Od wielu lat korzystam z usług gabinetu doktor Budy. Leczymy rodzinnie w gabinecie zęby, usuwałam ósemki, przeprowadzam regularnie higienizację, syn zakładał aparat ortodontyczny. Najlepsza ortodoncja, na najwyższym poziomie. Również wyjątkowe podejście do dzieci. Pełen profesjonalizm, wyjątkowy zespół, fachowa i przemiła, współpracująca obsługa. To co cenię najbardziej to bardzo rzetelne, dokładne tłumaczenie wszystkich aspektów leczenia. Polecam bardzo. Niegdy się nie zawiodłam.
Opinie
-
Katarzyna Błesińska-Kozłowska ★★★★★
-
Monika Mariańska ★★★★★
Polecam doktor Dorotę, jestem jej pacjentką od kilku lat. Jest profesjonalna, rzeczowa, w pełni jej ufam. Na pochwałę zasługują też wszystkie panie z recepcji (a szczególnie Pani Asia), to dzięki ich dobrej organizacji i uprzejmości, wyznaczanie terminów przebiega bez problemu.
-
Natalia Skowrońska ★★★★★
Od ponad 8 lat korzystam z usług Buda Stomatologia i jestem bardzo zadowolona. Gabinet jest nowoczesny, dobrze wyposażony, a leczenie zawsze przebiega według jasno ustalonego planu. Terminy są dogodne, a cały zespół profesjonalny i życzliwy. Dzięki ich podejściu całkowicie pozbyłam się lęku przed wizytami u dentysty. To miejsce do którego wracam z pełnym zaufaniem.
-
Paweł Grześ ★☆☆☆☆
Brawo! Skłonili mnie Państwo do wystawienia pierwszego negatywnego komentarza w moim życiu. Czekałem na termin prawie 3 tygodnie (czyszczenie kamienia nazębnego ze znieczuleniem). Miała być to moja pierwsza wizyta w tym gabinecie, więc zjawiłem się 30 min wcześniej, żeby wypełnić dokumenty. Wypełniłem, po czym 5 minut później dowiedziałem się, że nie są mi w stanie wykonać zabiegu, ponieważ mają poślizg 45 min i lekarz nie zostanie żeby mnie znieczulić. Nawet nie usłyszałem słowa "przepraszam". Co więcej, nie byli mi w stanie zaproponować innego popołudniowego terminu w ciągu najbliższych dwóch tygodni. To co przelało czarę goryczy: pani w recepcji z rozbrajającą szczerością przyznała, że nie są w stanie zapewnić, że w nowym terminie sytuacja się nie powtórzy. Jeśli nie szanujesz swojego czasu, to polecam, z całą pewnością go zmarnują!
-
Włodzimierz Kościński ★★★★★
Polecam, profesjonalna i sympatyczna obsługa. Słowa uznania dla Dr. V. Balakhonavej.
-
j z ★★★★★
U Pani Doktor Budy leczylam zęby przez 10 lat . Wyprowadziłam się z Olsztyna i właśnie korzystałam z wizyty u innego lekarza. Wizyta u nowego stomatologa okropna. Pani doktor Buda to najdelikatnieszy stomatolog jaki leczył moje zęby. Ta kobieta jest jak Kaszpirowski :) jej ręce leczą. Będąc w gabinecie Pani doktor człowiek czuje się zaopiekowany i naprawdę jest w dobrych rękach.
-
Ksawery Jarosz ★★★★★
Serdecznie polecam Ksawery. Stomatolog jest najlepszy przy ul. Tadeusza Kościuszki 92. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog Buda Stomatologia Lidia Buda. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
-
Alicja Banaszkiewicz ★★★★★
Dłuższy czas nosiłam się z dodaniem opinii ale czekałam na zakończenie moich zabiegów - ekstrakcji 4 "zębów mądrości". Gabinet ocenić mogę tylko jednym słowem: REWELACJA! Rewelacyjna Pani doktor Aneta Sadoń, z cudownym podejściem do pacjenta (bardzo obawiałam się tych zabiegów), ogromnym profesjonalizmem oraz fachem w ręku sprawiła, że czułam się tam bardzo komfortowo, stres malał do tego stopnia iż dwa ostatnie zęby (górne) usunęłam podczas jednej wizyty. Pacjent od samego początku traktowany jest jak "człowiek", z ogromnym szacunkiem, począwszy od przesympatycznych Pań w rejestracji poprzez pomoc dentystyczną oraz lekarzy. Co ważne, moje leczenie przerwała pandemia a po wznowieniu wizyt cena za moją usługę nie zmieniła się, mimo bardzo zaostrzonych środków ostrożności jakie zastosował gabinet. Niedługo będę zakładać aparat ortodontyczny i wierzę, że moja opinia o gabinecie nie zmieni się. Jestem po pierwszej konsultacji, którą przeprowadziła dr Buda i już jestem pod ogromnym wrażeniem szczegółowości badania jakie zostało przeprowadzone aby określić mój schemat leczenia. Podsumowując, bardzo polecam gabinet Buda Stomatologia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Buda Stomatologia Lidia Buda?
Buda Stomatologia Lidia Buda znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 92, 10-555 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Buda Stomatologia Lidia Buda?
Można skontaktować się z Buda Stomatologia Lidia Buda pod numerem +48 601 848 088
Jak można dotrzeć do Buda Stomatologia Lidia Buda?
Do Buda Stomatologia Lidia Buda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku