Opinie

  1. Małgosia Radzka ★★★★★

    Jestem wierną klientką od paru ładnych lat, fachowa robota- dobrze wykonana i bardzo przystępne ceny. Rzadko się zdarza taka dbałość o czystość - dezynfekcja i sterylizacja to podstawa w tym salonie. Polecam:-)

  2. Eliza ★☆☆☆☆

    Paznokcie są niedomalowane przy bokach i przy skórkach. Frezy były wyciągane z otwartego już wcześniej opakowania, nie wiadomo czy nie były już kiedyś używane.

  3. Joanna ★☆☆☆☆

    Nigdy nie byłam tak niezadowolona z usługi. Źle wypiłowane paznokcie, wszystkie różnej długości (nawet nie porównane ze sobą), jeden szerszy musiałam ratować gdzie indziej. Zero profesjonalizmu, na szybko, niedbale zdjęta hybryda. Dodatkowo doszło do nieporozumienia ze zrobieniem wzoru na hybrydach. Nigdy nie wrócę i nikomu nie polecam, bo podejście do klienta pozostawia wiele do życzenia.

  1. Agnieszka Olszewska ★★★★★

    Stylizacja brwi i rzęs jest tu na najwyższym poziomie. Po zabiegu moje oczy wyglądają rewelacyjnie, a efekty utrzymują się długo. Kosmetyczki są bardzo precyzyjne i dbają o naturalny wygląd.

  2. Ania Przybyl ★★★★★

    Polecam serdecznie. Z uslug Pani Olimpii korzystam juz wiele lat (przed zalozeniem obecnego gabinetu) i jestem bardzo zadowolona z jakości usług, profesjonalnej porady i jakości kosmetyków. Paznokcie zawsze wykonane dokladnie. Zabiegi na twarz dobrane zawsze indywidualnie wykonane w miłej atmosferze. Ceny na każdą kieszeń.

  3. Barbara Polewaczyk ★★★★★

    Za każdym razem zadowolona z usług . Pazurki świetnie się trzymają .

  1. Paulina Górska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z usług wykonywanych w tym salonie, o czym świadczy fakt,iż jestem klientką tego salonu już od ponad 2 lat. Panie są bardzo miłe i zawsze starają się aby klientka była w pełni usatysfakcjonowana z wykonanej pracy. Nigdy nie zdarzyło się abym była niezadowolona, ponieważ manicure/pedicure jest zawsze profesjonalnie wykonany. Polecam każdemu to miejsce, Z pewnością się nie zawiedzie.

  2. Paula Dream ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Pani w krótkich czarnych włosach, która wykonywała pedicure zrobiła to niedbale, szybko i do tego zabrakło przyjaznej atmosfery, braku delikatności i profesjonalizmu…zaczynając od tego, że paznokcie zostały bardzo słabo przygotowane do malowania, baza nałożona tak, że pod kolorem były mocno widoczne nierówności no i zalane skórki. Nie wyobrażałam sobie poprawki bo miałam wrażenie, że ta Pani nie wie kompletnie co robi..szok.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres OLYMPIA'' gabinet kosmetyczny?

OLYMPIA'' gabinet kosmetyczny znajduje się przy Jarosława Iwaszkiewicza 34A, 10-089 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do OLYMPIA'' gabinet kosmetyczny?

Można skontaktować się z OLYMPIA'' gabinet kosmetyczny pod numerem +48 501 601 374

Jak można dotrzeć do OLYMPIA'' gabinet kosmetyczny?

Do OLYMPIA'' gabinet kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements