Absolutnie cudowne miejsce, gdzie się nie obejrzysz jezioro (najbliższe jest minutę drogi od domku) świetny klimat, masa aktywności dookoła: kajaki, wypożyczalnie rowerów wodnych czy motorówek, piękne trasy rowerowe i spacerowe; gospodarz do rany przyłóż, bardzo miły i bardzo pomocny 12/10 nie mogę polecić tego miejsca wystarczająco
Zdjęcia
Opinie
-
Frankul U ★★★★★
-
Wojciech Sowiński ★★★★★
Razem z rodziną spędziliśmy wspaniały czas w tym cudownym miejscu. Położenie wśród przyrody zapewniało nam niezapomniany relaks. Domki były wygodne, czyste i dobrze wyposażone. Gospodarze bardzo przyjaźni i pomocni. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka spokoju i wypoczynku w otoczeniu natury.
-
Olga Szymonik ★★★★★
Przepiękne miejsce, czysty i dobrze wyposażony domek, dużo zieleni, blisko do jeziora, jednym słowem idealne miejsce na wypoczynek. Nie mogłabym nie wspomnieć o przesympatycznych i bardzo pomocnych gospodarzach, którzy umilali nam czas. Zakochaliśmy się w tym miejscu i na pewno do niego wrócimy. PS Dobra informacja dla właścicieli czworonogów - miejsce jest przyjazne psom.
-
Anna Maćkowiak ★★★★★
W Domkach Letniskowych W Sercu Natury byliśmy pod koniec sierpnia 2022. Jadąc tam z mężem zaznaczam, że pierwszy raz.. nie wiedzieliśmy czego się spodziewać..? BYŁO SUPER!!! Domki przytulne, czyściutkie, wyposażone we wszystko co potrzeba. Pościel mięciutka i pięknie pachnąca. Domek z tarasem to super sprawa, można posiedzieć w ciszy, oddychać świeżym powietrzem, wsłuchać się we własne myśli..nikt Cię nie goni, nie pospiesza..masz ciszę i spokój. Właśnie takiego miejsca szukaliśmy z mężem, żeby odetchnąć od codziennych spraw i zgiełku. Tu naprawdę można się wyciszyć, zrelaksować i odpocząć. Spacery ścieżkami leśnymi, wieczory przy ognisku (hmm..pieczona kiełbaska i ziemniaki z ogniska.. mniam..) Jeśli ktoś jest fanem pływania najbliższe jeziorko znajduje się w odległości około 800 m. Miejsce jest położone w okolicy kilku jezior, każdy znajdzie coś dla siebie. Można również spędzać czas aktywnie korzystając z możliwości wypożyczenia sprzętu wodnego na pobliskich jeziorach. Pani Kasia i Pan Patrick to przesympatyczni i cudowni ludzie, trudno w dzisiejszych czasach takich znaleźć. Zawsze służą pomocą, radą, wsparciem i dobrym słowem. Kiedy właściciele są tak dobrymi, ciepłymi ludźmi chętnie się wraca.. My już nie możemy doczekać się następnego razu.. Pozdrawiamy serdecznie A&A.
-
Karolina Ziółkowska ★★★★★
Bardzo, bardzo polecam! Ale na dłużej niż weekend, bo to zdecydowanie za krótko w tym cudownym miejscu ;) cisza, spokój, natura, przepiękne i czyste domki. Wspaniali, pomocni, uśmiechnięci właściciele - Kasia i Patrick, którzy zadbali o detale i szczególiki, które robią robotę i pozwalają spędzić tam naprawdę cudowny czas. Thank you for your hospitality!
-
Nina Frelich-Ciach ★★★★★
Z całego serca polecamy wszystkim pobyt w tym niezwykłym miejscu. Niezwykłym zarówno z powodu położenia (wokół wspaniałe lasy i jeziora, ale też iście sielski widok łąk, które koją zmysły przywykłe do cywilizacyjnego chaosu), jak również samego ośrodka, niewielkiego (co jest oczywistą zaletą) ale wyposażonego we wszystko co czyni pobyt atrakcyjnym i wygodnym. Domki czyściutkie, posiadające to co niezbędne dla przygotowywania posiłków jak i miłego spędzania czasu. Nie sposób nie wspomnieć o najistotniejszym atucie tego miejsca jakim są jego właściciele: Pani Kasia i Pan Patrick, którzy z wielką życzliwością i dbałością o gości starają się umilić pobyt i sprawić, że pamięć o nim przywołuje same najmilsze wspomnienia. Wiemy z całą pewnością, że to nie ostatni nasz pobyt " W sercu natury ".
-
Artur Ruszczak ★★★★★
Przytulny ośrodek prowadzony przez przesympatyczną polsko-francuską parę właścicieli. Domki czyste, ze wszystkimi udogodnieniami, właściciele akceptują zwierzęta, dookoła dużo jezior. Polecamy wszystkim. Napewno kiedyś wrócimy!
-
Karol Wojt ★★★★★
Rewelacyjne miejsce na odpoczynek z rodziną! Spędziliśmy cudowny tydzień z żoną i trojką dzieci. W okolicy jest wiele atrakcji takich jak ścieżki rowerowe, piesze wędrówki przez las i oczywiście wiele jezior w okolicy. Każdy znajdzie coś dla siebie, Domki są bardzo dobrze wyposażone w środku jak i na zewnątrz (plac zabaw, betonowy grill i miejsce na ognisko). Ale największą zaletą tego miejsca są ich właściciele Kasia i Patrick którzy bez wahania pomogą i doradzą w które miejsca się udać by miło spędzić czas. W drodze na wakacje zepsuł nam się samochód a Kasia i Patrick od razu wyjechali po moją żonę i dzieci by mogli bezpiecznie dotrzeć do domku wakacyjnego podczas gdy ja czekałem na pomoc drogową. Nawet zaangażowali sąsiada Adama który naprawił usterkę w aucie! Rewelacyjni właściciele i sąsiedzi rzadko już takich się spotyka!!! Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Domki Letniskowe w Sercu Natury?
Domki Letniskowe w Sercu Natury znajduje się przy 11-015 Świerkocin, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Domki Letniskowe w Sercu Natury?
Można skontaktować się z Domki Letniskowe w Sercu Natury pod numerem +48 512 362 054
Jak można dotrzeć do Domki Letniskowe w Sercu Natury?
Do Domki Letniskowe w Sercu Natury można dotrzeć, korzystając z poniższego linku