Gabinet MySmile to miejsce, w którym profesjonalizm spotyka się z prawdziwą troską o pacjenta. Od pierwszego kontaktu czuć przyjazną atmosferę i zaangażowanie całego zespołu. Każda wizyta przebiega w spokojnej, komfortowej atmosferze. Nowoczesny sprzęt, dbałość o detale i indywidualne podejście sprawiają, że podczas wizyty czuję się naprawdę zaopiekowana. Polecam serdecznie każdemu kto szuka zaufanego i empatycznego gabinetu stomatologicznego :)
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Łukiewska ★★★★★
-
Justyna Sawka ★★★★★
Serdecznie polecam. Od początku istnienia kliniki jestem z całą moją rodziną pod opieką dr Iwony Alancewicz i dr Kingi Gromelskiej-Gąsiorek. Są to osoby które wykazują się pełnym profesjonalizmem wykonanych zabiegów, wiedzą oraz podejściem do pacjenta na najwyższym poziomie. Zawsze cierpliwie odpowiadają na nasze pytania. Ich zaangażowanie zapewnia nam komfort i daje poczucie bezpieczeństwa. Kiedy potrzebna była pilna wizyta reagowali i pomagali w szybkim czasie. Oczywiście podziękowania dla całego zespołu. Dajecie ludziom uśmiech :)
-
Karolina Rozpędowska ★★★★★
Bardzo polecam! To tutaj zostałam odczarowana przez wspaniałą Panią Chirurg, ktora dzięki swoim umiejętnościom i niezwykle empatycznego podejścia do pacjenta - usunęła mi 3 ósemki ( było to wymagane do leczenia ortodontycznego), po tym jak kilka lat temu miałam traumatyczne doświadczenia w innym gabinecie przy okazji usuwania pierwszej z ósemek. Obecnie jestem w trakcie leczenia metodą nakładkowa, wszystko przebiega zgodnie z planem rozpisanym przez Panią Doktor, pełen profesjonalizm i dbanie o klienta. Jak dotąd nie miałam problemów z umówieniem wizyt. Dodam również, że Panie w recepcji są przemiłe.
-
Małgorzata Zawadzka ★★★★★
Szczerze polecam MySmile. Usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Syn jest już na końcowym etapie leczenia ortodontycznego - zadowoleni z efektu jesteśmy już dziś! Od pierwszych wizyt mieliśmy jasny i przejrzysty plan całego leczenia. Pani Doktor wszystko wytłumaczyła i pokazała, jak będzie wyglądała korekta, więc nie było żadnych niespodzianek. Na każdej wizycie czujemy się dobrze zaopiekowani, a cały personel jest super miły i pomocny. Do tego wizyty zawsze zaczynają się punktualnie. Naprawdę polecam!
-
Paweł Borsuk ★★★★★
Bardzo profesjonalna i uśmiechnięta obsługa.Poczynając od przemiłej Pani Agnieszki - higienistki- bardzo dokładnie dba o moje zęby.Udziela szczegółowych informacji, na temat higieny zębów.Pacjent nie czuje presji czasu, jak ma jakieś pytania. Na wszytkie jest cierpliwa odpowiedź. Dzięki wizytom u niej pozbyłem się kilku problemów z zębami. Ukłony także dla Pani Pauliny i Dr Rafała. Wszczepienie implantu trwało 20 minut, bez potrzeby używania póżniej jakichkolwiek środków przeciwbólowych. Na wcześniejszej wizycie także zostałem przyjęty na specjalistycznym poziomie , otrzymałem informacje przygotowujące mnie do zabiegu.
-
Anna Karasińska ★★★★★
Leczenie ortodontyczne u Pani Iwony, z calego serca polecam, przepiekne efekty! Przez prawie 3 lata przemila obsluga za kazdym razem i punktualne wizyty i super kontakt z gabinetem. Naprawdę polecam!!!
-
Karolina Zukowska ★★★★★
Serdecznie polecam doktor Alancewicz. Podczas całego leczenia, które zakończyło się dużym sukcesem, czułyśmy się zaopiekowane i to, że trafiłyśmy w dobre ręce. Pełen profesjonalizm w leczeniu i podejściu do młodego pacjenta. Pani doktor osiągnęła to, co dla innych było niemożliwe i rozkładali ręce. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.
-
Lidia Truszkowska ★☆☆☆☆
Zmylona pozytywnymi opiniami udałam się do gabinetu w celu założenia aparatu ortodontycznego. Po omówieniu planu leczenia, 3 tygodnie zbywana przez personel, czekałam na informację, co dalej. Jak się okazało, „najkorzystniejszą” opcją dla mnie jest opcja najdroższa, która po konsultacji z innymi ortodontami nie miała w ogóle racji bytu. Nie polecam, chyba, że chcecie wydać pieniądze na darmo i być potraktowani w sposób lekceważący.
-
agnieszka zawiślak ★☆☆☆☆
W połowie grudnia zadzwoniłam by umówić się na prywatną wizytę do ortodonty. Poinformowano mnie, że mam dzwonić 2 stycznia ponieważ wtedy będą umawiane wizyty. Dzwoniłam kilkukrotnie, ciągle poczta, nagrałam się więc z prośbą o kontakt. Bez odzewu. Widocznie są tak doskonali, że powinnam wziąć urlop i próbować się dodzwonić aż ktoś łaskawie zechce przyjąć mnie i moje pieniądze. Szkoda mi tylko tych dwóch tygodni. Mogłam już w grudniu umówić się gdzie indziej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MySmile Gabinet Stomatologiczny?
MySmile Gabinet Stomatologiczny znajduje się przy Knosały 7b, 10-015 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MySmile Gabinet Stomatologiczny?
Można skontaktować się z MySmile Gabinet Stomatologiczny pod numerem +48 662 600 482
Jak można dotrzeć do MySmile Gabinet Stomatologiczny?
Do MySmile Gabinet Stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku