Opinie

  1. Joanna Jarmużewska ★★★★★

    Z usług Pani Klaudii korzystam od roku i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Mam problematyczną płytkę, z którą trzeba odpowiednio pracować, żeby otrzymać zadowalający efekt. Dzięki umiejętnościom i cierpliwości Pani Klaudii zawsze wychodzę zadowolona i chętnie wracam na kolejną wizytę. Jeśli ktoś chce mieć piękny i trwały manicure zrobiony przy kawie i miłej atmosferze, to salon No i Pięknie jest właśnie tym miejscem!

  2. Agnieszka Skibińska ★★★★★

    Do salonu chodzę niezmiennie od kilku lat i przeszłam chyba przez wszystkie możliwe zabiegi zawsze zadowolona ☺ Laminacja brwi i rzęs wykonana zawsze pięknie i z dbałością, utrzymuje się nawet dwa miesiące. Paznokcie wykonane precyzyjnie, żadnych odprysków, zawsze cieszą oko i są praktyczne bo nigdy się nie łamią (nawet przy najróżniejszych pracach). Do tego wszystkiego Klaudia to cudowna osoba, z którą chce się spędzać czas, zawsze doradzi i pomoże w wyborze koloru ze swojej nieskończonej palety. Polecam z całego serca!

  3. aneta dubij ★★★★★

    Klaudii ufam od lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam! Pełen profesjonalizm, paznokcie zawsze zrobione z dbałością o każdy szczegół ❤️ Ogromny wybór kolorów, piękny salon, w którym higiena to podstawa! A przede wszystkim najcudowniejsza osoba, która swoją pracę wykonuje prosto z serca i czystej pasji!

  1. Paula Wołonsewicz ★★★★★

    Korzystam z usług p. Klaudii bez przerwy od 3-4 lat i jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o budowę to paznokcie trzymają się mur beton. Stylizacja zawsze jest wykonana ładnie,starannie i oczywiście tak jak sobie wymyślę tak Pani mi wykonuje :). Ceny są bardzo przystępne i adekwatne do wykonanej pracy. Poza tym lokalizacja jest fajna, miejsce przytulne, czyste no i oczywiście Pani stylistka też bardzo miła, zawsze poczęstuje kawą:) Jestem bardzo zadowolona z usług i z czystym sumieniem mogę polecic salon.

  2. Beata Nikonowicz ★★★★★

    Z usług Pani Klaudii korzystam regularnie i jestem mega zadowolona. Polecam z całego serca

  3. Magda ★★★★★

    Polecam serdecznie. W salonie panuje przyjemny, tropikalny klimacik. Klaudia robi paznokcie bardzo starannie i ładnie. Cały czas się rozwija. Nie zdarzyło mi się, żebym przyszła na jakąś poprawkę, bo pojawił się odprysk. Polecam z czystym sumieniem.

  1. Aleksandra Gruszka ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, cudowna atmosfera. Paznokcie wykonane bardzo staranie. Pani Klaudia ma niesamowity talent - na paznokciach zawsze powstają prawdziwe cudeńka. Zawsze z chęcią tam wracam i gorąco polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres No i Pięknie - Klaudia Ostrowska?

No i Pięknie - Klaudia Ostrowska znajduje się przy plac Pułaskiego 7, 10-514 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do No i Pięknie - Klaudia Ostrowska?

Można skontaktować się z No i Pięknie - Klaudia Ostrowska pod numerem +48 694 363 779

Jak można dotrzeć do No i Pięknie - Klaudia Ostrowska?

Do No i Pięknie - Klaudia Ostrowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements