Zamówiłem przez pyszne.pl kebaba, rozumiem że na stronie internetowej nie ma możliwości odznaczenia np. Warzyw lub sosów i obligatoryjnie trzeba dodać do kebaba lecz jeśli pisze w notatce do zamówienia że nie chce warzyw ani sosów to jeśli nie ma takiej opcji żeby zrobić takiego kebaba to moim skromnym zdaniem powinno się zadzwonić do klienta i przedstawić sytuację, zapytać czy chce z warzywami oraz sosem ect. Zapłaciłem 65zł za kebaba i zapiekankę i mogę zjeść jedynie zapiekankę a resztę wyrzucić do kosza. Trochę wydaje mi się że sporo jak na przeciętna odgrzewaną zapiekankę. Na plus dostawa szybka. A i to jest podwójne mięso jak coś
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz S. ★☆☆☆☆
-
CiapoK ★★★★★
Kebab w cieście pita bardzo smaczny, dużo smaków w środku. Menu w miarę bogate, ceny mi się bardzo podobają, co jakiś czas tam wracam by coś zjeść po pracy. Obsługa szybka, jest miejsce by zjeść, chociaż nie zachęca, więc zazwyczaj biorę na wynos i podczas drogi jem.
-
Krystian Mikita ★☆☆☆☆
Za 35zl dostałem tak małego kebaba jakiego się dostaje w innych kebabowniach za 25zl, dwa razy pytałem Pani sprzedajacej czy to coś małego to u nich jest rozmiar mega, Pani odpowiadala tylko "koleżanka ważyła mięso", nie było tam raczej 200g mięsa, prędzej 100g, nie polecam tego miejsca, jest wiele lepszych
-
Mateusz ★★★★☆
Największy kebabik za 35 zł, 600 gram (waga bez talerza). Za pierwszym razem bardzo smakował, za drugim dostałem zdecydowanie za mało sosu. Jeżeli kebab na wynos to brakuje zawinięcia w folię aluminiową tak jak robi to konkurencja, ponieważ do mieszkania dotarł już zimny. Polecam spróbować, można zamówić i iść na zakupy do Kauflandu.
-
Krisulo ★★☆☆☆
Jeśli zamawiam mega-kebaba to oczekuję mega-kebaba. A dostałem coś pomiędzy małym a średnim. Boję się wiedzieć jak wygląda tutaj mały. W dodatku był niedobry przez zabijające inne smaki silny smak kapusty. Myślałem że przynajmniej wydany mi rozmiar to pomyłka, ale patrząc po recenzjach tym bardziej nie polecam. Na + mają zniżkę studencką, ale pod warunkiem spożycia posiłku w lokalu
-
Patryk W ★★☆☆☆
Frytki w kubełku twarde jakby uciosane z drewna. Średni kubełek MAŁY bardzo. Rozmiar największy to uzupełnienie mniejszego frytkami. Smaczne sosy :) Drugi raz nie skorzystam. Na zdjęciu największy kubełek przełożony na talerz.
-
Szymon Taranda ★★★★★
To znakomite miejsce, w którym można zjeść pyszne dania. Na najbardziej lubię zestaw Kebab Pak, w skład którego wchodzi pyszny kebab, frytki i napój. Fantastyczny miks. To jeden z najlepszych kebabów, jakie w życiu jadłem a w tym zestawie smakuje znakomicie. Poza tym, kapitalna obsługa. Gorąco polecam!!!
-
Ryszard van den Berg ★★★☆☆
* * * * * * * * Nic specjalnego choć zaskoczono mnie sporą ilością tartej marchewki. Warzywo to zupełnie nie pasuje do tego typu potraw. Ceny dość wysokie i nie adekwatne do jakości produktu. Czas realizacji zamówienia do przyjęcia. Edit // Kolejna wizyta potwierdza że jakość serwowanych dań to czysty przypadek. Tym razem bez tartej marchwi za to z rozsądnym stosunkiem surówek do mięsa. Niestety spalenizna z brudnego grilla psuje całkowicie elekt. * * * * * * * *
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Karpat Kebab?
Karpat Kebab znajduje się przy Aleja Powstańców Warszawy 13, 35-329 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Karpat Kebab?
Można skontaktować się z Karpat Kebab pod numerem +48 536 312 377
Jak można dotrzeć do Karpat Kebab?
Do Karpat Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku