Opinie

  1. Katarzyna ★★☆☆☆

    Drogo , ale nie to najgorsze tylko traktowanie klienta . Nie dajcie sobie sprzedać coś co pani przyniesie z chodni już zapakowane bo to zwykłe ścierwo . Miałam gości i kupiłam rolady , pani przyniosła z chodni już zapakowane ….. rolady zwarzyła w reklamówce . Po przyjściu do domu chciałam przygotować na następny dzień i okazało się , że 80% rolad było rozwalonych, a po usmażeniu miałam zamiast rolad spaghetti bo wszystko rozpadło się na miazgę . Pani w okularach …. Tak się nie robi , wiem że to stara szkoła , żeby pozbyć się towaru . Ale to już nie te czasy !!!!

  2. Ewa Xxx ★★★★★

    Zawsze jestem z wszystkich produktów zadowolona. Bardzo smaczne! Polecam!

  3. Jaane Day ★★★☆☆

    Frankfurterki ,niedowędzone niestety ,zjadalne ale bez wow, takie sobie,więcej nie kupię

  1. Krzysztof Ludera ★★★★★

    Świetne wędliny. Polecam

  2. Michał Nitschke ★★★★★

    Świetne wędliny, kupujemy to od lat

  3. Natalia Rogozinska ★★★☆☆

    To już nie ten Kazyk co kiedyś. Asortyment duży, ale smak nie powala. Kilka razy zdarzyło mi się kupić coś niekoniecznie starego,, ale też nie były to świeże wyroby. Niestety coraz więcej obcych wyrobów. Biała szynka parzona, która kupijam ostatnio, zupełnie jpozbawiona nie tylko smaku ale i zapachu. Być może, trochę przeleżała, a cena wcale nie jest niska. Jeśli nie mam czasu by jechać po świeże wędliny, kupuję, bo jakość mimo wszystko zupełnie inna niż marketowska a i obsługa bardzo miła i grzeczna, panie zawsze uśmiechnięte. Jak na początku, to nie ten Kazyk, to nie ten smak, zapach i świeżość co zawsze kojarzyło się z tą firmą.

  1. Henryk Setnik ★★★★☆

    Najlepsze wędliny, sympatyczna obsługa

  2. Zbyszek Solski ★★★★☆

    Zawsze w tym sklepie można kupić coś dobrego i smacznego. Od lat korzystam z tego sklepu i zawsze jestem zadowolony ze zrobionych zakupów. W Radzionkowie jako sklep wędliniarski jest sklepem przodującym. Polecam wszystkim.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kazyk M. Wędliniarstwo?

Kazyk M. Wędliniarstwo znajduje się przy świętego Wojciecha 11, 41-922 Radzionków, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kazyk M. Wędliniarstwo?

Można skontaktować się z Kazyk M. Wędliniarstwo pod numerem +48 322 893 416

Jak można dotrzeć do Kazyk M. Wędliniarstwo?

Do Kazyk M. Wędliniarstwo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements