Przyszłam do salonu punktualnie (zero zainteresowania klientem ze strony obsługi salonu) i odsiedziałam 15 min w oczekiwaniu na zabieg, po czym podeszłam zaniepokojona do zajętego pracownika salonu z pytaniem czy moje strzyżenie się odbędzie po czym okazało się ze przyszłam na darmo bo zapomniano poinformować mnie, że wizyta została odwołana. Tak się tu traktuje klienta. Nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Mętrak ★☆☆☆☆
-
Aleksandra Myśliwiec ★★★★★
W salonie byłam na makijażu i włosach, panie zgodziły się przyjąć mnie ekstremalnie wcześnie, abym mogła zdążyć na sesję zdjęciową. Efekt zachwycający, przyjemna i profesjonalna obsługa, bardzo polecam to miejsce!
-
Magda Mrówka ★☆☆☆☆
Nie polecam. Kobieta nie wie co robi, komentarze usunięte zła opinia chyba zabolała właścicielkę. Uzupelniania paznokci nie polecam po 1 dniu paznokiec złamany, lakier odpryskuje, niedokładne i nie staranne pomalowanie, źle zrobione całkowicie w innym salonie kobieta się przeraziła jak można coś takiego zrobić, są tak źle wykonane ze nikt nie chce się podjąć uzupełniania, zamiast 120 zł za uzupelnianie muszę 200 zł płacić za ściągnięcie całkowicie i robienie od nowa. Paznokcie się zapowietrzyły. Nie polecam omijać szerokim łukiem chyba że ktoś ma pieniądze i czas płacić za dojazdy i za usługę która została tragicznie wykonana. Właścicielka usuwa nieprzychylne komentarze, nie uslyszalam nawet słowa przepraszam ani chęci naprawienia tego. NIE POLECAM SERDECZNIE!!!! Doszkolić pracownika a potem dopuszczać do pracy. Przez ten salon więcej nerwów niz to warte!! Każda usunięta opinie będę dodawać znowu także pani wlascicielko nie usuwaj niech wszyscy wiedzą
-
Michalina Ścierska ★★★★★
Manicure hybrydowy robiony przez panią Marynę wykonany z dużą dokładnością i starannością, wszystko w miłej i spokojnej atmosferze.
-
Ewa Rutkowska ★★★★★
Jeśli chodzi o damskie strzyżenie to jak najbardziej na 5. Pani fryzjerka z kręconymi włosami bardzo sympatyczna, włosy obcięte super, równo, bez "schodów". Atmosferę i samo przyjęcie po wejściu do salonu oceniam na 3.
-
Marta Drozdowicz ★★★★★
Bardzo miła obsługa! Jak i bardzo pomocna w wyborze fryzury. Bardzo chętnie tu wrócę!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kosmetyczka Olsztyn Zacharzewska Studio?
Kosmetyczka Olsztyn Zacharzewska Studio znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 10, 10-501 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kosmetyczka Olsztyn Zacharzewska Studio?
Można skontaktować się z Kosmetyczka Olsztyn Zacharzewska Studio pod numerem +48 896 131 101
Jak można dotrzeć do Kosmetyczka Olsztyn Zacharzewska Studio?
Do Kosmetyczka Olsztyn Zacharzewska Studio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku