Pełen profesjonalizm,przesympatyczni państwo ,byłam dwukrotnie ,poecam
Opinie
-
Ewa Kowalska ★★★★★
-
Arkadiusz Pliszka ★★★★★
Atmosfera w kancelarii jest bardzo przyjazna, a wszelkie formalności przebiegają sprawnie, terminowo i bez komplikacji. Cenię sobie również łatwy kontakt i gotowość do udzielenia pomocy nawet w bardziej złożonych sprawach. Zdecydowanie polecam Kancelarię każdemu, kto szuka rzetelnych, kompetentnych i godnych zaufania notariuszy.
-
Barbara N ★★★★★
Kancelaria na najwyższym poziomie.Rzeczowe i konkretne informacje na telefon potrzebne do sfinalizowania aktu na miejscu.Sprawa załatwiona satysfakcjonująco i zgodnie z ustaleniami.Polecam.
-
Kamila K ★☆☆☆☆
Nie polecam, miałam wrażenie, że akt notarialny odczytywany był byle jak. Dodatkowo pani z którą miałam przyjemność rozmawiać przez tel. była bardzo niemiła. Przykre...
-
Dominika Studniak ★★★★★
Chciałabym podziękować kancelarii za pomoc i profesjonalizm w sfinalizowaniu transakcji na rynku nieruchomości. Cały proces był nie tylko sprawny, ale także wyjątkowo przyjemny, co jest zasługą dużego zaangażowania Pani notariusz. Począwszy od pierwszego kontaktu, kancelaria zapewniła nam kompleksową obsługę, odpowiadając na wszystkie pytania i wyjaśniając wszelkie wątpliwości związane z procesem. Finalizacja transakcji odbyła się szybko i bezproblemowo, co było dla nas niezwykle istotne. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani notariusz i z całą pewnością będę polecała ją wszystkim znajomym poszukującym profesjonalnej obsługi notarialnej.
-
Michał Doliński ★☆☆☆☆
Nie polecam. Z usług korzystałem rok temu. Brakowało jednego dokumentu gdy zadzwoniłem zapytac czy na pewno wszystko się zgadza zostałem potraktowany w sposób niebywale chamski a na końcu notariusz rzucił telefonem. Odradzam współpracę
-
Ryszard Hejduk ★★★★★
Polecam. Rzetelna, sprawna a przy tym miła obsługa. Oby częściej spotykać tak wspaniały, zgrany zespół notarialny.
-
MrAtlantyda100 ★★★★★
Polecam tę kancelarię. Wspaniała, szybka i profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo i bardzo miła obsługa. Często korzystam z usług notariuszy ale kancelaria p. Kucińskiego jest naprawdę najlepsza.
-
Fabian Kozłowski ★☆☆☆☆
Nie polecam ! Sekretarka po okazaniu dokumentów umówiła termin po terminie zrzeczenia się spadku. Notariusz odmówił sporządzenia oświadczenia. Inna Pani notariusz załatwiła sprawę bezproblemowo. Niech Pan notariusz weźmie się za koszenie trawników w Szczytnie wraz ze swoją sekretarką. Pieniądze wiedzieli jak wziąść!
-
Łukasz Żurowski ★☆☆☆☆
Absolutnie odradzam korzystanie z usług tego notariusza, Pan rejent wraz ze swoją sekretarką nie mają pojęcia o tym co robią. Odmówili przeprowadzenia czynności objęcia udziałów w sp zoo bez konkretnego powodu. Nie odpowiadają na wezwanie do wyjaśnienia i uargumentowania odmowy przeprowadzenia czynności. Odradzam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kuciński Edmund. Kancelaria notarialna?
Kuciński Edmund. Kancelaria notarialna znajduje się przy 1 Maja 40A, 12-100 Szczytno, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kuciński Edmund. Kancelaria notarialna?
Można skontaktować się z Kuciński Edmund. Kancelaria notarialna pod numerem +48 896 246 142
Jak można dotrzeć do Kuciński Edmund. Kancelaria notarialna?
Do Kuciński Edmund. Kancelaria notarialna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku