Opinie

  1. Sabina Kawa ★☆☆☆☆

    Pani blondynka wiecznie naburmuszona, odpowiada w niemiły sposób. Wielokrotnie kupowałam w Bistro podczas wizyt u dziecka i zawsze to samo. Zero uprzejmości wobec klienta. Polecam zastanowić się nad swoim zachowaniem.

  2. Rovena D ★★★★★

    Przyjemny lokal i pyszne jedzonko. Zamówiłam tortillę z warzywami, do tego kawę i na deser owsiankę. Wszystko było smaczne i pieknie podane. Polecam odwiedzić Bistro i spróbować dań.

  3. Oleh Chernov ★★★★★

    Polecam ! Bardzo pyszne śniadania i obiady !!! Proszę podziękować kucharzą za smaczne oraz dobrze doprawione jedzenie !!!

  1. Julia Bochnowska ★★☆☆☆

    Nie podoba mi się jedzenie wzięłam surówkę , nugetsy i frytki nugetsy były małe i z lodówki, frytki przesolone a sorówka w miarę dobra więcej tam nie przyjdę

  2. Lukasz T*****k ★★★☆☆

    Bistro wewnątrz budynku, obok rejestracji. Na ciepło lunch dnia podawany szybko, na resztę trzeba czekać 20min+ . Na wynos podawane w czarnym plastiku, czyli najgorszym tworzywie jakie istnieje. Na zimno , bułki, sałatki i jakieś ciasta . Nie jasne godziny otwarcia, czasem zamknięte szybciej niż deklarują. Cena: zupa, drugie danie i coś do picia 35-50zł. Obsługa miła.

  3. Magdalena Urbańska ★☆☆☆☆

    Byliśmy w bistro na weekendzie, mąż zakupił między innymi ciasto czekoladowo-bananowe. Ku naszemu zdziwieniu Pani przed podaniem pokrojonego na kawalki ciasta przekroiła go jeszcze na pół. Uważam że to oszustwo i naciąganie ludzi. Klient finalnie dostaje połowę mniejszą porcję niż myśli że dostanie. Nie wiem czy to normalna praktyka w tym bistro czy może Ktoś chciał podwójnie zarobić.

  1. Małgorzata K ★★★★★

    Bardzo smaczne i różnorodne jedzenie. Pyszny rosół (chociaż czasem chłodnawy), naleśniki, dewolay, wyciskane soki, koktajle i ciasta. Bardzo duży wybór pysznych ciast (sernik, szarlotka, bezy, chmurka malinowa, brzoskwiniowe, snikers ect.) Miła obsługa. W porze obiadowej tłumy. Żywiliśmy się tam z mężem podczas pobytu córki w szpitalu i wcześniej mojego. Za każdym razem kiedy jesteśmy w przychodni kupujemy tu ciasto na wynos :) W weekend trochę za krótko otwarte, ale cóż każdy chce też kiedyś odpocząć :)

  2. Xxx Xxx ★★★☆☆

    Nie podoba mi się to że kelnerki nie nakładają same surówek. Dobre kotlety - dewolaj na przykład. Spaghetti bolognese słabe.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PRO FAMILIA BISTRO?

PRO FAMILIA BISTRO znajduje się przy Witolda 6B, 35-307 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jak można dotrzeć do PRO FAMILIA BISTRO?

Do PRO FAMILIA BISTRO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements