To moje ulubione miejsce do zrobienia sobie rzęs metodą 3:1. Pani wykonująca mi tę usługę jest bardzo miła, delikatna i bardzo staranna. Profesjonalizm na wysokim poziomie! Polecam. Jestem zachwycona za każdym razem naturalnym wyglądem moich rzęs.
Opinie
-
Usada Red-Priest ★★★★★
-
Julia Składanek ★☆☆☆☆
Nie polecam jak najbardziej usług wykonanych w tym gabinecie. Skorzystałam z powiększenia ust na płasko kwasem 1ml i żałuję. Moje usta są do rozpuszczenia co wiąże się z dodatkowymi większymi kosztami ponieważ pani wykonującą zabieg nie ma jak widać odpowiedniej wiedzy jak to powinno się robic. Został mi podany za gesty kwas który migrował. Jak najbardziej nie polecam.
-
milena kaminska ★☆☆☆☆
Tragedia jednym słowem. Pierwszy raz ze stylizacji rzęs wyszlam ze łzami w oczach . Tyle czasu a zobaczyłam tragedię. Żałuję , że tam poszłam. Od początku mówiłam dokładnie jakie chce to kłóciła się ze mna ze inne będą lepsze więc poszlysmy na kompromis , miały być 2:1 i 14mm a wyszła tragedia wyglądają okropnie (jakby ich wgl nie było, tak bardzo rzadkie i krótkie).Mało to ... robiła tak ogromny bol przy tym !!!czuje się oszukana wygląda jakbym miała samą laminację rzęs napewno to nie są 14stki! Nie polecam ,a wręcz odradzam!!!
-
Klaudia Melania ★☆☆☆☆
Tragedia jednym słowem. Pierwszy raz ze stylizacji rzęs wyszlam ze łzami w oczach . Tyle czasu a zobaczyłam tragedię. Żałuję , że tam poszłam. Od początku mówiłam dokładnie jakie chce to kłóciła się ze mna ze inne będą lepsze więc poszlysmy na kompromis , miały być 2:1 i 14mm a wyszła tragedia wyglądają okropnie (jakby ich wgl nie było, tak bardzo rzadkie i krótkie).Mało to ... robiła tak ogromny bol przy tym !!!czuje się oszukana wygląda jakbym miała samą laminację rzęs napewno to nie są 14stki! Nie polecam ,a wręcz odradzam!!!
-
Justyna Małgorzata ★★★★★
Szczerze polecam. Zabieg pielęgnacyjny twarzy wykonany bardzo profesjonalnie z indywidualnym podejściem. Skórę mam teraz gładka i bez przebarwien. Na pewno jeszcze wrócę.
-
Wioletta M. ★★★★☆
Sam zabieg jest super. Kosmetyczka dokładnie opisywała co będzie robić...tylko jakoś podskórnie czułam się, że ciągle oferuje produkty , które poleca zakupić. Notabene wcale nie tanie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hoshi Instytut Piękna?
Hoshi Instytut Piękna znajduje się przy Kołobrzeska 5, 11-041 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hoshi Instytut Piękna?
Można skontaktować się z Hoshi Instytut Piękna pod numerem +48 570 797 207
Jak można dotrzeć do Hoshi Instytut Piękna?
Do Hoshi Instytut Piękna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku