Opinie

  1. ciesielski mariusz ★★★★★

    Wspólnie z partnerką Anią uczymy się tanga argentyńskiego u Joli i Kuby już od wielu lat. Z każdym cyklem zajęć odkrywamy nową drogę, która prowadzi nas do jeszcze ciekawszych wyzwań i doznań. Dzięki temu chcemy jeszcze bardziej i więcej. Tangomagia to szkoła tanga argentyńskiego, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją, a życzliwość z cudowną atmosferą. Polecam nauczycieli !!!

  2. Monika Czerepowicka ★★★★★

    Jola i Kuba otworzyli mi drzwi magicznego świata tanga. Zachwycili mnie uważnością na kursantów, sposobem prowadzenia zajęć. To świetni trenerzy i cudowni ludzie. Polecam, jeśli ktoś chce się nauczyć tanga, poznać jego "filozofię", a także miło i owocnie spędzić czas. Szkoda, że nie wiedzieliśmy o nich z mężem wcześniej, uczylibyśmy się z nimi pierwszego tańca :)

  3. Dorota Morawska ★★★★★

    Masz wrażenie, że stoisz w miejscu? Gonitwa dnia codziennego? Chcesz czegoś więcej od życia? To miejsce zdecydowanie jest dla Ciebie! Nauka Tanga z cudowną, wyrozumiałą, zawsze słowem trafiającą w punkt Jolą oraz skromnym, ciepłym i serdecznym Kubą, jest niesamowita. Para obłędnych tancerzy, cierpliwych nauczycieli, oprócz nauki magicznego Tanga, potrafi skupić wokół siebie obcych sobie ludzi i stworzyć niezwykłą, przyjazną atmosferę.

  1. Monika Wieczorek ★★★★★

    Większość ludzi myśli o sobie, że umie tańczyć. Może niektórzy nawet myślą, że umieją tańczyć tango. Zderzenie z rzeczywistością bywa czasami bolesne. Po pierwszym semestrze zaraziliśmy się od Joli i Kuby pasją i chęcią do dalszej nauki. Monika i Kazimierz – początkujący plus ;-)

  2. Tadeusz Obuchowski ★★★★★

    Chcecie się nauczyć tańczyć tango argentyńskie ? W Olsztynie ? Polecam Tangomagię - szkołę Joli Rafińskiej i Kuby Cziczkowskiego. Po pierwsze uczyli się tanga także w Argentynie. Po drugie, gdy zobaczycie z jaką pasją tańczą , to zrozumiecie jak kochają ten taniec. Po trzecie są zawsze uśmiechnięci ! Byliśmy na ich zajęciach, byliśmy na zajęciach innych nauczycieli. Z nauczycielami z Argentyny jest przeważnie jeden problem - bariera językowa. Nawet gdy wszyscy mówią po angielsku, to jednak zawsze na przekazie się coś traci. Jola i Kuba uczą z taką pasją, do tego zawsze z uśmiechem i niesamowitą atmosferą. Po zajęciach z nimi ma się mnóstwo pozytywnej energii. Teraz ostrzeżenie. Tango wciąga. Tango jest bardzo trudne. Zanim zaczniecie czuć radość z tańczenia tanga argentyńskiego, czeka was wiele pracy, zwątpień i rozterek. Ale pamiętajcie, gdy już się nauczcie, spotka was ogromna nagroda. Gdy na milondze zatańczycie z Jola czy Kubą. Zobaczycie czym jest TANGOMAGIA. Nawet nie przypuszczacie jaka to przyjemność.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tango argentyńskie?

Tango argentyńskie znajduje się przy Grunwaldzka 14b, 10-124 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tango argentyńskie?

Można skontaktować się z Tango argentyńskie pod numerem +48 663 422 136

Jak można dotrzeć do Tango argentyńskie?

Do Tango argentyńskie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements