Opinie

  1. Sciek Spoleczny ★☆☆☆☆

    Zalecam rozważenie zmiany kadry portierni, szczególnie w odniesieniu do młodej pani, która obecnie tam pracuje. Nie mam nic przeciwko zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością intelektualną, o ile są one w stanie rzetelnie wykonywać powierzone im obowiązki. Niestety, kiedy chciałem wypożyczyć odkurzacz, pani udawała, że mnie nie widzi, jednocześnie sprawiając wrażenie, jakby czytała gazetę. Po otwarciu drzwi napotkałem jedynie puste spojrzenie, jakbym mówił do ściany. Nawet najprostsze czynności sprawiają jej trudność, a porozumienie się z nią wymaga długiego tłumaczenia. Odnoszę wrażenie, że nie nadaje się do tej pracy – mam też poważne wątpliwości, czy zareagowałaby właściwie w sytuacji zagrożenia, np. gdyby po akademiku kręciła się nieuprawniona osoba (np. Bezdomny)

  2. Jacek ★★☆☆☆

    Bardzo dużo obcokrajowców, którzy robią syf w kuchni i hałasują na korytarzu do późna.

  3. Paweł “Słonik” ★★★★☆

    Na stronie internetowej pokoje są ładniejsze. Szkoda, że brakuje zdjęć wyłamanych zamków, pajęczyn czy ĺazienek bez umywalki. Ogólnie 3 na 10.

  1. bogdan b ★☆☆☆☆

    W środku wygląd jak za komuny po rozbijane ściany tynk odpada zapach petow masakra widać wychowanie młodych ludzi

  2. Karolina ★★★★☆

    Lubię mój akademik :) Ma on 10 pięter, ceny są w dobre, stan w porządku, jest wystarczająco miejsca w szafkach, łazienki (małe) są w pokojach, także lodówki i telewizory oraz pościele. (Ja mieszkam w 2-osobowym pokoju bez aneksu i płacę w tym roku 470 zł, są do wybory różne opcje, jedynki też, ale dostają je osoby z zaświadczeniem o chorobie i często obcokrajowcy). Ludzie są super, jest dużo spoza Polski. Teraz odnowili pralnię, potrzeba było tego. Chociaż ja bym dodała jedną czy dwie pralki, bo jest na to miejsce, a mamy 3 pralki i 3 suszarki na kilkaset osób. Minusem jest to, że blaty w kuchni są trochę obdrapane i nie ma tam krzeseł. Nie wszystko naprawiają od razu, było i tak, że na naprawę mikrofalówki czy jednej z płyt czekaliśmy miesiąc czy dwa. Niektóre piekarniki i płyty grzewcze nie działają dalej, ale za to kran, umywalkę, drzwi czy szafę naprawili nam w pokoju szybko :) Odnowione są tylko pokoje z aneksem kuchennym (odmalowane ściany, nowe drzwi). Pod Laurą, czyli zaraz obok nas jest Klub pod Palmą, gdzie gra czasami głośna muzyka, na wyższych piętrach na szczęście nie słychać jej bardzo, na niższych chyba gorzej. Ja nie mam problemu z zaśnięciem, ale ktoś może będzie miał. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze to, że niektórzy ludzie hałasują w nocy. W Laurze obok są dwa albo więcej pokoje w piwnicy do urządzania własnych imprez, jest także billard (pokój na klucz) i pokój cichej nauki :) Co do usterek jeszcze to miałyśmy pleśń w łazience, w kabinie i na suficie, to szybko panowie szybko przyszli usunąć. Część portierów jest niezbyt miła za to pani z sekretariatu i pani dyrektor są sympatyczne, słyszałam też, że pani dyrektor porozumiewa się dobrze po angielsku :) Raz w tygodniu, może trochę częściej, nie zwróciłam uwagi, panie sprzątają korytarze i kuchnie. Co do okolicy to mamy tutaj 3 pobliskie przystanki gdzie można się dostać w różne strony. Od głównej siedziby uniwersytetu jest blisko, ok. 3 km. (Jest to najbliższy akademik do tego wydziału). Obok jest też Biedronka, Frac i Żabka oraz dwie apteki. Pod akademikiem jest bankomat i kebab Dara a Mc Donald’s jest ok. 1km dalej.

  3. Artur ★★★★☆

    Miła obsługa. Polecam.

  1. Friedrich von Loslau ★★★★★

    Na uczelnię blisko, czy rowerem, autobusem, a nawet spacerem, ceny bardzo przystępne, sam akademik pełny ciekawych osobowości.

  2. Michał Michał ★☆☆☆☆

    Portier bez kultury , siedzi tam chyba za kare

  3. Beyza Akpolat ★★★☆☆

    Remont starego akademika również zajmuje dużo czasu. To zimny dom.

  1. Наталка Войтович ★★★★★

    Akademik na średnim poziomie. W pokoju znajduje się czajnik elektryczny, lodówka, telewizor, szafa, półki oraz dwa łóżka. Układ blokowy - dwa pokoje dla dwóch osób, prysznic i toaleta. Na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia. Ceny są umiarkowane. W pobliskim hostelu znajduje się siłownia. Na pierwszym piętrze po lewej stronie dyskoteka nocna. 100-150 m od schroniska Bedronka, Żabka, apteka. Przystanki autobusowe są również bardzo blisko. Lokalizacja jest dogodna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dom Studencki "Filon" - Uniwersytet Rzeszowski?

Dom Studencki "Filon" - Uniwersytet Rzeszowski znajduje się przy Cicha 4, 35-326 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dom Studencki "Filon" - Uniwersytet Rzeszowski?

Można skontaktować się z Dom Studencki "Filon" - Uniwersytet Rzeszowski pod numerem +48 178 723 400

Jak można dotrzeć do Dom Studencki "Filon" - Uniwersytet Rzeszowski?

Do Dom Studencki "Filon" - Uniwersytet Rzeszowski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements