Opinie

  1. Dawid Milewski ★★★★★

    Dzięki Panu Oskarowi i sympatycznej Pani asystentce mogę śmiało stwierdzić że to najlepszy gabinet stomatologiczny w Olsztynie, gorąco polecam za mega profesjonalną obsługę i wspaniałe podejście do pacjenta.

  2. Kacper Małachowicz ★★★★★

    Bardzo sympatyczny Pan Doktor. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania, dokładnie planuje każdy krok wizyty i dalsze etapy leczenia. Nie bada uzębienia tylko powierzchownie, ale zleca też zdjęcia RTG- nawet jeśli to tylko chuchanie na zimne. Świetna atmosfera, klimatyczny, mały gabinet bez tłumów, konkurencyjne ceny i przystępne terminy. Polecam z całego serca :)

  3. Joanna Szmyt ★★★★★

    Świetny gabinet, można zapomnieć o lęku przed bólem. Każda czynność jest zapowiedziana i omówiona, dzięki czemu nie ma siłowania się z pacjentem:)

  1. Amaka amaka ★☆☆☆☆

    Niespełna rok temu robiłam endodoncję 2 zębów (leczenie kanałowe pod mikroskopem). Zapłaciłam więcej niż dr mówił (za jeden kanał miało być 200 zł, za leczenie 5-ki z jednym kanałem wyszło 800zł). Teraz zęby bolą i lekarz zrobił mi higienizację 2 zębów za 250 zł. Gwarancji nie dał żadnej. Dodam, że w cenniku ma higienizację wszystkich zębów 280-380 zł. Mi zrobił tylko 2 zęby. Odradzam. Jest bardzo drogi ale gwarancji nie daje żadnej.

  2. Bartosz Woszczyna ★★★★★

    Doskonałe podejście do tematu. Fachowo, precyzyjnie - mikroskop - i z przemiłą atmosferą!

  3. Zyta Kwiecień ★★★★★

    Serdecznie polecam Doktora Siemaszkiewicza! Wspaniały profesjonalista i niezwykle empatyczny człowiek. Leczenie u Doktora Oskara zawsze przebiega w spokojnej (co bardzo ważne w gabinecie stomatologicznym) i sympatycznej atmosferze. Polecam z całego serca! :)

  1. Olga Kwiecień ★★★★★

    Doktor Oskar to spaniały specjalista! Każdej wizycie towarzyszy przemiła atmosfera, sam Pan doktor jest niezwykle sympatyczny i profesjonalny. Doktor zawsze dba o najmniejsze szczegóły, a do tego dokładnie tłumaczy przebieg każdego z zabiegów. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt i serdecznie polecam wszystkim przyszłym pacjentom! :)

  2. Natalia Baran ★★★★★

    Profesjonalizm, fachowa opieka, bez pośpiechu i z zastosowaniem najnowszych technologii. Wizyty przyjemne, bez stresu. Indywidualne podejście do pacjenta. Szczerze polecam! Aż chce się wracać!

  3. Joanna Kossek ★★★★★

    Godny polecenia stomatolog. Poświęca odpowiednią ilość czasu, dokładnie omawia problem i fachowo leczy. Poza tym jest bardzo miły, aż nie chce się wychodzić z gabinetu :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatolog Siemaszkiewicz?

Stomatolog Siemaszkiewicz znajduje się przy Borowa 4, 10-242 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatolog Siemaszkiewicz?

Można skontaktować się z Stomatolog Siemaszkiewicz pod numerem +48 572 579 600

Jak można dotrzeć do Stomatolog Siemaszkiewicz?

Do Stomatolog Siemaszkiewicz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements