Piękne i bardzo trwałe upięcie, które utrzymywało się całe wesele, łącznie z poprawinami. Pani Samanta, przesympatyczna osoba :) Wrócę na pewno!
Zdjęcia
Opinie
-
Dominika Adamczyk ★★★★★
-
Lidia Sedziak ★★★★★
Samanta to prawdziwa artystka! Makijaż i fale Hollywood wykonała z ogromną starannością, dbając o każdy detal. Jej profesjonalizm i ciepłe podejście sprawiły, że efekt końcowy był po prostu zachwycający. Polecam z całego serca!
-
Natalia ★★★★★
Miałam przyjemność skorzystać z usług Samanty i Marleny i to była najlepsza decyzja przed ważnym wydarzeniem. Samanta stworzyła dla mnie makijaż i fryzurę, które wyglądały olśniewająco, a przy tym bardzo naturalnie. Wszystko trzymało się bez zarzutu przez cały dzień, a atmosfera podczas przygotowań była spokojna i pełna pozytywnej energii. Dopełnieniem całej stylizacji były paznokcie u Marleny idealnie dopracowane, piękne i trwałe. Marlena ma niesamowite wyczucie stylu i ogromną precyzję. Czuć, że obie dziewczyny wkładają całe serce w to, co robią. Z czystym sumieniem polecam ten duet – profesjonalizm, talent i cudowna atmosfera gwarantowane!
-
Julia Sosnówka ★★★★★
Bardzo polecam, panie przygotowały przepiękne, kobiece i trwałe upięcie. Pomimo rezerwacji nieco ''last minute'' wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami, na najwyższym poziomie i w miłej atmosferze ;)
-
Magdalena Wiśniewska ★★★★★
Polecam gorąco, przecudowne kobiety, znające się na swojej pracy, widać że robią to z pasji. Szczególnie polecam panią Anetę zrobi i przepiękny makijaż jak i fryzurę, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Bardzo się cieszę że na nią trafiłam zaoszczędziło mi to dużo stresu. Będę wracać, nawet jakbym miała przejechać pół polski. ❤️
-
basia pierwonicka ★★★★★
Super salon, przemiłe dziewczyny, które wykonują swoją prace z pasji. Ja jedyne co robilam to paznokcie u Anetki - pełen profesjonalizm ;) ale widziałam też makijaże w wykonaniu Samanty, które były piękne i bardzo starannie wykonane. miejsce z pasja - zdecydowanie polecam :)
-
Martyna Turowska ★★★★★
Zawsze wybieram salon Samanty, gdy planuję iść na różnego rodzaju uroczystości, np. wesela. Dlatego nawet przez chwilę nie wahałam się, gdy przyszło do wyboru salonu, w którym zostanie zrobiony mi makijaż na mój wielki dzień. Magda wykonała makijaż, który był jednoczenie piękny i wręcz niezniszczalny. Gorąco polecam!
-
Julia Sarnowska ★★★★★
Z usług Samanty korzystam od wielu lat i za każdym razem wychodzę zachwycona. Makijaże są piękne i trwałe, a paznokcie zrobione z taką dokładnością, że nigdy nikt mi tak pięknych nie robił:) sama Samanta przesympatyczna i profesjonalna. Szczerze polecam, a ja sama będę wracała do jej usług z pewnością jeszcze nie jeden raz:)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Akademia Wizerunku Samanta Słomińska?
Akademia Wizerunku Samanta Słomińska znajduje się przy Okopowa 13, 10-075 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Akademia Wizerunku Samanta Słomińska?
Można skontaktować się z Akademia Wizerunku Samanta Słomińska pod numerem +48 791 469 501
Jak można dotrzeć do Akademia Wizerunku Samanta Słomińska?
Do Akademia Wizerunku Samanta Słomińska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku