Niestety Pani wolała rozmawiać z panią zamiast obsłużyć, rozumiem chwile na rozmowę, ale niestety trzeba obsługiwać, a nie stać i rozmawiać.
Zdjęcia
Opinie
-
Kikuss ★☆☆☆☆
-
Kasia D ★★★★★
Nie mogłam w ubiegły weekend znaleźć tego sklepu w Aurze. Czy zamknięto go, czy gdzieś przeniesiono?
-
Dorota Mańkowska ★★★★★
Bardzo lubię robić w tym sklepie zakupy, Panie obsługujące są zawsze pomocne i uśmiechnięte, polecam ten sklepik Tchibo
-
Magdalena Baranowska ★★★★★
Przemila obsługa. Sklep Aura Olsztyn. Zawsze pomocni, cierpliwi. Zakupy przyjemne. Nawet dziecko zaopiekowane - do mojej kawki otrzymalo gorace mleko.
-
Magdalena ★☆☆☆☆
Z-ca kierownika arogancka,dn.06.05.godz.11:20.Pouczenie i burknięcie pod nosem,znowu pozostawione ponad 100zł,zero kultury sprzedawczyni ,klient nie jest wróżką od promocji ciast i zestawów kawowych. Obsługa smutna,niekompetencja(wprowadzono mnie w błąd z kuponem),oprócz chłopaka.Reszta pracuje za karę,a Panie to już zero uśmiechu.A jak już jest, to taki sztuczny odruch.Kawe z ciastem trzeba nieść do stolika,niby blisko,ale pozostawienie kurtki i rzeczy bez nadzoru ok.5-6m słabe.Przed remonentrm przynajmniej wszystko w jednym miejscu,a teraz stoliki świecą pustkami.Nie polecam.Jest o wiele więcej sympatycznych kawiarni z niższymi cenami.
-
Martyna Trzcińska ★☆☆☆☆
Nie polecam! Po 9 dniach zwrócili pieniądze za zamówienie kawy bez żadnej informacji. Telefonicznie tłumaczyli, że mają braki asortymentu, gdzie widać, że jest dostępny. Kawa zakupiona na promocji. Niby promocja a jednak oszustwo...
-
Monika Wiśniewska ★☆☆☆☆
Nie polecam, kupiłam kawę, dostałam meila z potwierdzeniem zakupy i terminem dostawy, po terminie - 9- go dnia od zakupu dostałam zwrot na konto, bez żadnej informacji, meila, telefonu dlaczego moje zamówienie nie dotarło i dostałam zwrot. Nie poważne podejście do klienta. Na bank nic wiecej u nich nie kupie
-
Ewa Graban ★★★★★
Przemiła obsługa i pyszna kawka. Serdecznie pozdrawiam Panią Gosię, oby więcej takich pracowników jak Pani! ☺️
-
Paula Gębicka ★★★★★
Mój stały punkt z kawą na wynos na mapie Olsztyna. Duży plus, że do wyboru jest też kawa bezkofeinowa i mleka roślinne, a do tego przemiła obsługa. Polecam!
-
Maggy77 P. ★☆☆☆☆
Porażka,uznana reklamacja,a na pieniądze(zwrot)czeka 4 tydzień.W komunikacji tylko bełkot marketingowy,nic nie wnoszący do zwrotu gotówki. Współczuję ludziom,którzy mają większe zwroty ma konto(kartę).Poczutajcie komentarze,przetrzymywanie pieniędzy jest nagminne od lat!Rzecz.praw konsument.tym się zajmuje!Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tchibo?
Tchibo znajduje się przy aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tchibo?
Można skontaktować się z Tchibo pod numerem +48 785 789 504
Jak można dotrzeć do Tchibo?
Do Tchibo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku