Do Pana Marcina przyjechałem z Audi A3 8P, 2.0 TDI. Objawy: szarpanie silnikiem, całą budą auta, dymienie z rury wydechowej niespaloną ropą. Z tymi objawami byłem wcześniej u 5 (!!!) innych mechaników, którzy niestety nie poradzili sobie z tym problemem. Kazali wymieniać pompowtryskiwacze, których sztuka do tego auta kosztuje 1000,00zł. Kilkukrotnie wymieniałem pompowtryskiwacze, na co wydałem kilkadziesiąt tysięcy złotych, po czym kompletnie się poddałem i nie wiedziałem czy ktoś może naprawić mój samochód. Na jednej z grup na facebook'u ktoś polecił Pana Marcina. Stwierdziłem że warto spróbować ostatni raz, i był to strzał w dziesiątkę. Pan Marcin rzeczowo podszedł do tematu diagnozy, wszystko dokładnie sprawdził, zrobił zdjęcia usterek. Co się okazało? Przestawiony rozrząd, źle skręcone śruby regulujące pompowtryskiwacze, oraz w ogóle nie wyregulowane pompowtryskiwacze. Pan Marcin wszystko zrobił szybko, konkretnie i dobrze, za co wziął jedynie 300,00zł - gdzie w innych warsztatach tyle kosztuje diagnoza! Wiem jedno - jeśli będę gdziekolwiek jechał z autem, to tylko tutaj. I będę polecał warsztat Pana Marcina każdemu, kto będzie miał jakiś problem z autem. Jeszcze raz chciałem podziękować za naprawienie auta, z którym miałem problem od samego zakupu!
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał Sołtysek ★★★★★
-
Łukasz Zajączkowski (Ziku90) ★★★☆☆
Wybrałem ten warsztat sugerując się opiniami na mapach – nie wiem czy słusznie. Remont silnika robiony na raty, bo zamiast za pierwszym razem zrobić wszystko, to ‘pokazywało że pierścienie tłokowe są dobre’ – były tak dobre, że po odebraniu samochodu i przejechaniu 300 km suchy bagnet, a jazda była okraszona efektami jak na załączonym zdjęciu. Wielokrotnie prosiłem o jakiekolwiek papiery z tej naprawy inne niż paragon pt. ‘NAPRAWA SAMOCHODU’ i kwota – nigdy nie dostałem nawet głupiej odręcznej listy co dokładnie zostało wymienione. Dodatkowo, jeśli warsztat reklamuje się jako specjalista od VAG, a łamie wszystkie zaczepy osłony paska rozrządu (musiałem to złożyć do kupy na tirapkach) bądź gnie jakieś fabryczne osłony silnika to coś chyba jest nie tak (pytanie co jeszcze, czego nie zauważyłem, zostało w ten sposób zrobione). Ciężko też pominąć syf jaki był w bagażniku po odebraniu samochodu – nie wiem czy on stał tak otwarty na dworze przez kilka tygodni czy co? Ostatecznie po zakończeniu cyklu napraw przestał dymić, brać olej czy szaleć z płynem chłodniczym – na jak długo – tego nie wiem, bo na szczęście samochód sprzedałem, wcześniej przejeżdżając jeszcze 650 km. Podsumowując - nie wiem czy te 3 gwiazdki to i tak nie za dużo...
-
Aneta Plach ★★★★★
Polecam ten warsztat . Obsługa bardzo rzetelna i szybka. Chłopaki naprawiaja nie naciągają a ceny mają mocno konkurencyjne.
-
Rafaello Latosinski ★★★★★
Miałem okazję zrobić w tym miejscu serwis klimatyzacji. Profesjonalna obsługa, solidnie, nie na szybko a konkretnie a to wszystko przy bardzo dobrej cenie. Gorąco polecam!!!
-
Dariusz Mamczur ★★★★★
Polecam wszystkim. Bardzo dobrze wykonana naprawa, cena też w porządku. Naprawdę solidny warsztat.
-
Arkadiusz Stencel ★★★★★
Z jednej strony strach przed wystawieniem pozytywnej opinii bo przyczynie się że ciężko będzie się dostać w razie potrzeb. Z drugiej strony 5 gwiazdek należy sie. No poprostu się należy. Już 3 auto serwisuje i wiem że nie ostatnie. Polecam !
-
Paweł Szpunar ★★★★★
Marcin to profesjonalista. Współpraca z nim to sama przyjemność. Z ręką na sercu oraz czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest genialny w swoim fachu. Za to co potrafi i z jakim zaangażowaniem to robi należy mu się wielki szacunek. Pozdro !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto mechanika?
Auto mechanika znajduje się przy 36-073 Strażów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto mechanika?
Można skontaktować się z Auto mechanika pod numerem +48 722 736 210
Jak można dotrzeć do Auto mechanika?
Do Auto mechanika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku