Super ceny, jakos rowniez, czas dostawy takze odpowienio dobry. Duzy wybor dan, ciekawe menu. Drugi raz w przeciagu miesiaca sie „stolowalem” od az 8 lat przerwy, daj 6/5 gwiazdek!
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł ★★★★★
-
QW ★★☆☆☆
Byłam stałym klientem, bylo pysznie i porządnie ale chyba coś się zepsuło. Jedzenie mam wrażenie zalane olejem, pizza turecka cała nim ociekała a w dodatku była cała rozwlana, nie dało się tego zjeść.
-
Antek Antek ★★★☆☆
Czas oczekiwania na danie bardzo długi, kobieta przy ladzie tłumaczy, że frytki sie robią tyle czasu. Zjadłem, ponieważ byłem głodny. Ale raczej nie wrócę
-
Ula Grochmal ★☆☆☆☆
Smaczne ALE w dostawie dostałam tortille której się nawet nie dało utrzymać, była cała rozwalona i jakby niezłożona ….. nadawało się to tylko do zjedzenia na talerzu …. Żenada . Przyłóżcie się do składania tych kebabów …
-
Przemyslaw Przybysz ★★★★☆
... Od dłuższego czasu kusiła mnie to miejsce, by spróbować i rozeznać się co jest w środku. Jeśli chodzi o dania to mistrzostwo świata. Sporo miejsca parkingowego pod samą restauracja jak i obok. Niestety w środku lokalu skwar niemiłosierny. Lokal ponoć od bardzo dawna znajduje się w tym miejscu niezmiennie, co świadczy o zaufaniu tubylców do sprzedawcy i jego wyrobów, tylko szkoda że w środek lokalu trochę bez polotu. Dania w przystępnej cenie i duże porcje. Świetne surówki obstawiam że nie wszystkie są z wiaderka a raczej własnej produkcji- zwłaszcza buraczki( genialne).
-
Kamil “Kamil2010” ★☆☆☆☆
Brak szacunku do klienta. Jedzenie przyjeżdża zimne. Ceny z każdym dowozem różnią się raz jest wyższa raz niższa. Nigdy już nie zamówię.
-
Patrycja Jaskółka ★☆☆☆☆
Moja zapiekanka minutę po wizycie dostawcy, jakby ją z lodówki wyciągnęli!! Dramat
-
Kabanosik_ ★★★☆☆
Zamówiłam kebaba tureckiego. Całkiem okej. Sałata świerza, mięso dobrej jakości, dobrze przyprawione. Jedyne spostrzeżenia, to co do sosu. Zbyt go dużo i zbyt kwaśny, niż czosnkowy. Zabija smak całego kebaba. Obsługa nawet dobra, miła aczkolwiek strasznie krzyczą na zapleczu, przez co nie można spokojnie zjeść (słychać głośne śmiechy i żarty, albo nawet nie potrafią dogadać się i krzyczą do siebie).
-
DieForPassion ★★★☆☆
Placówka bardziej przypomina fast food z dworca niż restaurację. Wnętrze nawet przyjmę dla oka ale muzyka zdecydowanie za głośno gra. Obsłudze nie zaszkodzi troche uśmiechu oraz trochę zainteresowania klientem. Przy zamówieniu kebaba pani nie pyta jakie mięso. Pomimo tego wszystkiego finalnie kebab z frytkami w miarę dobry.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kurcze Pieczone?
Kurcze Pieczone znajduje się przy Składowa 1, 38-400 Krosno, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kurcze Pieczone?
Można skontaktować się z Kurcze Pieczone pod numerem +48 505 505 122
Jak można dotrzeć do Kurcze Pieczone?
Do Kurcze Pieczone można dotrzeć, korzystając z poniższego linku