Opinie

  1. Julia Nowak ★★★★★

    Najlepsza Pani w blond włosach!!! Zawsze miła dla wszystkich i stara się rozwiązywać problemy i zawsze jak czegoś nie ma na sklepie to idzie mi sprawdzić czy gdzieś sie coś nie ostalo!!

  2. Tomek Sikora ★★★★★

    Często robię zakupy w tym miejscu i moje odczucia są pozytywne z przewagą na obsługę, która moim zdaniem jest miła i kompetentna, dziś obsługa to Pani Patrycja, która prócz tego, co pisałem, była nadzwyczaj pomocna w kwestji zlokalizowania towaru, mimo iż zajmowała się pozostałymi klientami. Bardzo dziękuję, polecam.

  3. Karolina Matejczyk ★☆☆☆☆

    Kupiłam dwa lody i napój – jeden z lodów był całkowicie roztopiony mimo że był w zamrażarce. Do tego pani przy kasie powiedziała, że nie ma jak wydać z 15 zł i zapytała, czy mam zgodne ,bo inaczej mi nie wyda. Słabo to wygląda. Fatalna obsługa.

  1. Róża Radowska ★☆☆☆☆

    Przy kasie nikogo nie bylo. Kupiłam kawę w kasie samoobsługowej. Okazało się że kawomat nieczynny. Poprosiłam o zwrot za kawę zostałam tylko zwyzywana że nie dostanę numeru od kierownika aby poprosić o zwrot. Pomijając fakt że byli inni ludzie w sklepie czułam się jak totalna idiotka .... Młoda dziewczyna kazała mi znaleźć sobie numer na internecie do właściciela... Tak też zrobiłam beszczelne cały czas powtarzały że nie zrobią mi zwrotu. Zadzwoniłam na infolinię ząbki i dopiero wtedy młode niedoświadczone dziewczyny wydały mi pieniądze. Opinia i tak zgłoszona. Takie traktowanie klientów nie powinno mieć miejsca. Sama pracowałam w żabce i wiem że jest możliwość zwrotu pieniędzy zwlasza jeśli towar nie zostanie wydany

  2. Arkadiusz Labus ★★★★★

    Świetny klimat, łatwy dojazd, miła obsługa i domowe jedzenie w klimatycznym wystroju wnętrza. Idealne miejsce na większe imprezy.

  3. trolomaniak ★★★★★

    Obsługa została już zmieniona dawno temu i jest teraz o wiele lepiej, niż kiedyś. Polecam

  1. Mariusz Zowada ★☆☆☆☆

    Żenada, omyłkowo zabrałem zły napój chciałem wymienić na inny w tej samej cenie to trwało dosłownie sekundy gdy się zorientowałem . Odpowiedz młodzieńca za lada że mogę sobie kupić następny.

  2. Michał Ciongwa ★☆☆☆☆

    Dzień 4 kiedy odwiedzam żabkę, na moje pytanie odnośnie hotdogów po raz kolejny otrzymuję odpowiedź, że hotdogów brak, mimo iż parówki i kiełbasy znajdowały się na ruszcie. Pani stwierdziła, że ich nie poda i trzeba czekać na dostawę nowych

  3. Weaponx 1005 ★☆☆☆☆

    Bardzo słaba obsługa i słaba organizacja pracowników. Gdy jest więcej niż 7 osób pracownicy nie wiedzą co robić. Ostatnio pojawiła się możliwość zakupu hot-dog'a i część osób nie jest w ogóle obsługiwana bo gubią się w tym co robią. Ostatnio pracownik oznajmił klienta że nie ma hot-dog'ów i kazał czekać po czym skasował kilka innych osób z normalnymi towarami, gdy przyszła osoba, która chciała zamówić znowu hot-dog'a skasował ją normalnie mając gdzieś tego czekającego mimo upomnień, w skrócie nieumiejętność prowadzenia sklepu, dochodzą również dziwne domniemania o podrabianiu dokumentów bez żadnych podstaw w celu zakupienia wyrobów tytoniowych przez osobę dorosłą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Styczyńskiego 14, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements