Pizza capriciosa bardzo dobra, cienkie ciasto, rzymska. Ryba nie czuć że ryba, jak indyk, pysznie. Ceny okej. Bardzo polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Julia Wierzbicka ★★★★★
-
Maciej Ł. ★★★★★
Bardzo smacznie, ceny bardzo przystępne, miejsce przy samym jeziorze Mikołajskim. Mimo szczerych chęci trochę muszę odjąć punkcików za to, że w jakiś sposób albo karteczka z naszym zamówieniem się zapodziała komuś albo coś poszło nie tak bo z naszej czwórki dwie osoby zjadły a ich talerze zostały już zabrane i dopiero pozostałe dwie osoby dostały posiłek, bardzo słabo to wyszło. Mimo wszystko polecam, zawsze może się zdarzyć jakąś wtopa.
-
mario angelow ★★☆☆☆
Bardzo słabiutko… klimat niby fajny, dobra lokalizacja przy promenadzie ale jedzenie mocno średnie. Ryba przesuszona, frytki zimne, zupa bez smaku , porcje mizerne. Miłe dziewczyny z obsługi, ale nie do końca sobie radzą. Na napoje długo sie czeka, dania przynoszone w różnej kolejności ale to wina kuchni albo zarządzania. Skusiłem się bo miełi dobre opinie, ja niestety takiej nie moge wystawić.
-
Gabriela ★★★★★
Pyszne jedzenie, krótki czas oczekiwania, ładny wystrój. Piękny widok na jezioro :)
-
Natalia ★★☆☆☆
Stara frytura, okoń nasiąknięty tłuszczem, mizerna zupa rybna. Dobre surówki, zupa pomidorowa i miętus.
-
Beata “Amstafizna” ★★★★★
Bardzo ładny i czysty lokal. Obsługa sympatyczna i miła. Pizza smaczna, szybko podana, duzo składników, sos czosnkowy własnej roboty. Ceny bardzo przystępne. Polecam tam zjeść, naprawdę warto.
-
Sigmar Malarski ★☆☆☆☆
Łyknąłem jak pelikan reklamę uliczną o "najlepszej pizzy" i gorzko tego pożałowałem. Jest to jedyne miejsce, na którym tak bardzo się przejechałem podczas urlopu. Pizza jest bardzo dyskontowa, można odnieść wrażenie, że wszystkie składniki, łącznie z gotowym ciastem, zostały nabyte w supermarkecie. W przypadku papryki czy cebuli jest to ok, ale w przypadku ciasta i sera po prostu niedopuszczalne. Ciasto było gumowe i niesmaczne, nie wiem, może odmrażane. Sera na pizzy było dużo, ale był straszny, podejrzewam, że to jakiś mix tartych serów ze sklepu. Warzywa na szczęście smakowały lepiej i pizza ostatecznie nie była jakoś bardzo zła - taki dyskontowy średniak, powiedzmy, że wyszło z tego smakowo coś jak Guseppe ze sklepu. Przynajmniej wyglądała nieźle. Miałem więc wystawić ocenę "średnio, ale akceptowalnie". Niestety następnego dnia z rana dopadła mnie w łazience zemsta skonsumowanej pizzy i nie wchodząc w szczegóły nie było zbyt miło. Gdybym miał być bardzo złośliwy to powiedziałbym, że polecam ludziom planującym przeczyszczenie sobie jelit. Przydałaby się tutaj jakaś kuchenna rewolucja - z chęcią obejrzałbym jak do tego przybytku wchodzi Magda Gessler i bezceremonialnie rzuca talerzami w akompaniamencie swojego hasła "Dlaczego trujecie ludzi?!". Obsłudze nic nie można zarzucić, było bardzo miło, ale do restauracji jednak przychodzi się zjeść. Nie dziwię się, że w sobotni wieczór Sopra świeci pustkami, kiedy inne znajdujące się przy promenadzie restauracje pękają w szwach i ustawiają się przed nimi kolejki chętnych.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Sopra?
Restauracja Sopra znajduje się przy Michała Kajki 28, 11-730 Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Sopra?
Można skontaktować się z Restauracja Sopra pod numerem +48 501 415 250
Jak można dotrzeć do Restauracja Sopra?
Do Restauracja Sopra można dotrzeć, korzystając z poniższego linku