Kilkukrotnie korzystałam z usług salonu i nigdy się nie zawiodłam. Pani Klaudia jest bardzo uprzejma i serdeczna. Za każdym razem wysłuchała moich życzeń i dostosowała do nich swoją pracę. Paznokcie za każdym razem są zadbane i piękne :)
Opinie
-
Justyna Cieślik ★★★★★
-
Dominika Bałdyga ★☆☆☆☆
Z przykrością muszę stwierdzić, że moja wizyta w tym salonie była dużym rozczarowaniem. Przede wszystkim – totalny brak higieny. Stara stylizacja była zdejmowana używanym frezem, co jest nie tylko nieprofesjonalne, ale i niebezpieczne. Takie podejście do higieny w miejscu, gdzie pracuje się przy paznokciach, jest niedopuszczalne. Kolejna kwestia – stylistka zapewniała mnie, że wykona wzór z inspiracji, którą jej pokazałam. Niestety, po dłuższym czasie zmagań i niezbyt subtelnych oznak frustracji, ostatecznie się poddała. Zamiast tego musiałam zdecydować się na najprostsze, basicowe paznokcie, co nie było tym, na co się umawiałam. Jeśli salon nie oferuje bardziej skomplikowanych wzorów, powinnam zostać o tym poinformowana od razu, a nie dopiero wtedy, gdy było już za późno. Co więcej, zostałam postawiona przed faktem dokonanym przy płatności – nikt wcześniej nie poinformował mnie, że jeśli nie skrócę paznokci, będę musiała zapłacić więcej. O takich rzeczach powinno się mówić na początku usługi, a nie dopiero przy kasie. Na koniec dodam, że atmosfera w salonie była bardzo nieprzyjemna. Stylistki otwarcie obgadywały inne klientki w obecności wszystkich, co było nie tylko nieprofesjonalne, ale i niesmaczne. Skoro robią to przy mnie, to co mówią o mnie po moim wyjściu?
-
Zuzanna Błaszczyk ★☆☆☆☆
Brak szacunku ze strony samej szefowej. Tyle nie miłych osób w jednym miejscu nigdy nie widziałam. Niekompetente pracownice. Obgadywanie klientek na porządku dziennym, również przy innych klientkach. Bardzo źle wykonana praca która trzeba bylo poprawić a i tak był wielki problem i oburzenie. Nie pozdrawiam i nie polecam tego miejsca chyba ze chcecie mieć traume.
-
Beata Bonisławska ★★★★★
Zdecydowanie najlepszy salon w Olsztynie! Byłam już w wielu miejscach, ale właśnie tutaj poczułam się zaopiekowana. Każda wizyta przebiega w przemiłej atmosferze, paznokcie wykonane starannie, sterylnie, bezpiecznie. Mniej paznokcie rosną naturalnie lekko w dół i jest to pierwszy salon, w którym pokazano mi, że można skorygować ich kierunek wzrostu. Stylizacje są trwałe, dziewczyny mega zdolne i każdy pomysł na paznokcie jest zawsze zrealizowany. Profesjonalizm w każdym calu. Bardzo polecam! ❤️
-
ANNA WERPACHOWSKA ★☆☆☆☆
Bardzo się zawiodłam na tym salonie. Nie po raz pierwszy p.Ola wykonała nietrwałą stylizacje, niestety tym razem w wyniku rozszczelnienia doszło do zakażenia paznokcia. Od razu usłyszałam, że sama to sobie wyhodowałam, bo podkleiłam hybrydę. Byłam w szoku jak łatwo zrzuca się tu winę na klientki i nie bierze odpowiedzialności za swoją "pracę". Dzwoniłam przecież wczesniej próbując umówić się na naprawę, ale Panie nie znalazły wolnego terminu. Dodatkowo zamiast delikatnie zdjąć hybrydę z uszkodzonego paznokcia, p.Ola jechała frezarką, aż cześć stylizacji odskoczyła urywając paznokieć tuż przy skórze. Mnie wbilo w fotel, natomiast p.Ola milcząco przeszła do kolejnej czynności. Atmosfera podczas całej wizyty była napięta i nieprzyjemna. Dziewczyny, jeśli szukacie bezpiecznego, profesjonalnego salonu, gdzie styliski doradzą w trudnej sytuacji- ten mozecie omijać szerokim łukiem. Ciekawą rzeczą jest też to, że po wizycie dostałam maila zBooksy, że się na niej nie pojawłam. Może to nie pierwszy raz jak Panie z Bosko próbują uniknąć negatywnej opinii ..
-
Julita Szynkar ★★★★★
Najlepszy salon w olsztynie! Paznokcie zawsze piękne, trzymaja się super! Usługi na najwyższym poziomie, goraco polecam :*
-
Alicja Bielawska ★★★★★
Profesjonalne podejście super atmosfera
-
Czarnotka ★☆☆☆☆
nie polecam hybryda odkleiła sie po nie całym tygodniu , w innych salonach nakładanie hybrydy , cała wizyta trwa minimum 45 min a tu 20 min no i to przekłada sie chyba na jakość każdy był zdziwiony ze tak szybko no i tak samo szybko odpadło i 50 zl poszło ...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bosko! Studio Maja Czaplińska?
Bosko! Studio Maja Czaplińska znajduje się przy Bp. T. Wilczyńskiego 11, 11-041 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bosko! Studio Maja Czaplińska?
Można skontaktować się z Bosko! Studio Maja Czaplińska pod numerem +48 517 461 677
Jak można dotrzeć do Bosko! Studio Maja Czaplińska?
Do Bosko! Studio Maja Czaplińska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku