Opinie

  1. magda tomkiewicz ★★★★★

    Serdecznie polecam tę szkołę. Można się tu rozwinąć w podejściu Gestalt. Szkoła daje solidne podstawy w zakresie wiedzy, ale przede wszystkim doświadczenia tej formy psychoterapii. Magdalena

  2. Renata Bartnikowska ★★★★★

    Na mapie Polski ten Instytut wyróżnia się poziomem wiedzy. Prowadząca Ewa Canert-Łąka skupiła wokół siebie ludzi dobrze przygotowanych do nauczania Gestaltu, praktyków, którzy inwestują w swój rozwój i mają doświadczenie w zawodzie psychoterapeuty. Sama dba o poziom merytoryczny przekazując wiedzę współczesną, międzynarodową i rzetelną. Słabą stroną są kwestie organizacyjne, czyli sekretariat, ale jest to niestety typowe dla większości polskich szkół Gestalt.

  3. Sabina Hołówko - Rusin ★★★★★

    To ogromny zaszczyt móc uczyć się w Instytucie Treningu i Edukacji Gestalt w Rzeszowie. To piękna, jednocześnie trudna przygoda, która wpłynęła na moje życie tak osobiste jak i zawodowe. Nie jest łatwo - nauka psychoterapii to ogrom wyrzeczeń, pracy, jednak z tymi trenerami to przyjemność. Ekipa ucząca to ludzie z ogromnym doświadczeniem, wiedzą, empatią. To piękny Gestalt! Jeśli zastanawiacie się, gdzie rozpocząć naukę, to całym sercem zapraszam Was do ITEG w Rzeszowie.

  1. Katarzyna Chmielinska ★★★★★

    Doświadczenia zdobyte podczas dwóch lat w ITEG w Rzeszowie, pozwoliły mi odnaleźć siebie, być przy sobie i w większej odwadze wychodzić w sposób autentyczny do świata zewnętrznego. „Celem terapii Gestalt jest pomoc ludziom w pełniejszym i twórczym życiu oraz uwolnienie się od blokad i niedokończonych spraw, które mogą zmniejszać satysfakcję, spełnienie i rozwój, a także eksperymentowanie z nowymi sposobami bycia”. Laura Perls (współzałożycielka terapii Gestalt)

  2. Marta T. ★☆☆☆☆

    Zajęcia z młodą kadrą były w porządku. Natomiast sposób zarządzania szkołą pozostawia wiele do życzenia. Brak wsparcia studentów, jasności i klarowności informacji, dezorientacja, TOTALNY BRAK KONTAKTU, odraczanie, dokładanie wciąż nowych wymogów ponad umowę (również płatności) i robienie wszystkiego, żeby nie wydać dokumentów końcowych, ignorowanie pism od prawnika i wyznaczonych terminów. Poziom biernej agresji trudny do zniesienia. I jeszcze obrażanie wszystkich szkół gestalt w Polsce, które niestety dla tego instytutu są niedościnionym wzorem. Polecam wybrać do swojej edukacji akredytowany ośrodek, żeby oszczędzić sobie problemów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Instytut Treningu i Edukacji Gestalt s.c.?

Instytut Treningu i Edukacji Gestalt s.c. znajduje się przy Fryderyka Szopena 16/8, 35-055 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Instytut Treningu i Edukacji Gestalt s.c.?

Można skontaktować się z Instytut Treningu i Edukacji Gestalt s.c. pod numerem +48 535 132 315

Jak można dotrzeć do Instytut Treningu i Edukacji Gestalt s.c.?

Do Instytut Treningu i Edukacji Gestalt s.c. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements