Opinie

  1. Paulina Szewczyk ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego warsztatu, samochód zamiast 3 dni był trzymany 3 tygodnie. Wszystko zrobione na odwal się, po łebkach. Po "naprawie" która była wykonanana nieprawidłowo samochód znowu się popsuł. Wielu rzeczy nie zrobił, wiele rzeczy popsuł i jeszcze żądał większej zapłaty. Ten pseudo mechanik nawet nie bierze odpowiedzialności za swoje błędy i jak małe dziecko zablokował nr telefonu żeby nie można było się z nim skontaktować. Totalna porażka i dno. Lepiej wydać nieco więcej pieniędzy w innym warsztacie ale mieć faktycznie naprawiony samochód niż dać samochód komuś takiemu. Ten człowiek nie powinien się w ogóle zajmować naprawianiem samochodów. Porażka

  2. BlackBandit ★☆☆☆☆

    Witam, serdecznie nie polecam tego warsztatu facet nie wywiązuje się z tego co mówi dałem samochód do niego na wymianę sprzęgła mówił że maksymalnie 2 dni roboczych a samochód stał 3 tygodnie i jego wytłumaczeniem było że miał również inne samochody i jeszcze sobie zażyczył więcej pieniędzy z tego powodu że auto stało 3 tygodnie. Na dodatek tego gdy wymienił sprzęgło to jest taki bubel zrobiony… nie polecam lepiej dać do dobrego mechanika niż do takiego bublarza.

  3. Krzysztof Kania ★★★★★

    Szybko robi samochody a ceny są takie jak wszędzie w Olsztynie

  1. Mirosław Miszczak ★★★★★

    Naprawdę polecam Mirosław. Warsztat samochodowy jest najlepszy w mieście Olsztyn przy ul. Towarowa. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten warsztat samochodowy CAR-SERVICE MARCIN ZABIEŁŁO. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

  2. Dariusz Zapolski ★★★★★

    Polecam. Częsci dobrane odpowiednio, bez chińskich zamienników (aby taniej). Wymiana tego co trzeba bez rzeźby jak u innych :)

  3. serwisGPS Olsztyn ★★★★★

    Polecam Pana Marcina. Nie wymienia pół auta metoda doświadczalną, tylko analizuje co się naprawdę zepsuło. Komputer wpięty już na samym początku pod OBD ! Osobom przywożacym swoje częsci radzę mieć pretensje do samych siebie. To mechanik robi kilka aut dziennie i ma wiedzę które częsci się nadają bardziej niż inne. Panu Jacek Kujawski radzę samemu wstawiac swoje przywiezione części i wtedy mieć pretensje do ich jakości do siebie, bo gwarancja jest dla kupującego częsci, a warsztat ich nie kupił w tym przypadku. Pan Jacek wolał przycebulić a później pretensje, do wszystkich ale nie do siebie samego

  1. Nawigacje Olsztyn ★★★★★

    Polecam Pana Marcina. Nie wymienia pół auta metoda doświadczalną, tylko analizuje co się naprawdę zepsuło. Komputer wpięty już na samym początku pod OBD ! Osobom przywożacym swoje częsci radzę mieć pretensje do samych siebie. To mechanik robi kilka aut dziennie i ma wiedzę które częsci się nadają bardziej niż inne. Panu Jacek Kujawski radzę samemu wstawiac swoje przywiezione części i wtedy mieć pretensje do ich jakości do siebie, bo gwarancja jest dla kupującego częsci, a warsztat ich nie kupił w tym przypadku. Pan Jacek wolał przycebulić a później pretensje, do wszystkich ale nie do siebie samego

  2. Jacek Kujawski ★☆☆☆☆

    Zmieniałem w tym warsztacie tarcze i klocki hamulcowe z przodu auta. Części kupiłem markowe firmy textar. Po krótkim czasie tarcze zaczęły bić więc ponownie odwiedziłem ten warsztat z prośbą o zdiagnozowanie problemu. Mechanik właściciel zdemontował klocki i założył je z powrotem twierdząc , że wszytko jest w porządku. Po krótkiej przejażdżce ponownie wróciłem do warsztatu ponieważ tarcze biły dalej. Tym razem Pan stwierdził, że pewnie winne są tarcze z tyłu ponieważ są już cienki i skorodowane. Zakupiłem nowy komplet tarcz na tył i pojechałem na wymianę. Niestety nic to nie pomogło i tarcze przednie biły dalej. Wtedy to sam właściciel udał się na przejażdżkę moim autem i stwierdził , że pewnie przednie tarcze są krzywe. Zaproponował mi wymianę przednich tarcz i klocków , na których przejechałem około tysiąc kilometrów na nowe. Mechanik nie pokusił się nawet o sprawdzenie czy tarcze są dobrze zamontowane ani sprawdzenie ich bicia czujnikiem . I mało brakowało abym znowu dał się naciągnąć na wymianę lecz wtedy nie miałem na to czasu. Na szczęście też kolega namówił mnie abym pojechał do innego warsztatu i tak też zrobiłem. w inny warsztacie zdemontowano tarcze przednie i stwierdzono źle wyczyszczone piasty. Po zabiegu czyszczenia piast na tych samych tarczach przejechałem ponad osiemset kilometrów i jest dobrze. Poinformowałem o tym Pana Zabięłło domagając się jakiejś rekompensaty za niepotrzebne koszty. Wtedy Pan Zabiełło stwierdził , że to był błąd w sztuce i podał mi numer polisy ubezpieczeniowej abym tam domagał się odszkodowania. Ja nie uważam tego za błąd w sztuce tylko zwykłe niedbalstwo, partactwo i naciąganie. Dlatego pragnę wszystkich przestrzec przed wizytą w tym warsztacie chyba ,że ktoś ma za dużo pieniędzy bo mnie niby prosta wymiana tarcz i klocków kosztowała w sumie jakieś 1500 pln zamiast 500. Nie polecam także ustawienia zbieżności w tym warsztacie ponieważ tam chyba z lenistwa nie robią nawet kompensacji bicia kół. Ustawiałem tam dwa razy i zawsze było źle. Podobnie jest z kompleksowym sprawdzeniem auta co proponuje ten Pan na portalu groupon . Wszystko robione po łebkach pic na wodę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres CAR-SERVICE MARCIN ZABIEŁŁO?

CAR-SERVICE MARCIN ZABIEŁŁO znajduje się przy Towarowa 20, 10-417 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do CAR-SERVICE MARCIN ZABIEŁŁO?

Można skontaktować się z CAR-SERVICE MARCIN ZABIEŁŁO pod numerem +48 728 864 158

Jak można dotrzeć do CAR-SERVICE MARCIN ZABIEŁŁO?

Do CAR-SERVICE MARCIN ZABIEŁŁO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements