Opinie

  1. Agnieszka Chara ★★★★★

    Z ogromną przyjemnością chcemy podzielić się naszą opinią na temat realizacji reportażu ślubnego oraz sesji plenerowej wykonanych przez Pati i Kubę. Już od pierwszego kontaktu było widać pełen profesjonalizm, zaangażowanie i pasję do fotografii, co przełożyło się na wyjątkowy efekt końcowy. Reportaż ślubny został wykonany z niezwykłą dbałością o detale. W dniu ślubu Pati i Kuba pomyśleli dosłownie o wszystkim – od uchwycenia najważniejszych momentów i emocji, po te drobne, często niezauważalne gesty, które tworzą niepowtarzalny klimat tego dnia. Ich obecność była bardzo dyskretna, a jednocześnie zawsze byli tam, gdzie działo się coś ważnego. Dzięki temu zdjęcia są naturalne, pełne autentycznych emocji i pięknie opowiadają historię naszego ślubu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje sesja plenerowa z końmi, która wyszła po prostu fenomenalnie. Pomysł, organizacja i podejście fotografów sprawiły, że czuliśmy się swobodnie i komfortowo, mimo nietypowej scenerii. Pati i Kuba doskonale wykorzystali otoczenie, światło oraz obecność koni, tworząc niezwykle klimatyczne, artystyczne i jednocześnie bardzo naturalne kadry. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania – zdjęcia są wyjątkowe, pełne magii i mają w sobie coś absolutnie niepowtarzalnego. Całość współpracy oceniamy bardzo wysoko. Pati i Kuba to nie tylko utalentowani fotografowie, ale również wspaniali ludzie, którzy potrafią stworzyć przyjazną atmosferę i sprawić, że nawet najbardziej stresujące momenty stają się przyjemnością. Z całego serca polecamy ich każdej parze, która marzy o pięknej, dopracowanej i pełnej emocji pamiątce ze swojego ślubu i sesji plenerowej. Napewno jeszcze się spotkamy :)

  2. Dominika Kotlarczyk ★★★★★

    Galerie ślubne Pstryków powstają z miłości i wielkiej pasji do fotografii. Nasz reportaż jest dokładnie taki, jak chcieliśmy – pełen emocji, wzruszeń, śmiechu, radości. Każde zdjęcie jest wyjątkowe i doskonale oddaje klimat całej uroczystości. Na każdym etapie naszej współpracy Patrycja i Kuba byli profesjonalni, przyjaźni i niezwykle pomocni. Byli zawsze dostępni, odpowiadali na nasze pytania szybko i cierpliwie. Dziękujemy za wspaniałe wspomnienia, które będziemy mogli wspominać przez lata dzięki Waszym zdjęciom. Nie mogliśmy trafić lepiej.

  3. Magdalena Dukles ★★★★★

    Od naszego ślubu i wesela mija właśnie pół roku, a my wciąż z ogromną przyjemnością wracamy do zdjęć, które niezmiennie zachwycają, zarówno nas, jak i wszystkich, którym je pokazujemy. Pati i Kuba to profesjonalny duet fotografów - zawsze słowni, punktualni i doskonale wiedzący, co robią. Dodatkowo są cudownymi i serdecznymi osobami, przy których czuliśmy się swobodnie i naturalnie. Zarówno podczas sesji narzeczeńskiej, w dniu ślubu, jak i na sesji małżeńskiej ani przez moment nie czuliśmy się oceniani. Wręcz przeciwnie, otrzymaliśmy ogrom wsparcia i cennych wskazówek, nie tylko dotyczących pozowania. Choć dzieli nas niemal 100 km, już wiemy, że przy każdej możliwej okazji będziemy wracać właśnie do Nich. Pati i Kuba w wyjątkowy sposób łączą najwyższy profesjonalizm z prawdziwie ludzkim, ciepłym podejściem. Z całego serca polecamy! M&P

  1. Alicja Jaworowska ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć z dnia ślubu, jak i z sesji plenerowej. Zdjęcia są przepiękne, wykonane profesjonalnie i z najwyższą starannością.Patrycja i Kuba są zaangażowani w to co robią, pełni pasji i wspaniałych pomysłów. Współpraca z Nimi przebiegała w miłej, przyjaznej i wesołej atmosferze :) Zdecydowanie wybralibyśmy Ich ponownie. Polecamy serdecznie! :)

  2. Klaudia Szczepanek ★★★★★

    Pstryki towarzyszyli nam w dniu naszego ślubu i wesela 27 sierpnia 2022 roku. To, że efekty pracy były zachwycające, można było przewidzieć przeglądając dotychczasowe portfolio. Warty dodatkowego podkreślenia jest jednak pełen profesjonalizmu sposób pracy, cierpliwość oraz bezproblemowy i częsty kontakt, a co więcej, chętne dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie organizacji ślubu i tego, aby wszystko jak najlepiej wypadło przed obiektywem. Jeśli chodzi o oprawę fotograficzną – czuliśmy się w pełni zaopiekowani. Szczerze polecamy, jeśli komuś zależy na dobrych zdjęciach i cudownych albumach dopracowanych w każdym szczególe!

  3. Agnieszka Antosz ★★★★★

    Myślę, że nie trzeba zbyt wiele dodawać, bo zdjęcia mówią same za siebie. Niemniej jednak jeżeli zależy komuś nie tylko na przepięknym reportażu, ale również na świetnej, komfortowej atmosferze to z całego serca polecam współpracę z Pati i Kubą. W dniu ślubu, kiedy to towarzyszy wiele emocji, potrafią rozładować stres, na plenerze można poczuć się z nimi jak na fajnym wypadzie ze starymi, dobrymi znajomymi. Polecam każdemu!

  1. Joanna Maziarz ★★★★★

    Bardzo polecamy!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fotograf ślubny Łańcut / Rzeszów - Pstryk?

Fotograf ślubny Łańcut / Rzeszów - Pstryk znajduje się przy Grunwaldzka 36A, 37-100 Łańcut, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fotograf ślubny Łańcut / Rzeszów - Pstryk?

Można skontaktować się z Fotograf ślubny Łańcut / Rzeszów - Pstryk pod numerem +48 731 740 748

Jak można dotrzeć do Fotograf ślubny Łańcut / Rzeszów - Pstryk?

Do Fotograf ślubny Łańcut / Rzeszów - Pstryk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements