Opinie

  1. Usada Red-Priest ★★★★★

    To moje ulubione miejsce do zrobienia sobie rzęs metodą 3:1. Pani wykonująca mi tę usługę jest bardzo miła, delikatna i bardzo staranna. Profesjonalizm na wysokim poziomie! Polecam. Jestem zachwycona za każdym razem naturalnym wyglądem moich rzęs.

  2. Julia Składanek ★☆☆☆☆

    Nie polecam jak najbardziej usług wykonanych w tym gabinecie. Skorzystałam z powiększenia ust na płasko kwasem 1ml i żałuję. Moje usta są do rozpuszczenia co wiąże się z dodatkowymi większymi kosztami ponieważ pani wykonującą zabieg nie ma jak widać odpowiedniej wiedzy jak to powinno się robic. Został mi podany za gesty kwas który migrował. Jak najbardziej nie polecam.

  3. milena kaminska ★☆☆☆☆

    Tragedia jednym słowem. Pierwszy raz ze stylizacji rzęs wyszlam ze łzami w oczach . Tyle czasu a zobaczyłam tragedię. Żałuję , że tam poszłam. Od początku mówiłam dokładnie jakie chce to kłóciła się ze mna ze inne będą lepsze więc poszlysmy na kompromis , miały być 2:1 i 14mm a wyszła tragedia wyglądają okropnie (jakby ich wgl nie było, tak bardzo rzadkie i krótkie).Mało to ... robiła tak ogromny bol przy tym !!!czuje się oszukana wygląda jakbym miała samą laminację rzęs napewno to nie są 14stki! Nie polecam ,a wręcz odradzam!!!

  1. Klaudia Melania ★☆☆☆☆

    Tragedia jednym słowem. Pierwszy raz ze stylizacji rzęs wyszlam ze łzami w oczach . Tyle czasu a zobaczyłam tragedię. Żałuję , że tam poszłam. Od początku mówiłam dokładnie jakie chce to kłóciła się ze mna ze inne będą lepsze więc poszlysmy na kompromis , miały być 2:1 i 14mm a wyszła tragedia wyglądają okropnie (jakby ich wgl nie było, tak bardzo rzadkie i krótkie).Mało to ... robiła tak ogromny bol przy tym !!!czuje się oszukana wygląda jakbym miała samą laminację rzęs napewno to nie są 14stki! Nie polecam ,a wręcz odradzam!!!

  2. Justyna Małgorzata ★★★★★

    Szczerze polecam. Zabieg pielęgnacyjny twarzy wykonany bardzo profesjonalnie z indywidualnym podejściem. Skórę mam teraz gładka i bez przebarwien. Na pewno jeszcze wrócę.

  3. Wioletta M. ★★★★☆

    Sam zabieg jest super. Kosmetyczka dokładnie opisywała co będzie robić...tylko jakoś podskórnie czułam się, że ciągle oferuje produkty , które poleca zakupić. Notabene wcale nie tanie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hoshi Instytut Piękna?

Hoshi Instytut Piękna znajduje się przy Kołobrzeska 5, 11-041 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hoshi Instytut Piękna?

Można skontaktować się z Hoshi Instytut Piękna pod numerem +48 570 797 207

Jak można dotrzeć do Hoshi Instytut Piękna?

Do Hoshi Instytut Piękna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements