Opinie

  1. Marysia Markiewicz ★★★★☆

    Bardzo przyjemna kawiarnia ze względu na lokalizacje ktora moze pyc duzym plusem jest dosc glosno szczególnie polecam gorąca czekolade gęsta i deserowa ceny dosyć wysokie

  2. Paulina Świrk ★★★☆☆

    Zamówiony flat white ciężko nazwać flat white'm- mleko przepienione, a przede wszystkim przegrzane do tego stopnia, że nie da się go wypić. W samej kawie wyczuwalna goryczka, prawdopodnie spowodowana przepalonym espresso. Zrozumiałą jest dla mnie dopłata za napój roślinny, lecz przyznaję, iż za dodatkowe 3zł oczekuję jakości ciut lepszej niż napój z makro ;) Obsługa uprzejma, sytuacja ze zbyt gorącą kawą została rozwiązana w sposób dla mnie satysfakcjonujący. Wnętrze czyste i przyjemne, można odciąć się od hałasu i tłumu panujacym w galerii. Nie testowałam deserów oferowanych przez lokal, lecz witrynka wyglądała zachęcająco.

  3. Tymoteusz Tłuczek ★★★☆☆

    Wypieki mega, pyszna tarta kinder bueno i sernik karmelowy. Kawa mocno średnia. Dzisiaj przyszedłem spróbować matche i mocno się zawiodłem. Jeszcze nie piłem tak ochydnej, smakowała niczym wywar z ryby i trawy. Szkoda bo lokal ma super vibe

  1. Black Girl ★★★☆☆

    Bardzo fajny klimat kawiarni patrząc na fakt, że jest ona w galerii handlowej i jest głośno. Wystrój też ładny, stoliki były czyste. Miejsce zyskałoby o wiele więcej, gdyby nie było samoobsługi. Co do kawy, zamówiłam espresso tonic i było bardzo słabiutkie. Niestety nieumiejętnie zrobione, za mało lodu, za mało pomarańczy i co najgorsze było wymieszane. Wypiłam, bo zapłaciłam ale nie wrócę

  2. Cheap Bastard ★☆☆☆☆

    Bardzo słaba obsługa. Dwie młode panie za ladą, tylko dwoje klientów w lokalu a na większości stolików puste filiżanki i szklanki. Gotową kawę obwieszcza głośny krzyk: "proszę odebrać duże latte", bo oczywiście mimo małego ruchu obsługa nie kwapi się o odpowiedni serwis. Jedna z nowych klientek poprosiła dziewczynę z obsługi czy może pozbierać naczynia ze stolika. Oczywiście usłużna, młoda dziewczyna pozbierała, ale tylko z tego wskazanego przez klientkę omijając naczynia na innych stolikach. Bardzo słabo

  3. Paulina Markowiak ★★★★★

    Moje ulubione miejsce na kawę w galerii Millenium. Zawsze smaczna kawa, duży wybór smaków. Fajne desery i ogromny plus za wersję wegańskie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GREEN HOUSE COFFEE?

GREEN HOUSE COFFEE znajduje się przy Aleja Majora Wacława Kopisto 1, 35-315 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do GREEN HOUSE COFFEE?

Można skontaktować się z GREEN HOUSE COFFEE pod numerem +48 735 224 136

Jak można dotrzeć do GREEN HOUSE COFFEE?

Do GREEN HOUSE COFFEE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements