Miałam wielkie zaufanie do czasu.. od jakiegoś roku mam wrażenie że przychodnia zdziera pieniądze i przedłuża leczenie byle jak najwięcej zarobić a życie tu się nie liczy. Straciłam psa bo żadna kompetentna osoba nie zaleciła zwykłego USG czy rtg w porę tylko faszerowała antybiotykami i kroplówkami przez parę dni mimo że nie było poprawy a objawy (wymioty i rozwolnienie) się nasilały. Dopiero zrobili kiedy sami zapytaliśmy o dalszą diagnozę. W końcu zalecili operację a lekarz powiedział „ no trzeba czekać do poniedziałku chyba że chcecie wydać fortunę to możecie jechać do Gdańska” jakby innych lekarzy nie było w okolicy. Żenada. Brak empatii, liczy się tylko zysk.
Zdjęcia
Opinie
-
Izabela Bieganska ★☆☆☆☆
-
Natalia Markowska ★★★★★
Choć naszego pieska nie ma już z nami to chciałam bardzo polecić i podziękować całej kadrze lekarskiej za kilkuletnią opiekę i leczenie. Wszyscy bardzo się starali, żeby pomóc naszemu zwierzakowi, byli bardzo zaangażowani - konsultowali się ze sobą, analizowali wszystkie wyniki, z racji na rzadki przypadek i wiele chorób mieliśmy możliwość konsultacji „po godzinach” - nikt nigdy nie odmówił nam pomocy. Jestem pewna, że dzięki lekarzom piesek spędził z nami szczęśliwe 12 lat.
-
Patrycja Kwiatkowska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej mega profesjonalny zespół medyczny , dzięki pomocy lekarzy uratowałam naszego kochanego kota i psa. Zawsze bylam informowana co będzie robione z pupilem jakie są podejrzenia i zawsze trafność diagnozy. Polecam
-
GALERIA SIÓDME NIEBO ★★★★★
Nie polecam tym, którzy chcieliby tam podkówać konie. Mam całe stado psiaków, kotów i od lat korzystałem z różnych lecznic. Nie doświadczyłem nigdzie lepszej opieki, fachowego podejścia i troski jak tutaj. Najważniejsze, że właściciel pupila też zostaje uleczony z obawy i leki. Czuje sie w dobrych rękach. POLECAM.
-
Michał Olczak ★★★★★
Lekarze z pasją. Nie jest tanio ale co dzisiaj jest tanio??? Mój kot ma u nich swoją kartę zdrowia i jest zdrowy. Regularnie szczepiony i odrobaczany. Duża, nowoczesna przychodnia.
-
Anna Wiśniewska ★★★★★
Weterynarzem zostaję się z miłości do zwierząt. Właściwie już tyle mówi o podejściu do pacjenta. Moim kotem zajmował się doktor Borys i szczerze aż mu zazdrościłam. Zapoznanie nas ze zdjęciem rtg i bardzo dokładnie przedstawiony obraz zdrowia pupila,omówienie proponowanego leczenia i przedstawienie alternatywy. Według mojej skromnej opinii zasługują na zaufanie. Personel i pozostali lekarze bardzo profesjonalni i równie mili.Szczerze to sama chciałabym mieć lekarza z takim podejściem
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres TRIO-VET?
TRIO-VET znajduje się przy Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 19, 14-100 Ostróda, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do TRIO-VET?
Można skontaktować się z TRIO-VET pod numerem +48 896 763 448
Jak można dotrzeć do TRIO-VET?
Do TRIO-VET można dotrzeć, korzystając z poniższego linku