Opinie

  1. Anna ★★★★★

    Dawno temu miałam średnie doświadczenia z tą przychodnią, a właściwie z lekarzem, ale nigdy nie miałam problemu aby się dodzwonić, Panie w rejestracji są bardzo uprzejme, robią co mogą, zawsze znajdę dogodny termin. Pielęgniarki super. Dzięki doktorowi Kazykowi wreszcie właściwie dbam o swoje zdrowie i nie boję się pytać. Z panią Kwiecień również mam pozytywne doświadczenie. Rozumiem że jak to w przychodni każdy miewa różne doświadczenia, jednak uważam że średnia ocen jest krzywdząca.

  2. Wiktoria Kronberg ★☆☆☆☆

    Po raz pierwszy i miejmy nadzieje ostatni zostałam dzisiaj przyjęta na wizytę do Pani doktor Agnieszki Kwiecień, która niestety, jak się okazuje nie ma czasu na słuchanie z jakimi obawami pacjenci przychodzą do gabinetu, mimo że całość wizyty, która była rozbita na dwa spotkania (przed i po teście) nie zajęła nawet 5 minut (sumując) - z odliczającym minutnikiem. Cytuję - "Nie mam dzisiaj na to czasu, mam dużo pacjentów". Traktowanie bardzo pospieszająco i zbytecznie. Naprawdę przykra wizyta

  3. Bogusia Slota ★★★☆☆

    Bywa różnie, ale przeważnie jest ok. Lekarze raczej sympatyczni i nadający się do tej pracy choć zdarzają się wyjątki. Panie na recepcji nie ma co nażekać. Pielęgniarki nawet, nawet

  1. Katarzyna ★★★★★

    Z całego serca polecam Poradnię Medicus w Radzionkowie! Panie w rejestracji są przemiłe i bardzo pomocne, zawsze chętne do pomocy. Nigdy nie miałam problemu z dodzwonieniem się, co jest dużym atutem. Świetna organizacja pracy sprawia, że nie ma kolejek, a wizyta przebiega sprawnie. Panie pielęgniarki pobierają krew w miłej atmosferze. Lekarze są bardzo profesjonalni i nigdy nie mają problemu z wystawieniem skierowania na badania, a nawet sami uruchamiają programy nadzorujące zdrowie. Całość działa naprawdę bardzo sprawnie, z pełnym szacunkiem dla pacjenta. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam. Kasia

  2. Robin887 ★☆☆☆☆

    Nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie i nerwy. Brak możliwości dodzwonienia się to standard. Nieuprzejma i nieżyczliwa recepcja. Nie dziwię się, że lekarze zmieniają się tam jak w kalejdoskopie. A każdy kolejny coraz mniej życzliwy dla pacjenta. W końcu podjęta jedyna słuszna decyzja o przepisaniu się do innej przychodzi i polecam to zrobić każdemu. Po wizycie w tej przychodni człowiek czuje się gorzej niż przed wizytą. Coraz ciężej jest tam znaleźć lekarza, który okaże chociaż minimum życzliwości, cierpliwości i nie będzie opryskliwy w stosunku do pacjenta czyt. chorej osoby, która wymaga wsparcia również psychicznego. Toksyczna przychodnia. Nie polecam

  3. Joanna ★☆☆☆☆

    Z przykrością tylko jedna * - niestety dodzwonić się do rejestracji to istny cud! Mimo podanych dwóch numerów telefonu, nikt nie odbiera połączeń ! Z opinii widać, że nie jestem jedyną osobą która nie dodzwoniła się do przychodni. Szkoda, że szefostwo przychodni nie czyta tych opinii :(

  1. Cornelia Jędrzejewska ★★★★★

    Bałam się chodzić do lekarzy dopóki nie trafiłam na tę przychodnię. Do tej pory współpracowałam z doktor p. Kucharz oraz p. doktor Cybulską. Panie na recepcji i pielęgniarki również dbają zapewniają dobrą atmosferę nawet gdy widać że są zapracowane. Praktycznie wszystko da się dogadać, nie muszę się stresować nawet w najbardziej krytycznych do tej pory sytuacjach

  2. nikaa9406 ★☆☆☆☆

    Dodzwonienie się graniczy z cudem. 4 nr i tylko jeden z nich czynny i nie ma szans się dodzwonić. Oczekiwanie na połączenie min 15 min. Panie w recepcji jak już odłożą pogaduszki na bok to odbiorą z łaska telefon, który jest ciągle wyciszony. Niestety z wizytą jest problem, bo jak to możnabyło się pochorować...

  3. Kaśka ★☆☆☆☆

    Najgorsza poradnia jaka może być panie w recepcji umawiają dzieci na daną godzinę po czym okazuje się że wchodzą pacjenci którzy przyszli na samym końcu. Nie raz w tej przychodni trzeba spędzić pół dnia. Nie raz nie idzie się dodzwonić a jak się uda to limit pacjentów wykorzystany i czy może być wizyta w innym dniu.. porażka..

  1. Magdalena Kozłowska ★☆☆☆☆

    Najgorsza przychodnia na świecie! Nigdy nie da się dodzownic telefony maja wyciszone, których nie odbierają. Teleporady umówione do końca dnia nikt nie dzowni na następny dzień czlowiek dzowni dlaczego tak to się dowiaduje ze teleporada umówiona na inny dzień szkoda ze ta informacja nie została przekazana od razy wtedy bym cały dzień nie była pod telefonem. Szkoda im dawac skierowań na badania. Porażka

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NZOZ "Medicus-Jerzy Psiuk"?

NZOZ "Medicus-Jerzy Psiuk" znajduje się przy Jana Kużaja 57, 41-922 Radzionków, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NZOZ "Medicus-Jerzy Psiuk"?

Można skontaktować się z NZOZ "Medicus-Jerzy Psiuk" pod numerem +48 323 898 820

Jak można dotrzeć do NZOZ "Medicus-Jerzy Psiuk"?

Do NZOZ "Medicus-Jerzy Psiuk" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements