy zbieżność byłą robiona bo auto zaczęło ściągać to usłyszałem ze nie ma potrzeby ale oczywiście można zrobić tylko trzeba zapłacić (jak można robić zawieszenie i nie zrobić zbieżności mając w warsztacie stanowisko? A no tak że nie dało się jej ustawić po nieprawidłowej wymianie tulei! Podsumowując. Po naprawie musiałem oddać auto do naprawy w innym warsztacie, koszty wzrosły bo też przycięło mi nowe opony, nie zostało zauważone że do wymiany są też sworznie, i dodatkowa zbieżność. Z tego co wiem to pracownik który mi to wymiałem został zwolniony bo "robota nie szła" ale to firma odpowiada za swoich pracowników więc ocena jest zasłużona. Lekki mam strach bo była też robiona dwumasa i ciekawe czy tak samo dobrze jak tuleje.
-
Krzysiek K ★★★★★
Jeżdżę od roku i bardzo polecam. Na naprawę niestety trzeba się umówić i poczekać ale naprawa już przebiega bardzo sprawnie. W skrajnych przypadkach też można auto oddać od ręki ale wtedy trzeba poczekać na naprawę. Naprawdę polecam.
-
Oleksandr Shymkiv ★★★★★
Chyba najlepszy doktor do pacjentów mechanicznych w Rzeszowie i terminy na to wskazują :) jak najbardziej polecam
-
M. D. ★★★★★
Pan Witek zna się na rzeczy, bardzo przyjazna i konkretna osoba. Korzystałem z polecenia, wielokrotnie od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Skutecznie, na czas i w dobrej cenie. Zdecydowanie polecam!
-
Tomasz Lasek ★★★★★
Terminowość naprawy to jest to co bardzo doceniam. Zawsze zrobione co trzeba razem z podsumowaniem kosztów. Ceny usługi i części przystępne. Życzę dalszego rozwoju firmy już w nowym miejscu.
-
Krzysztof B ★★★★★
To już kolejna moja wizyta w tym warsztacie. Jak narazie same pozytywy :-) sensowny czas umówionej naprawy i co najważniejsze normalnego koszta. W skrócie po wyjściu nie czuje się ze właśnie zostałem zrobiony na kasę jak to czasem się miewa w warsztatach samochodowych. Zdecydowanie wrócę w razie potrzeby :-) Edit: i wracam regularnie już kolejny raz. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Witolda i jego ekipy!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Tech Witold Wilk?
Auto-Tech Witold Wilk znajduje się przy Ropczycka 5, 35-502 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Tech Witold Wilk?
Można skontaktować się z Auto-Tech Witold Wilk pod numerem +48 692 162 093
Jak można dotrzeć do Auto-Tech Witold Wilk?
Do Auto-Tech Witold Wilk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku