Od kilku lat wszytsko co z samochodami to w AutoRem. Ładne, przytulne biuro (motocykl nie do sprzedania ładna ozdoba :)) jako klient w ogóle nie mam kontaktu z częścią warsztatową co jest w 90% warsztatów. Umawia się na konkretną godzinę, zostawia auto, kolejny dzień do odbioru. Nie ma standardowego tekstu "proszę przyjechać zrobimy" a potem czeka się 2 tygodnie aż ktoś ruszy auto. Ogromny profesjonalizm i to siebie najbardziej cenię.
Zdjęcia
Opinie
-
zychooSW ★★★★★
-
Urszula Kuchmistrz ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Podczas nagłej, niezapowiedzianej wizyty otrzymałam fachową pomoc. Polecam!!!
-
Artanis02 ★★★★★
Opinia tylko odnośnie myjni. Bardzo dobra myjnia, opcja piany jest mega przydatna, szczotka na chroboki na szybie też się przydaje. Warto w miarę szybko osuszyć auto, bo pozostawione mokre na słońcu może zostawić plamy po wodzie, ale kilka km jazdy załatwia problem. W razie problemów, chłopaki za ladą chętnie pomagają. Uwaga: Tylko skrajnie prawe, niezadaszone stanowisko jest na żetony. Polecam i pozdrawiam.
-
Łukasz Ozga ★☆☆☆☆
Odradzam ten warsztat. Oddałem auto do naprawy z powodu wycieku płynu chłodniczego, a w trakcie pobytu mojego samochodu pracownik warsztatu uszkodził go, cofając w nie innym pojazdem. Efektem było zagięcie drzwi kierowcy i pasażera po tej samej stronie. Zapewniono mnie, że drzwi kierowcy zostaną wymienione na inne, co faktycznie zrobiono, ale niestety po czasie wyszły kolejne problemy. Okazało się, że zamontowane drzwi były wypolerowane, a po każdym myciu ukazywały się kolejne rysy. Dodatkowo w nowych drzwiach nie działał głośnik, co pokazuje brak profesjonalizmu i dbałości o szczegóły. Nie polecam ___________ Dziękuję za odpowiedź i przeprosiny. Doceniam szybkie poinformowanie o sytuacji, ale nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej. Wolałbym jednak zapłacić za naprawę usterki, z którą przyjechałem, niż korzystać z preferencyjnych warunków i mierzyć się z uszkodzonymi drzwiami. Tego typu „kompromisy” są dla klienta po prostu stresujące. Głośnik nie działał przy odbiorze, ale naprawiłem to sam. Natomiast jeśli chodzi o rysy, chciałbym sprostować: nie pojawiły się po pół roku. Pojawiły się wcześniej, ale dopiero teraz zdecydowałem się napisać opinię, po nieudanej wizycie na myjni. Miał to być miły dodatek, a wyszła frustracja. Na maszynie jest informacja, że przyjmuje żetony, jednak po wrzuceniu myjnia nie wystartowała. Taka sytuacja zmusza do przemyślenia oznakowania maszyn, by klient nie musiał zgadywać, gdzie żeton działa, a gdzie nie. Reakcja pracownika po zgłoszeniu tego problemu zmotywowała mnie do napisania tej opinii.
-
Piotr ★★★★★
Dziś robiłem geometrię w swoje toyocie. Czarnowłosy pan w bluzie był miły i uczymy. A co najważniejsze to dobrze wykonał swoją robotę ! Pełny profesjonalizm. Geometria zrobiona i kierownica też równiutko ustawiana. Mogę śmiało polecić Pozdrawiam Piotr
-
Aleksander ★★★★★
Polecam, pomogli w kryzysowej sytuacji. Miła obsługa oraz bardzo ładne miejsce.
-
dawid socha ★☆☆☆☆
Samochód podniesiony za plastiki a nie progi które pękły po zwróceniu uwagi pracownikowi dostałem odpowiedź „dobra może wytrzyma trzy minuty”, ale niestety progi nie wytrzymały i nadają się do wymiany
-
Marek Kus ★★★★★
Nowy,dobrze wyposażony serwis.Robiłem w tym warsztacie bieżące,eksploatacyjne naprawy ,oraz przeglądy techniczne.Bardzo profesjonalne.Polecam.
-
ujeczek ★☆☆☆☆
O geometrii kół w tym zakładzie nie mają pojęcia. Kierownica po ich usłudze jest skrzywiona Cena za pseudo usługę 150zł + uwaga 50zł za zapieczone śruby Efekt: - wydane 200zł!!! - na geometrię trzeba jechać jeszcze raz do prawdziwych fachowców NIE POLECAM
-
ウーカッシュ ★★★★★
Bardzo polecam. Jestem właśnie po pierwszym serwisie samochodu tam i jestem miło zaskoczony. Profesjonalne podejście do klienta, fachowe doradztwo, nie czułem się jak intruz :) Warsztat nowy, dobrze wyposażony. Naprawa przeprowadzona w sposób szybki i sprawny, a cena jak za wykonaną usługę też na bardzo dobrym poziomie. Stały kontakt mechanika, który informował o tym co ewentualnie jest do wymiany. Tak trzymać panowie, a na pewno będę wracał.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Rem 2 Ryszard Rembisz?
Auto-Rem 2 Ryszard Rembisz znajduje się przy Józefa Piłsudskiego 172, 37-100 Łańcut, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Rem 2 Ryszard Rembisz?
Można skontaktować się z Auto-Rem 2 Ryszard Rembisz pod numerem +48 509 050 040
Jak można dotrzeć do Auto-Rem 2 Ryszard Rembisz?
Do Auto-Rem 2 Ryszard Rembisz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku