Opinie

  1. Agata T ★☆☆☆☆

    Ja także nie polecam brać betonu. Nic nie związało po dwóch tygodniach i tylko straciliśmy pieniądze bo trzeba wszystko rozbierać

  2. Inez Domańska ★☆☆☆☆

    Jak dla mnie trochę za dużo tego kręcenia ;) Zadzwoniłam - pan podał mi cenę lekko z kosmosu - ok. 900 zł za m sześcienny ("no bo wieee pani to trzeba policzyć, przeliczyć itp.."), potem zadzwonił pod ten sam numer mój pracownik (wiadomo - mężczyzna) i cena spadła mniej więcej o 60 proc. Więc już się pogubiłam od tego, wolę jak ktoś powie jasno, a tu miałam wrażenie że jakieś ściemnianie się odgrywa. Tyle moich wrażeń, więc gwiazdka nie jest za jakość betonu bo tego nie zaznałam. Poszłam do konkurencji.

  3. kxsiek ★☆☆☆☆

    Nie polecam. W betonie wiecej gliny niż cementu. Niesłowność, beton miał być na godzinę x, zamówiony był dzien wcześniej. Okazało się, że następnego dnia zamówienie nawet nie było w systemie. Koniec końców przyjechał po 10 nieodebranych połączeniach z godzinnym opóźnieniem.

  1. Milo TM ★★☆☆☆

    Osobiście nie polecam brać betonu z tej firmy. Zamówiłem i to co przyjechało składem przypominało popiół jak z pieca zero wiązania nic. Po kilku dniach nic nie złapało, chyba oszczędności w materiale a ceny wcale nie takie niskie. Słabo to wygląda jak chce się mieć klienta. Dodam jeszcze że kilka razy był zamawiany beton różne rodzaje ale osoba z którą rozmawiałem podczas zamówienia zapewniała że będzie wiązał raz pod kostkę, wyszła tragedia a kolejny to na wzmocnienie podwalin nie stety, nie wiem co było w składzie ale po dobie nie złapał. Kolejna sytuacja była podczas wylewania stropu w Krasnymstawie dużo gruszek poszło po 2 tygodniach nic nie złapało, wszystko trzeba było wywalać rozbierać i na nowo szkalować zbroić i zalewać.

  2. Marek P ★★★★★

    Bardzo porządna firma. Beton zawsze na czas i w atrakcyjnych cenach, nowoczesny sprzęt i fachowe doradztwo! Polecam! Profesjonaliści w swoim fachu.

  3. GRZ EŚ ★★★★★

    Firma NIZBUD wykazała się pełną fachowością, bardzo dużą pomocą, rzetelnością, doskonałym kontaktem (telefon, facebook) prawie o każdej porze dnia i wieczoru. Dziękuje bardzo za współpracę i szczerze polecam innym.

  1. raf pla ★★★★★

    W skrocie fenomenalni w swoim fachu. Doskonale doradza i pokieruja. Bardzo mili i sympatyczni ludzie, az milo wracac. Goraco polecam, warto. "Beton Ich kreci" :)

  2. adam adam ★☆☆☆☆

    Nigdy wiecej kontaktu z ta firma. Za kazdym razem cena betonu inna a ja zostalem posadzony ze chce wyludzic beton jak najtaniej

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BETONIARNIA NIZBUD?

BETONIARNIA NIZBUD znajduje się przy 22-300 Krasnystaw, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BETONIARNIA NIZBUD?

Można skontaktować się z BETONIARNIA NIZBUD pod numerem +48 790 790 914

Jak można dotrzeć do BETONIARNIA NIZBUD?

Do BETONIARNIA NIZBUD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements