Opinie

  1. Kamil Largo ★☆☆☆☆

    Ceny w tym centrum mają się nijak do aktualnej gazetki wydawanej przez sieć. Przykład 1 (Karkówka): W gazetce cena to 16,99 zł, natomiast na ladzie w sklepie widniała 20,99 zł (różnica 4 zł!). Przykład 2 (Gratis do whisky): Nie otrzymałem również obiecywanych (Reklama na półce) kamiennych kostek do whisky gratis dodawanych do butelki Clan Campbell. To jest niedopuszczalne i jawne wprowadzanie klienta w błąd, co niestety może być podstawą do interwencji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

  2. Aniela Wodecka ★★★★★

    Dobrze wyposażone sklepy sieci Delikatesy Centrum. Duży asortyment, wszystko się zgadza.

  3. milekk __ ★★★★★

    Super sklep, miła obsługa bez problemów wszystko załatwione. Kierowniczka najlepsza, polecam każdemu bardzo serdecznie.

  1. Agnieszka Aga ★★★★★

    Sklep sam w sobie ok, niestety ta chińszczyzna w takich ilościach to pomyłka. Śmierdzi, że nie da się oddychać. Dział mięsny super, sklep dobrze wyposażony a obsługa na wysokim poziomie. Pani na kasie zawsze miła i uśmiechnięta. Polecam

  2. Roksana Hajder ★★★★★

    Duży wybór, szybkie zakupy, dobre ceny

  3. Monika Hałoń ★★★★★

    Bardzo miła obsługa jak i na mięsie i przy kasach oraz pracownice zawsze uśmiechnięci

  1. Łukasz Podgórski ★★☆☆☆

    Ostatnio poprosiłem o kanapkę świeża niestety nie została mi zapakowana !!! Kiepsko coś....

  2. SKOT SKOT ★☆☆☆☆

    Dałbym 0 gwiazdek. Brak organizacji ruch na parkingu. Niby wyjazd przy sklepie zastawiony przez samochód osobowy, wjazd który jest od strony przystanku przez autobus. To również wina kierowców którzy myślą że pas dla autobusów to wjazd na parking sklepu. Kolejna sprawa to usługi poczty, tragedia 30 godziny czekania na kod odbioru od przyjęcia paczki od kuriera. Pewnie czekał bym dłużej gdybym nie interweniował. Paczki nie odebrałem pomimo posiadania kodu odbioru,bo i tak paczka była nie zarejestrowana w systemie. Kiedyś było tu przyjemnie, teraz brać to trzeba i uciekać. Oszczędności na personelu powodują, że albo wykłada się towar albo sprząta. Wewnątrz brudno napchane towaru ogólne nieprzyjemne.

  3. Agnieszka Niziołek ★★★★☆

    Sklep jest w porządku, obsługa zazwyczaj miła, świetny dział mięsny. Natomiast parking to jedna wielka porażka. Brak oznaczonych wyjazdów powoduje, że auta się blokują, bo ktoś zaparkuje na wyjeździe. Ze sklepu z wózkiem nie da się wyjechać, bo jak nie zamalowano przy wejściu pasków, to kierowcy nie pomyślą sami - parkują pod drzwiami. Za ten parking to odjęłabym wszystkie gwiazdki, ale doceniam obsługę sklepu i dobre zaopatrzenie. Zróbcie coś z tym parkingiem!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy Centrum?

Delikatesy Centrum znajduje się przy 36-072 Świlcza, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum?

Można skontaktować się z Delikatesy Centrum pod numerem +48 606 593 432

Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?

Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements