Opinie

  1. Ewa Lewicka ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona, miło przyjemnie i bez bólu. Doświadczenie robi swoje,,,super Dziękuję Pani Beato .polecam wszystkim którzy mają problem ze stopami.Pozdrawiam.

  2. Carol ★★★★★

    Wizyta u podologa zawsze kojarzyła mi się ze stresem, ale w gabinecie Pani Beaty poczułam się bardzo komfortowo. Jej fachowa wiedza i miła atmosfera sprawiły, że wracam tam regularnie. Moje stopy nigdy nie były w lepszym stanie!

  3. Agnieeeszka Willcox ★★★★★

    Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, jaki Pani Beata Pietrzyk prezentuje w swoim gabinecie. Od początku czułam się zaopiekowana, a efekt zabiegu przerósł moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ma problemy ze stopami

  1. Gaurav Dhamija ★★★★★

    Gorąco polecam ten gabinet podologiczny! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i przede wszystkim ogromna wiedza oraz doświadczenie specjalistów. Już po pierwszej wizycie poczułem ogromną ulgę, a każda kolejna to krok w stronę zdrowych i zadbanych stóp. Gabinet jest nowoczesny, czysty i w pełni wyposażony, co daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Jeśli ktoś szuka miejsca, gdzie zostanie potraktowany indywidualnie, z troską i zaangażowaniem – to właśnie tutaj! Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto chce zadbać o swoje stopy w najlepszy możliwy sposób.

  2. Gibas ★☆☆☆☆

    Wkładki, które zrobiłem w tym gabinecie są fatalne. Spowodowały większe problemy niż te, z którymi przyszedłem. Zdecydowanie nie polecam wizyt w tym miejscu

  3. Dorota ChW ★★★★★

    Opinia seniorki: zabiegi podologiczne przynoszą bardzo dużą ulgę..już teraz będę robiła cały czas

  1. Sandra ★★★★★

    Profesjonalne podejście do pacjenta, miła atmosfera i satysfakcja po zabiegu. Polecam serdecznie

  2. Julka B ★★☆☆☆

    Pomimo, że Pani doktor bardzo sympatyczna to z wrastającym paznokciem nie bardzo dała sobie radę. Wycinanie nie było delikatne, a paznokieć był na siłe ciągnięty. Po zdjęciu opatrunku widać, że paznokieć nie został wycięty w całości i dalej wbija się w palec. Dodatkowo prawie 50 zł za 15 ml sprayu (podobno odkażający i przeciwgrzybiczy) bez żadnego składu na opakowaniu, jedyne co wiadomo, że zawiera nadtlenek wodoru o niewiadomym stężeniu, czyli dostajemy wodę utlenioną może z dodatkami przeciwgrzybiczymi...może!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Podolog i Podiatra Beata Pietrzak?

Podolog i Podiatra Beata Pietrzak znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 21, 10-501 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Podolog i Podiatra Beata Pietrzak?

Można skontaktować się z Podolog i Podiatra Beata Pietrzak pod numerem +48 733 636 600

Jak można dotrzeć do Podolog i Podiatra Beata Pietrzak?

Do Podolog i Podiatra Beata Pietrzak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements