Ośrodek może i ma dobrych specjalistów, jednak nie polecam niczego załatwiać z paniami z recepcji bo nic nie załatwicie
Opinie
-
Nan Manson ★★★☆☆
-
Anna Luthor ★★★★★
Polecam, szczególnie jeśli chodzi o Panią psycholog Ewę Gajdę, która niezwykle angażuje w proces terapii, jak i Pana doktora Matysiakiewicza. Terminy są dość odległe, ale to wina systemu, nie pracowników przychodni. Opieka psychologa jak i lekarza zasługują na 5 gwiazdek. Nie polecam jednak rejestracji - RODO to dla Pań coś na styl fizyki kwantowej. Podczas oczekiwania na wizytę u lekarza, możecie dowiedzieć się z rozmów Pań, o zgrozo, co słychać u innych pacjentów. Osoby kierujące tą placówką powinny przyjrzeć się bliżej nieprawidłowościom w rejestracji.
-
Weronika Waloszek ★★★★★
Serdecznie polecam. Fachowa, sympatyczna obsługa pacjenta. Pan dr Matysiakiewicz bardzo konkretny, miły człowiek.
-
Jacek Jóźwik ★★★★☆
Ogólnie w porządku. Pan dr Matysiakiewicz konkretny, rzeczowy, sympatyczny, zainteresowany pacjentem. Łatwy dojazd i parking. Jedyny minus to panie w rejestracji - mimo że są miłe, to jednak trzeba czekać aż załatwią swoje sprawy, rozmawiają o sprawach prywatnych przy pacjentach. Poza tym ok.
-
Katarzyna Kołodziej ★★★★★
Bardzo polecam panią Jarząb świetny specjalista psychiatra dziecięcy i panią Serafin Psycholog
-
Szczera Opinia ★☆☆☆☆
Nie polecam ! Pani psychiatra dr Pierzga, chamska, arogancka za grosz empatii do drugiego człowieka pomijając że godzina była wizyty ustalona a mimo to przyjęto nas 3 h później, pani doktor na wejściu zarzuca obelgami i krytyka nie znając sytuacji pacjenta ani rodziny, na słowa dziecka nastoletniego że czuje się niepotrzebna oznajmia że to prawda, ponadto mówiąc że czuje ataki paniki ta z kolei twierdzi że od ataków paniki nikt jeszcze nie umarł... Jak taki ktoś może pracować jako psychiatra dziecięcy skoro nie ma za grosz podejścia, nastoletnie dziecko czuje się po wizycie dużo gorzej, pani doktor chyba się zawody pomyliły z takim bezczelnym zachowaniem, napewno już nasza noga tam nie postanie bo strach o dziecko aby z podejściem pani doktor gorzej nie poczuło się psychicznie. Za stan do jakiego lekarza doprowadził moją córkę nie poddam się i zgłoszę skargę do izby lekarskiej plus znajdę inne poszkodowane osoby żałuję że nie czytałam opini o owej pani wcześniej bo są same nagatywne
-
K M ★☆☆☆☆
Nie polecam ! Pani psychiatra dr Pierzga, chamska, arogancka za grosz empatii do drugiego człowieka pomijając że godzina była wizyty ustalona a mimo to przyjęto nas 3 h później, pani doktor na wejściu zarzuca obelgami i krytyka nie znając sytuacji pacjenta ani rodziny, na słowa dziecka nastoletniego że czuje się niepotrzebna oznajmia że to prawda, ponadto mówiąc że czuje ataki paniki ta z kolei twierdzi że od ataków paniki nikt jeszcze nie umarł... Jak taki ktoś może pracować jako psychiatra dziecięcy skoro nie ma za grosz podejścia, nastoletnie dziecko czuje się po wizycie dużo gorzej, pani doktor chyba się zawody pomyliły z takim bezczelnym zachowaniem, napewno już nasza noga tam nie postanie bo strach o dziecko aby z podejściem pani doktor gorzej nie poczuło się psychicznie. Za stan do jakiego lekarza doprowadził moją córkę nie poddam się i zgłoszę skargę do izby lekarskiej plus znajdę inne poszkodowane osoby żałuję że nie czytałam opini o owej pani wcześniej bo są same nagatywne
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Zdrowia Psychicznego?
Centrum Zdrowia Psychicznego znajduje się przy Opolska 21G, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Zdrowia Psychicznego?
Można skontaktować się z Centrum Zdrowia Psychicznego pod numerem +48 603 493 135
Jak można dotrzeć do Centrum Zdrowia Psychicznego?
Do Centrum Zdrowia Psychicznego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku