Opinie

  1. dizzly ★★★★★

    Polecam w 100%. właściciel zakładu pomógł mi odczytać nominał z banknotu 200zł z 24 marca 1994 roku z numerem seryjnym AB5173527

  2. krystian pysik ★★★★★

    Super fachowiec wie co robi polecam

  3. Tomasz Ziętek ★★★★★

    Witam, wszystko ok z umówieniem, wizytą i jak rowniez z robotą :-) polecam Fachowca :-)

  1. tomasz ocelok ★☆☆☆☆

    Po kontakcie telefonicznym i umówieniu,byłem trzy razy pod adresem w ciągu dwóch godzin. Nikt nie wyszedł choć warsztat był otwarty telefonu już nie odbierano.

  2. Daniel Kaleta ★★★★★

    Do Pana Mariusza trafiłem z polecenia znajomego, nie zawiodłem się. Dobry kontakt, uczciwa cena, fachowa i szybka robota. Widać, że Pan Mariusz na brak klientów nie narzeka - to mówi samo za siebie :)

  3. Filip Kędra ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, szybka naprawa oraz świetne podejście do klienta. Polecam.

  1. Johnny Lupino ★★★★★

    Bardzo dobry fachowiec. Obsługa szybka, cena adekwatna do nakładu wykonanej pracy ( bez sztucznego zawyżania)..Diagnoza odnośnie tego co zepsute bezbłędna, a to bardzo ważne przy awarii klimy.

  2. Sebastian Kuna ★☆☆☆☆

    Żenada... Człowiek od miesiąca nie potrafi zregenerować sprężarki. Obciąża mnie kosztami gwarancji, a sprężarka do dziś nie działa... Próby kontaktu kończą się blokowaniem i groźbami. TRAGEDIA!

  3. Justyna Maleyka ★★★★★

    Pan Mariusz w profesjonalny sposób wykonał usługę. Rzetelny i konkretny fachowiec,którego polecam wszystkim, którzy mają problemy z klimą.

  1. Adam M ★☆☆☆☆

    Pan Mariusz umawia się na konkretną godzinę dobrze wiedząc,że ma zajęty garaż ,po czym każe przyjechać za 2 godziny,. Ale jednak decyduje się na przegląd klimy na ulicy przed warsztatem na odwal byle by było. Właściciel udaje wielkiego fachowca,ale tak naprawdę nie potrafi nawet wymienić filtra kabinowego,podczas wymiany połamał zaczepy mocujące,gdy powiedziałem mu to, to jeszcze miał do mnie pretensje ,że o co się czepiam skoro na jednym zaczepie też się trzyma. Partactwo i brak podstawowej wiedzy a do tego ceny prawie jak w ASO jeśli chcecie cieszyć się sprawnym autem radzę trzymać się z dala od warsztatu pana Mariusza Ligarskiego Nawet po samej odpowiedzi pana Mariusz można wnioskować jakie ma podejście do klientów swojego warsztatu.Jestem przekonany ,że pod Kauflandem znajdę profesjonalniejszą obsługę niż u pana.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Autoklimatyzacja Mariusz Ligarski?

Autoklimatyzacja Mariusz Ligarski znajduje się przy 23 Stycznia 9, 42-605 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Autoklimatyzacja Mariusz Ligarski?

Można skontaktować się z Autoklimatyzacja Mariusz Ligarski pod numerem +48 508 643 650

Jak można dotrzeć do Autoklimatyzacja Mariusz Ligarski?

Do Autoklimatyzacja Mariusz Ligarski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements